Mevlid Kandili Sözleri-Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid kandili sözleri, Mevlid kandili mesajları, mevlit kandili sözleri, mevlit kandili mübarek olsun sözleri, mevlit kandili hakkında sözler, mevlit kandili mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Mevlid Kandili Sözleri

Mevlid kandili sözleri sizlerle;

Bu gece dualarımızda ve tövbelerimizde açıktan ve gizliden yapmış olduğumuz tüm günahlarımızı bağışla. Bizi kandilin feyzinden yararlanmayı nasip eyle. Kandiliniz mübarek olsun dostlarım.

Ey merhametlilerin en merhametlisi! Rahman ve Rahim olan Allah’ım! Senin bizlere merhamet ettiğin gibi bizleri de yer yüzündekilere merhamet edenlerden eyle. Kandilimizi de mübarek eyle.

Karanlığın aydınlandığı, insanların kendisini tanımasını, insan gibi yaşamasını, herkesi kucaklayacak ısıtacak güneşin doğduğu gecedir Mevlid Kandili. Bu mübarek günün sizler için hayırlı olmasını ev de Mevlid Kandilinizin mübarek olmasını dilerim.

Mevlid hazreti Muhammed (s.a.v) efendimizin dünyaya teşvik ettiği bu mübarek anı kutladığımız, yaşadığımız, bu mübarek geceyi bizlere yaşatan ve gösteren Rabbime şükrederek mübarek Mevlid Kandilinizin hayırlı olmasını diliyorum. Mevlit kandili hakkında sözler devam ediyor.

Mevlid Kandili; bizlere doğru yolu gösteren, bizler için acı çeken ve fedakarlıklar da bulunan ve belki de bizi herkesten çok daha fazla seven peygamberimizin doğduğu ve bu dünyaya gözlerini açtığı bu mübarek günün hatırına hepimiz kendimiz için değil tüm sevdiklerimizle beraber ibadet ettiğimiz bir gün olsun.

Mevlid Kandili Mesajları

Mevlid kandili mesajları sizlerle;

Bu mübarek gün tüm İslam alemine hayırlar getirsin. Hepimiz bu mübarek günün hatırına bol bol dua etmeli ve de ibadetlerine öncelik vermelidir. Hayırlı kandiller.

Tüm İslam aleminin kandili mübarek olsun, hepimiz için bugün hayırlara vesile olsun. Bir güneşin doğduğu gibi umutlarınız da doğsun ve o güneşin battığı an gibi de tüm kötülükler bir an önce hayatınızdan çıkıp gitsin. Kandiliniz mübarek olsun, ömrünüz hayırlara vesile olsun.

Yüce Rabim, bütün dualarınızı kabul etsin. Hayırlara vesile olacak her şeyi Allah karşınıza getirsin, tüm güzellikler sizi her şekilde bulsun ve sizin ile beraber çoğalsın.

Mevlid kandilinizin mübarek olmasını en içten dileklerim ile temenni ederim. Bugün hem iyilikleri ile hem de güzellikleri ile sizinle ve de ailenizle beraber olsun. Rabbim içinizden geçen tüm güzel niyetleri bir an önce kabul eylesin ve bizleri doğru yoldan ayırmasın.

Bu mübarek gece de hem dualarınızın en hayırlı olanların kabul olmasını hem de makbul olmasını en içen dileklerim ile temenni ederim. Dilerim ki, bu mübarek gece dualarınıza şahit olur ve tüm günahlarınız yüce rabbim tarafından af olur.

Mevlid Kandili İle İlgili Sözler

Mevlid kandili ile ilgili sözler sizlerle;

 Bu gece bilerek ya da bilmeyerek yaptığımız tüm günahların af olması için, yanlış yollardan dönebilmek için ve de en karanlık yerlerden bile aydınlık yerlere çıkabilmek için bol bol dua edelim. Yalnız kendimiz ve de sevdiklerimiz için de değil tüm inanan mümin kardeşlerimizin günahlarının affı ve de hayırlı işleri için de dua edelim. Hayırlı kandiller.

Bu mübarek gecede Allah gönlünüzü güzelleştirsin, yolunuzdan kötü işleri temizlesin, kaderini hayırlı kılsın, hayatın mutluluk üzerine kurulsun, sevdiklerin ile birlikte huzurlu yarınların olsun. Kandiliniz mübarek olsun. Mevlit kandili mübarek olsun sözleri devam ediyor.

Allah’ım, ülkemizi, milletimizi, devletimizi ve tüm insanlığı her türlü kötülükten muhafaza eyle. Şu an içinde bulunduğumuz bu zor dönemde ve korona virüsü en kısa zamanda hayatımızdan uzaklaştır. Bizleri diri ve birlik içerisinde daim eyle, hepimizin kandili mübarek olsun.

Allah’ım sen her iki cihanda da bizleri aziz eyle. Cennetinle ve cemalinle bizleri müşerref eyle. Bu geceler hürmetine dualarımızı kabul eyle. Geceniz hayırlı olsun, kandiliniz mübarek olsun.

Rabbim! İmanımızı daim eyle, bizlere ihsan eyle. Ve her halimizle bizi affeyle, bizlere acı, bizlere merhamet et. Sen bizim rabbimizsin, gecemizi mübarek et.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu