Taziye Mesajları-Başsağlığı Sözleri

Taziye mesajları, başsağlığı sözleri, taziye sözleri, başsağlığı ile ilgili sözler, Allah rahmet eylesin sözleri, başınız sağolsun sözleri, başsağlığı mesajı cevapları gibi sözler için aliskanlik.com

Taziye Mesajları

Taziye mesajları sizlerle;

Öncelikle başınız sağ olsun. Bilin ki yanınızda olamamak bizi en derin yerimizden yaralıyor. Ama gönlümüz ve aklımız her zaman sizinle ve acınızı paylaşıyor.

Yüce Rabbim mekanını cennet eylesin. Sizlere de baş sağlığı diliyorum. İnşallah onun günahlarını affeder ve Rabbim onu da cennetine kabule eyler.

Böyle zor bir günde lütfen metanetinizi koruyun ve dirayetli olun, başınız sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Dilerim huzur içinde uyur.

Geride kalan herkese Yüce Rabbim sabır ihsan eylesin, onun yanına kabul eylesin, korusun ve de gözetsin. Başınız sağ olsun.

Öncelikle Allah rahmet eylesin. Dilerim onun günahları af olur. İnanın en az sizin kadar üzüntülüyüz ve de acınızı paylaşıyoruz. O yalnız sizin değil canı yanan, kimsesiz kalan ve çaresiz olan herkesin babasıydı ve onu kaybetmek hepimizi çok derinden yaraladı.

Sevgili dostumuza Allah’tan rahmet dileriz. Onu kaybetmiş olmanın acısı bütün ömrümüz boyunca bizler ile olacak ve onsuzluğa alışmak da bizleri çok zorlayacak. Dilerim bütün günahları affedilir ve yattığı yerde de huzura erişir. Başınız sağ olsun sözleri devam ediyor.

Sizin duyduğunuz acı ve keder bizim de içimizde en derin yerde durmaktadır. Acınızı paylaşıyoruz ve bu kaybın derin üzüntüsü bizleri de çok sardı. Başınız sağ olsun ve Allah sizlerin de yardımcısı olsun.

Buna dayanmak çok zor ve sabır gerektiriyor ama dilerim ki Yüce Rabbim, sizlere bu gücü ve sabrı verir. Başınız sağ olsun, Allah rahmet eylesin. Başsağlığı mesajı cevapları devam ediyor.

Bütün güzel günlerde hep sizin ile beraber olmanın imkanı varken bu acı günde yanınızda olamamak inanın bizleri çok üzüyor. Bilin ki, orada olamasak bile hem aklımız sizinle hem de kalbimiz sizin ile aynı acıyı çekmekte. Allah’tan rahmet dilerim.

Başsağlığı Sözleri

Başsağlığı sözleri sizlerle;

Rahman ve Rahim olan yüce Rabbim dilerim ki onun günahlarını bağışlar ve de cennetine kabul eyler. Sizlere sabır ihsan eyler ve bu acıyı yaşamanızı daha da kolaylaştırır. Başınız sağ olsun, Allah sizlere sabırlar ihsan eylesin.

Yüce Rabbim, ölen dostumuza rahmet eylesin ve sizlere de sabrı cemillerini eylesin inşallah. Başınız sağ olsun tekrardan, Rabbim geride kalan herkese uzun ömürler nasip eylesin.

Ölen kardeşimize yüce Rabbim rahmetlerini bol bol ihsan eylesin. Onu da cennetine kabul eylesin ve biz geride kalanlara da sabırlar ihsan eylesin. Başınız sağ olsun.

Güzel dostum, başın sağ olsun. Kaybının acısı ve de üzüntüsü içerisindeyiz bizler de. Yüce Rabbim sana ve ailene sabırlar versin.

Allah Rahmet Eylesin Sözleri

Allah rahmet eylesin sözleri sizlerle;

Bugün hepimizin yüreği buruk, gözleri yaşlı ve de derin bir üzüntü içerisindeyiz. Bizlere güç vermesi için Allah’a bol bol dua etmekten başka bir şey elimizden gelmiyor. Rabbim, tüm bu acıları atlatmamıza yardımcı olsun.

Bilin ki, bu zor ve acı zamanlarınız bizim için de zor ve acı olarak kalacaktır. Her gününüzde yanınızda olacağız ve sizler ile beraber bu zor günlerin de üstesinden geleceğiz. Başınız sağ olsun, Allah yar ve yardımcınız olsun.

Hepimizin yüreği yanıyor ve inanın, hepimizin yüreği kanıyor. Bu acı günümüzde Rabbim hepimize sabırlar ihsan eylesin. Başınız sağ olsun.

Ölüm elbette bizler için bir son değil tam aksine daha güzel bir yerin başlangıcıdır. Bu yolculukta bizler dünya denen yerde mola vermiş canlılarız ve bu da bir gün elbet sona erecek. Yine de canımız elbet bir yerde yanacak. Allah yardımcınız olsun, başınız sağ olsun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu