Aşk Acısı Sözleri-Aşk Acısı İle İlgili Sözler

Ağlatan aşk acısı sözleri, aşk acısı sözleri, aşk acısı ile ilgili sözler, duygusal aşk acısı sözleri, aşk acısı şiirleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Aşk Acısı Sözleri

Aşk acısı sözleri sayesinde yaşadığınız acıyı az da olsa dindirebilir ve sevdiğinizi unutabilirsiniz.

Bu aşkın acısını anlamak için senin de böyle sevmen gerekli ama sen kendini bile bu kadar sevemezsin.

Böyle bir sevgi ne sen de ne de yeryüzünde başka bir insanın kalbinde bulunmaz. İşte sen böyle yüce ve kutsal bir sevgiyi elinin tersi ile ittin.

Ben senin gözlerine bakmaya bil kıyamaz ve seni böyle utanarak, böyle kalpten ve böyle içten sever iken sen nasıl bu acıları yaşamayı bana reva gördün?

Ben senin saçlarını bile korkarak severdim oysa sen hiç korkmadan benim kalbime kocaman bir hançeri sapladın. Keşke yalnız bunun utancı ile yaşamayı öğrenebilsen.

Sen ilk kez sevilmenin güzelliğini benim ile tattın. Şimdi ne kadar hayatında başkaları olsa bile hep o ilk sevginin tadını arayacak ama benden başka hiç kimsede bu sevgiyi bulamayacaksın.

Ben zamanında senin bir damla gözyaşın için neleri neleri göze alırdım ama şimdi benim yüzümden ağladığını bile duysam yalnız kahkaha atar, geçerim.

Artık ne sana acıyorum ne de senin için bu yürek biraz daha da olsa üzülebilir. Sen tüm bunları paramparça ettin.

Aşk Acısı İle İlgili Sözler

Aşk Acısı İle İlgili Sözler

Aşk acısı ile ilgili sözler sayesinde sevdiğinize yaşadığınız acıyı fark ettirebilir ve sevginizin büyüklüğünü gösterebilirsiniz.

Ben belki tüm dünyanın koca yükünü taşıyabilirdim ama senin o küçücük yükünün altında ezildim. Ama bil ki bu yükü taşıyamamak benim gücüden değil seni özlediğim ve sevdiğim içindir.

Ben artık ağlamaktan, seni düşünmekten ve her kalıma geldiğin anda nefesimin kesilmesinden çok yoruldum.

Seni düşünmeden tek bir saniyem bile geçmiyor ve hep kendime neyi yanlış yaptığımı soruyorum. Sen gittikten sonra aklıma gelen tek şey bu.

Bazen dakikalarca nefes alamıyorum ve canımın acısından öylece durup ağlıyorum. Sensizliği kalbim kaldıramıyor ve zaman bunun düzletecek demesine rağmen insanların yüreğim biraz da olsa sensiz zamanı da kaldırmıyor.

Ben seni çok özlüyorum ve en acısı da her gün seni görüyorum oysa ne kadar yakınımda da olsan artık çok uzaktasın benden.

Ağlatan Aşk Acısı Sözleri

Ağlatan Aşk Acısı Sözleri

Ağlatan aşk acısı sözleri ile aşk acısının büyüklüğünü ve sizi ne kadar derinden etkilediğini paylaşabilirsiniz.

Belki senin hayatında biri var ve belki de artık çok mutlusun ama ben ömrüm boyunca bir kenara oturup senin bana döneceğin günü düşlüyorum çünkü sen beni sevdin oysa ben sana aşık olmuştum.

Aklıma sadece iyi anlarımız geliyor, eğlendiğimiz ve güldüğümüz tüm o anılar… Bazen kalbimi soğutmak için kötü şeyler düşünmeye çalışıyorum ama aklıma senin ile ilgili en ufak kötü bir olay gelmiyor.

Ben defalarca seni hem aklımdan hem de kalbimden silmeye çalışım ama öyle derine kazımışım ki seni silmek ne mümkün!

Kavuşmanın ne zaman olacağını merakla beklerken bir yandan da içimi bir ürperti sarıyor; ya kavuşmamız da mezara kalırsa ve ölene dek asla sana kavuşamazsam.

Biliyorum, insan gerçekten sevildiği yeri unutmazmış. Sen de beni asla unutmayacaksın ve günün birinde yalandan sevildiğini anlayıp da bana dönmek için yalvaracaksın.

Beni ne kadar sevdiğini söylediğin anları düşünüyorum sonra da karşıma geçip nasıl duygusuzca beni terk ettiğin… İki kişi aynı kişi olabilir mi? Bir kalp aynı anda bu kadar yalan söyleyebilir mi?

Sana söyleyecek güzel bir sözüm bile kalmadı. Bu aşk acısı beni olduğumdan daha acımasız ve huzursuz birine dönüştürdü.

Artık seni kalbimden söküp atamıyorum ama kalbimi de yerinden sökemediğim için bu acı ile ömür boyu yaşamam gerekecek. Çünkü nasıl ki seni hep seveceksem bu acı da hep benim ile beraber olacak.

Aşk acısı bilirim kalbini çok acıtıyor ama sana söz; sadece zaman gerekli.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu