Beraat Kandili Mesajları-Beraat Kandili Sözleri

Beraat kandili mesajları, Beraat kandili sözleri, beraat kandiliniz hayırlı olsun sözleri, dualı beraat kandili mesajları, beraat kandili resimli mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Beraat Kandili Mesajları

Beraat kandili mesajları sizlerle;

Sevmek bile dua etmektir yeri geldiğinde. Bizler de bu mübarek gecede kendimizi ve tüm Müslüman kardeşlerimizi düşünerek sevmeli ve bol bol dua etmeliyiz. Kandiliniz mübarek olsun.

Kandilin tüm güzelliklerini görmek, sevmek ve de bu mübarek gecede bol bol ibadet etmek gereklidir. Bu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine yalnız kendimizin değil tüm inanan Müslüman kardeşlerimiz için bol bol dua etmeli ve de af dilemeliyiz.

Rabbim, bizleri bağışla. Bilerek ya da bilmeyerek yaptığımız tüm günahların affı için bu mübarek gecede ellerimizi sana açtık ve sana dua ettik. Verdiğin ve vereceğin her şey için sana şükürler olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Rabbim, bizlere merhamet et ve bizleri affeyle. Tüm günahlarımızın bağışlanması için ve de huzur, sağlık ve mutluluk için hayırlısını nasip eyle. Herkesin kandili mübarek olsun. Beraat kandili mesajları devam ediyor.

Ya Rab! Sen en merhametlisin, sen en yücesin ve sen her şeyi bilirsin. Bizlerin duasında olan ama bizler için hayırlı olmayan şeylerin bile hayırlısını nasip et Rabbim. Bizler senin vereceğin her şeye razıyız ve bunu da kabul etmekteyiz. Tüm inanan kardeşlerimizin kandilinin mübarek olmasını dilerim.

Ey rabbim! Sen bizleri merhametine kabul eyle, sen bizlere merhamet et ve tüm sevdiklerimizi de bizler ile beraber doğru yolda olmayı nasip eyle.

Bu mübarek gece semanın tüm kapıları sonuna kadar açıldı ve bizlerin dualarını bekliyor. Ve Berat Kandili gecesinde yalnız kendimiz için değil inan tüm mümin kardeşlerimiz ve de tüm sevenlerimiz ile beraber ve de dua ile geçirmek gereklidir.

Berat kandiliniz mübarek olsun. Bu mübarek gecenin hürmetine Rabbim inanan herkesin gönlüne göre tüm güzellikleri versin ve en hayırlı olanı herkese nasip etsin.

Beraat Kandili Sözleri

Beraat kandili sözleri sizlerle;

Dilerim ki kandiliniz mübarek olsun ve yüzünüz de kalbiniz de gülümsesin. Hayatınız huzur ile geçsin ve tüm mutluluklar sizi bulsun.

Yüce Yaradan’ın sonsuz merhametine ve sevgisine nail olmayı herkese nasip etsin. Bu sevgilerin en kıymetlisi elbette yaratıcının sevgisi ve ona duyulan sevgidir. Dilerim kandiliniz çok mutlu geçer ve sizler için hayırlısı olur.

Kandilinizin mübarek olmasını, güzel geçmesini ve sevdikleriniz ile hayırlar içerisinde olmanızı temenni ederim.

Mübarek Berat Kandilinizin hayırlı olmasını diler, tüm gönlünüzden geçen güzel dileklerin gerçekleşmesini ve her hayır olan duanızın kabul olmasını dilerim.

Beraat Kandili Hayırlı Olsun Sözleri

Beraat kandili hayırlı olsun sözleri sizlerle;

Güneşin en güzel yanı sizlerin yüreğine dokunsun ve tüm kabuslarınızın sonu gelsin ve tüm kötülükler hem sizi hem de hanenizi terk etsin. Berat Kandiliniz de mübarek olsun.

Umut ederim ki bu mübarek gecemizde Rabbim ihtiyacı olan herkese sağlık, huzur mutluluk ve de bereket verir. Tüm hastalarımız şifa bulur ve tüm yardıma ihtiyacı olanların yardımına Yüce Yaradan koşar. En içten dileklerimle kandilinizin mübarek olmasını dilerim.

Bir mübarek geceydi, semanın tüm kapıları kullar için sonuna kadar açıldı ve tüm eller semaya çevrilip uzun uzun dualar edilmeye başlandı. İşte öyle mübarek bir gecede, tüm ihtiyacı olanları ve el açıp da dua edenlerin hayırlı olanı kabul olundu. İşte öyle mübarek bir gecedeyiz dostlarım, hepinizin kandilinin mübarek olmasını dilerim.

Ya Rabbi! Tüm kalpleri aydınlat hatta en karanlık olanları bile. Yanlış yolda olan dostlarımızı ve tüm inananları doğru yola çevir bir şans daha ver. Ya Rabbi! Sen bizim bilerek ya da bilmeden de olsa işlediğimiz tüm günahları affeyle ve bizleri kullarından eyle. Kandiliniz mübarek olsun. Amin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu