Sabah Mesajları-Hayırlı Sabahlar Sözleri

Sabah mesajları, sabah söylenen sözler, hayırlı sabahlar sözleri, sabah güzel sözler, sabah sevgi mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Sabah Mesajları

Sabah mesajları sizlerle;

Hayatımda başıma gelen en güzel şey, sevgilerin en kıymetlisi ve de canımın ta içi… Yeni bir güne başlamanın en güzel yanı o gün seni görecek olmam sadece. İyi ki varsın ve iyi ki benimlesin sevgilim, günaydın.

Günaydın prensesim, yeni bir güne başlamaya hazırsan eğer şimdi usulca yatağından çık ve yavaş yavaş güneşin odana girmesine izin ver. Daha sonra da bana gelmek için hazırlan ve ben de seni sıkı sıkı sarayım ki yaşamak için bir bahanem olsun.

Gözümü açtığım gibi aklıma sen geliyorsun ve her seferinde de hayatımda olduğun için şükrediyorum. Varlığın hem bana güç veriyor hem de hayata daha sıkı sarılmama vesile oluyor. Günün en güzel yanı ve de en kıymetlim. Seni çok seviyorum ve de günaydın.

Seni sevmek demek sanki her gün yeniden doğmak gibi, sanki en başa dönüp de daha günahsız ve daha mutlu hayata dönmek gibi… Onun için iyi ki varsın ve de iyi ki benimlesin sevgilim. Daha çok güzel günlerimiz olacak canım, günaydın. Sabah mesajları devam ediyor.

Günün en güzel zamanı seninle olduğum her andır. Şimdilik belki yanında olamasam bile sen her zaman beni aklımdasın. Ve şimdilik birbirimizden uzak olsak bile birlikte yeni bir güne günaydın diyeceğimiz zamanlar da çok yakındır.

Hayırlı Sabahlar Sözleri

Hayırlı sabahlar sözleri sizlerle;

Dünyanın en güzel gülümsemesine sahip olan kadını, keşke şimdi yanımda olsaydın da aynı şekilde sevebilseydim seni ve sana doya doya bakabilseydim. Ama maalesef ki uzağındayım ve sen bensiz yeni bir güne merhaba demek zorundasın. Ama unutma ki, ben her zaman senin kalbindeyim.

Uyandığım gibi aklıma ilk gelen şeysin sen ve kalan tüm günümde aynı şekilde seni düşünerek ve senin ile olmayı bekleyerek geçiyor. Günaydın canım sevgilim, iyi ki varsın.

Şimdi gün daha güzel ve de şimdi güneş daha da bir güzel sen uyandığın için. Resmen bütün güzellikler yeniden ayağa kalmak için senin gibi bir güzeli görmeyi beklemişler. İyi ki uyandın ve tüm güzelliğini çevrene saçtın sevgilim.

Aslında ben seni tanıyana kadar sabahtan da erken uyanmaktan da nefret ederdim ama sen hayatıma girdiğinden beri uyanmak için daha fazla motivasyona sahibim ve uyanmak bana bir ödül gibi geliyor. Sırf bunun için bile sana minnettarım ve sen iyi ki varsın. Günaydın hayatımın anlamı.

Sen de uyandığına ve bu mesajı okuduğuna göre artık güneş de dilediği gibi doğabilir ve herkes de yeni bir güne başlayabilir çünkü benim için asıl sen uyandın mı sabah oluyor.

Sabah Güzel Sözler

Sabah güzel sözler sizlerle;

Artık her sabah uyanmak ve yeni bir güne başlamak benim için seni görmek anlamına geliyor. Bunu kıymetini sana nasıl anlatırım bilmem ama sabahlarıma anlam olduğun için çok teşekkür ederim sevgilim.

Ben artık sana mesaj atan kişi değil de her sabah ilk kez gördüğün ve her gece de son kez gördüğün insan olmak istiyorum. Umarım en kısa zamanda her yeni güne birlikte ve el ele başlama imkânımız olur, seni çok seviyorum.

Hava ne kadar soğuk olsa da ya da hayat ne kadar zor olsa da her sabah seni görmek tüm bunlara değiyor ve tüm sorunları çözmeme yardımcı oluyor artık.

Gecenin bitmesi ve yeni günün de aydınlanması ile şimdi sabahın keyfini çıkarma ve de seni bol bol görebilme şansı demektir. İşte sırf bunun için bile sabahları seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu