Burcum Ne-Hangi Burç

Hangi Ay Hangi Burç

Burcum ne, hangi burç, burç öğrenme, burç sorgulama, güneş burcu, burç tarihleri, hangi burcum, doğum tarihine göre burç özellikleri, detaylı burç yorumu gibi Atroloji hakkında tüm merak edilenlere ulaşabileceğiniz detaylı bir içerikle karşınızdayız. Burcunu merak ediyorsan içerikte tüm detaylar sizlerle burcum ne yazımıza geçmeden önce Hangi ay hangi burç uygulamamız sizlerle.

Doğum Tarihiniz

Burcum Ne

Astroloji, hareket halindeki gezegenlerin, doğum haritamızın, başkalarıyla uyumunun, elementlerin oluşumunun ve bu bilgiyi bir anlam bulmak için bir araç olarak kullanması gibi kalıpların ve ilişkilerin incelenmesidir. Astrolojiye ilgi duyuyorsanız, sizi heyecanlandıracak ve büyüleyecek farklı bir uygulama ile tanışmaya hazır olun. Hangi burç uygulamasıyla günlük burç yorumlarınızı, Burcum Ne Zodyak burçlarının özelliklerini ve daha birçok ek bilgiyi elde edebilirsiniz. İki burç için en doğru burçlar, özellikleri, ilişkileri, finansal durumu, karakteristik özellikleri hakkında ayrıntılı açıklamaları burada bulabilirsiniz. Bu bilgileri paylaşmak ve kaydetmek oldukça kolay. Günlük bildirimlerle, doğru ve güvenilir astrolojik yorumlarla tanışın.

Burç
Burç

Hangi Burcum

Astroloji, aslında genel olarak, inanılmaz bir kendini keşfetme aracı olarak kullanılabilir. Ruhun bir haritası olan doğum haritası, yeni iç görü katmanlarını açığa çıkarmayı asla bırakmaz ve bu nedenle de kendini anlamaya yönelik bir rehber olarak kullanılabilir. Burcum ne dediğinizde aslında kendinizi keşfetmek için önemli bir adım atmış olursunuz.

Burç

Eğer sizde burçlar konusunda meraklı iseniz doğru makaledesiniz. Kişilik analizlerinin vazgeçilmezi olan burçlar karşınızdaki kişinin genel özelliklerini bilmenizi sağlar. Karşınızdaki kişi hakkında hiç bir şey bilmesenizde burçlar sayesinde karakterini öğrenebilirsiniz. Burcum ne Ancak burçlar da her zaman doğru kişilik analiziniz vermez. On iki farklı burç vardır ama on iki farklı kişilik yoktur.

Burçlar gezegenlerin haraketlerine göre o gün içerisinde mutlu duygusal yada heyecanlı olabilirler. Gelelim burçların genel özelliklerine; Koç burçları zeki, kendine güvenen ve hırslı azimli olmalarıyla bilinirler koç burçları yaptıkları her işte iddialıdırlar. on iki burçtan ilki olan koç burcu zoydak’ın başında bulunur. Koç burcunun Elementi ateşdir. Burcum ne Niteliği kardinaldir. Uğurlu sayıları ise değişkenlik göstererek bir ve dokuzdur. Koç burçlarının olumlu özellikleri; enerjik, cesaret verici, durdurulamaz, cesur , kahraman ve şefkatli olmalarıdır. Olumsuz özellikleri ise kibirli, itkisel, buyurgan, inatçı, kıskanç ve umursamaz olmalarıdır. Gelelim boğa burçlarına boğa burçları inatçı kişilerdir. sabırlı ve güven veren kişiliğe sahiptirler. ilgi duydukları şeylere sarsılmaz bir bağ ile bağlanırlar ilgili ve korumacıdırlar. Boğa burcunun elementi toprakdır. niteliği sabittir.

Burcum ne
Burcum ne

Uğurlu sayıları değişkenlik göstererek altı veya dörttür. Boğa burçlarının olumlu özellikleri şu şekilde sıralanır; Sabırlı olması, Düzenli olması, Yardımcı bir kişiliğe sahip olması, Romantik olması, Özenli olması şeklinde sıralanır. Olumsuz özellikleri ise şu şekilde sıralanır; Fazla hoşgörülüdürler, İnatçıdırlar, Biraz da tembeldirler. Gelelim bir diğer burcumuz olan ikizler burcuna ikizler burcunun sembolündeki ikizler esnek ve uyumlu yapısını gösterir. İkizler burcunun elementi hava’dır. Niteliği değişkendir. Burcum ne Uğurlu sayıları değişkenlik göstererek beş ve yedi’dir. ikizler burcunun olumlu özellikleri Etkileyici, özgün, akıllı ve maceracı olmalarıdır. Olumsuz özellikleri ise dengesiz, iki yüzlü, yargılayıcı ve depresif olmalarıdır.

Hangi Burç

Astrolojinin gerçek işlevi geleceğinizi tam olarak tahmin etmek değil, kendinizi daha iyi geliştirmenize ve anlamanıza yardımcı olmaktır. Bugün veya bu hafta, ay ve yılda burcunuz için ne var merak mı ediyorsunuz? Doğru yere geldiniz. Hemen burç öğrenme eklentisi ile burcunuzun tüm özelliklerini, hangi gün doğanların hangi burç olduğunu öğrenebilirsiniz. Burç yorumları, karşılaştığınız kişilere neden ilgi duyduğunuz, onları ittiğiniz veya kayıtsız kaldığınız konusunda kozmik ipuçları sağlar. Burcum Ne Kişilik çatışmalarını daha az ciddiye almanıza yardımcı olur, ancak aynı zamanda dikkat etmeniz gereken olası sorunları da gösterir.

Burçlar

Tüm burçlar için aşk, Burcum Ne kariyer, para, sağlık ve daha fazlası hakkında bilgi sağlar. Astrolojik yorumlara, kozmostan tavsiyelere veya burcunuz için günlük güncellemelere ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz! Şimdiki zaman, gelecek… Gezegenler aşk hayatınız, kariyeriniz, sağlığınız veya arkadaşlıklarınız için neler hazırladı? Güne doğru bir şekilde başlayın! Eşsiz yıldız falınızı okuyabilir ve yıldızların sizin için hazırladıklarını öğrenebilirsiniz. Doğum gününüze göre hangi burç olduğunuzu ve detaylı analizlerinizi okuyabilirsiniz. Çoğu sitede aylara göre burcunuzu görebilirsiniz fakat burada yalnızca size özel, doğduğunuz güne göre yıldızların sizin hakkında söylediklerini okursunuz. En doğru ve güvenilir analizler ile hayatınızdaki bazı soruların yanıtını bulacaksınız.

Benim Burcum Ne

Eğer burcum ne diye merak ediyorsanız burada çok daha fazlasını bulacaksınız. Gelişmiş burç ve astroloji uygulaması ile her astrolojik öğenin ayrıntılı bir analizi için eksiksiz bir profesyonel hizmet sunuyor. Kişiselleştirilmiş yorumlar ile direkt olarak doğum haritanıza odaklanan yorumları okuyabilirsiniz. Diğer birçok astroloji yorumlamasından ayıran en önemli nokta budur.

Burç Öğrenme

Günlük burç özelliklerinizi okurken aynı zamanda partnerinizle astrolojik olarak uyumlu muyuz? gibi kişisel sorularınızın yanıtlarını da bulabilirsiniz. Burcum Ne Kişisel doğum gününüze göre günlük burç analizinizi öğrenebilirsiniz, profesyonel yorumları, burcunuzu, burcunuzu yöneten evi, siz ve diğer kişiler arasındaki astroloji uyumlu olduğunuzdan analizini yaptırabilirsiniz. Burcum Ne Ayrıca burcunuzun bulunduğu evdeki konumların analizi ile özelleştirilmiş bir burç yorumu bulabilirsiniz. Her gezegenin farklı enerjileri ve yaşam alanlarınızı nasıl etkilediklerini daha iyi anlamak için analizleri önemlidir

Başkalarını ve çevrenizdeki dünyayı anlamak için güçlü ve eğlenceli bir araç olarak kullanabileceğiniz, astroloji hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz, Burcum Ne kendi karakterinizi anlamak ve gözlemlerinizi başkalarıyla paylaşmak için basit ve kapsamlı metinler sunan hangi burç uygulaması ile siz de burcunuza dair aradığınız her şeyi kolayca bulabileceksiniz. Detaylı burç yorumları ile doğum tarihine göre burç özelliklerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Burç Sorgulama

Burcunuzun en merak ettiğiniz özellikleri, doğum gününüze özel burç yorumları, günlük tavsiyeler ile astrolojinin sırlarla dolu kapısını aralayabilirsiniz. Burcum Ne Yaşamınızla ilgili derin bir iç görü kazanmanızı sağlayacak yorumlar, geçmiş yaşantınızla ilgili ipuçları verecek ve gelecekle ilgili doğru analizlerde bulunacak bir platform arıyorsanız doğru yerdesiniz. Burç tarihleri ile ilgili aklınızda soru işaretleri olan konuları rahatlıkla açıklayabilecek, huzurla çözüm oluşturacak ve merak ettiğiniz soruların yanıtını bulacaksınız.

Tüm güneş burçlarını kapsayan geniş bir yelpaze sunuyoruz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının doğum gününüze özel yorumlarını okuyabilirsiniz. Hayatınızdaki bazı önemli sorunların hızlı bir özetini mi arıyorsunuz? Kolayca ulaşabileceğiniz doğum gününüze özel para, enerji, aşk ve ruh hali için bireysel astroloji analizlerine hemen erişebilirsiniz. Hayatınızdaki belirli bir soru veya sorun hakkında fikir mi arıyorsunuz? Burcunuzun özelliklerinden yola çıkarak mevcut durumunuzu açıklamanıza ve gelecekteki olayları tahmin etmenize yardımcı olabilir.

Burçlar Kaç Tanedir?

Burçlar Güneş burçları Ay burçları diye ikiye ayrılır. Toplamda 12 tane burç vardır. Bunlar sırasıyla şöyledir: Kova, Balık, Koç, Boğa,İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak

Hangi Ay Hangi Burç

Hangi ay hangi burç? Diye bir soru varsa aklınızda okumaya devam edebilirsiniz. Bu kısımda hangi ayların hangi burçlara ait olduğunu ve burçların kısaca özelliklerini paylaşacağız.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)

Oğlak Burcu Özellikleri Oğlaklar ciddilikleri ile bilinen bir burç olmaktadır. Tutucu, güçlü idareli ve disiplinli olması oğlak burcu özellikleri ile öne çıkmaktadır. Geleceği ayrıntılı şekilde planlayan oğlaklar bu özellikleri ile çok fazla kuruntu yapmaktadır. Her ince ayrıntıya dikkat eden, her şeyin mükemmel olmasını isteyen oğlak burcu bu düşünceleri sebebi ile her zaman çevresine ve kendisine komut ve vermektedir. Burcum ne Oldukça kararlı ve disiplinli olan oğlaklar düzeni ve tertibi oldukça fazla sever ve önemser. Oldukça fazla gelişmiş ödev ve sorumluk duyguları mevcuttur. Görev üstlenmeyi ve başarmayı çok severler. Oğlak Burcu Kadını Yaşamlarında mantığı ön planda tutan oğlak burcu kadınları evlilik konusunda da mantığa önem verir. İstemeseler dahi ön yargılı olurlar. Birlikte olduğu kişinin herzaman mükemmel olmasını isteyen oğlak kadınları bu yönü ile her iki tarafı zorlar. Romantizm konusunda dahi gerçeklerden fazla uzaklaşmayan oğlak kadınları bu yönleriyle dikkat çeker. Oğlak Erkeği Sorumluluk almayı çok seven oğlak erkeği başarı elde etmek için çok fazla gayret gösterir. Ayrıca görev üstlenen oğlak burcu erkeği her alanda öne çıkmaktadır.

Kova Burcu (21 Ocak – 19 Şubat)

kova burcu
kova burcu

Kova Burcu Özellikleri 12 burçtan on birincisi olan kova burcunun döngüsü yılın 21 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasındadır. Sembolü: Kova Elementi: Hava  Yönetici Gezegeni: Uranüs Renk: Turuncu, gece mavisi, yeşil Gün: Pazar Uğurlu Taşları: Yeşim, obsidyen, zirkon, ametist

Yukarıda kova burcu özellikleri verilmiştir. Kova Burcu Kadının Özellikleri Kova burcu kadını, zeki ve bağımsızdır. Kendi davulunun ritmine göre yaşayan, özgürlükçü bireylerdir. Tipik olarak ise arkadaş canlısı, havalı ve eksantrik bir kadındır. Dünyaya bakış açısı da alışılmadık bir bakış açısıdır. Kova burcu kadınını tanımlayan en iyi sıfat ise orijinaldir. Sınırlarda yaşamaktan hoşlanır ve her zaman sistem dışında kalır. Kova Burcu Erkeğin Özellikleri Kova burcu erkeği analizci yapısıyla olayları mantık çerçevesinde incelemeyi tercih eder. Önce mantıksal analizler yapar sonra diğer boyutları inceler.

Bir mantık insanıdır. Sanata karşı ilgilidir. Rutin olan şeylerden kısa sürede sıkılabilir. Maceraya çok açıktır. Yenilikçi yaklaşımları ve hayatına renk katmayı sever. Yükselen Kova Burcu Yükseleni kova burcu olan kişiler inatçı ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Tembel insanlardan hoşlanmazlar. Daha geniş bir bakış açısına sahiptirler. En önemli karakteristik özellikleri özgür olmaktır. Hangi Burç burcunun ne olduğu ve tüm detaylar sizlerle.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Balık Burcu
Balık Burcu

Balık Burcu Özellikleri Burçlar içinden on ikincisi olan balık burcu her yılın 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasındadır. Sembolü: Balık  Elementi: Su Yönetici Gezegeni: Neptün Renk: Leylak, mor, su yeşili, eflatun Uğurlu Taşları: Ay taşı, ametist, kuvars, akuamarin

Yukarıda Balık burcu özellikleri verilmiştir. Bu arada burç öğrenme ile ilgili tüm detaylar sizlerle. Balık Burcu Özellikleri Balık burcu değişken burçlardan biridir. Değişken burçlar, mevsimleri sona erdiren burçlar olarak bilinirken aynı zamanda her mevsimden de dersler almışlardır. Diğer burçlardan daha bilgedirler. Değişime daha kolay ayak uydurabilirler. Balık Burcu Kadını Özellikleri Balık burcu kadını hayalperest, gizemli, ruhani ve yaratıcıdır. Beden dili okuma becerisine sahiptir. Bu güçlü yönünü birçok alanda kullanabilir. Son derece sempatik, fedakar, şefkatli ve alçakgönüllüdür. Balık Burcu Erkeği Özellikleri Balık burcu erkeği son derece romantiktir. Büyüleyici ve empati gücü yüksek bir burçtur. Aynı zamanda cömert, akıllı ve sadıktır. Hayalperest biri olduğu için balık burcu erkeği fantastik maceraları da sever. Yükselen Balık Burcu Özellikleri Bu yükselen burç idealist, aşırı hassas ve duyarlı bir kişiliktir. Kolay idare edilebilen, uyumlu, romantik ve hayal dünyası geniş özelliklere sahiptir.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Burcu
Koç Burcu

Koç Burcu 21 Mart – 20 Nisan tarih aralığında doğan kişilerin burcu koç olarak belirlenmiştir. Bu grup zodyakın ilk burcudur. Bu burç grubuna sahip insanlar yükselenlerini doğum saatine bakarak öğrenebilirler. Peki, koç burcu özellikleri nedelerdir?

Koç Özellikleri Nelerdir?  Koç daima bir numara olmayı sever. Bu yüzden bu zodyakın ilk burcu olması pek şaşırtıcı değildir. Koçlar tutkulu, motive ve kendine güvenen bir liderdir. Burcum Ne Bu burç, adını Roma savaş tanrısından alan Mars tarafından yönetilir. Yani, bu cesur koçlar daima savaşa hazırdır. Ayrıca koç ani öfkeleri ile ünlüdür ve bu yüzden kendilerine gelen kadar koçlardan kaçınmak kesinlikle en iyisidir. Hayatı doruklarda yaşayan maceracı bir kişiliktir.

Koç Kadını ve Erkeği Özellikleri Koç kadınları, bulundukları ortama her zaman yeni ve benzersiz bir bakış açısı getirecektir. Dünyayı kendi görme biçimleri vardır. Koç kadınının özellikleri onu aşırı bağımsız, çevresindekilere ilham verme ve motive etme konusunda güçlü bir yeteneğe sahip doğal bir lider yapar. Koç erkekleri iddialıdır. Yeni bir maceraya atılmak için fırsat kollarlar. Risk almayı severler. Bununla birlikte oldukça iddialı kişiler oldukları için uzlaşma konusunda pek iyi sayılmazlar.

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa Burcu
Boğa Burcu

Boğa Burcu Ve Özellikleri Burçlar insanın doğum haritasını gösteren, insanın doğum anında Güneşin hangi pozisyonda olduğunu sembolik bir şekilde ifade eden astroloji terimidir. Her bireyin burcu farklıdır. Bunlar güneş burçları diye adlandırdığımız burçlardır.

Burçların Genel Olarak Özellikleri Element olarak ateş grubuna sahip olanlar şehvete ve aşka daha düşkündür. Su grubuna sahip olan bireyler daha duygusal özelliklere sahiptirler. Toprak gurubu tembellikle vasıf edilmiştir. Hava grubunda ise adında anlaşılacak üzere kibirli ve havalı bir yapıya sahip olarak adlandırılır. Boğa Özellikleri Nelerdir? Boğa burcu toprak elementinde yer alan 21 Nisan- 20 Mayıs tarihlerinde doğmuş olan insanların özelliğini yansıtır. Karakter olarak boğa şu vasıfları barındırır. Hangi Burç Özelliklerini sıralayacak olursak boğa burcu özellikleri şunlardır;kararlı, dürüst, güvenilir, dingin, hazzına düşkün, inatçı vasıflarına sahip bireylerdir. Burçlar elementsel olarak 4’ e ayrılır: Hava, Su, Ateş, Toprak. Boğa burcu Toprak grubunda yer almaktadır. Burçlar bireylerin karakter özelliği hakkında ipuçları ve bilgiler verir.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler Burcu
İkizler Burcu

İkizler Burcu Tarih: 21 Mayıs- 21 Haziran İkizler Burcu Yükseleni İkizler burcu diğer burçlarla çok uyumlu bir yapıya sahiptir. Tanıştığı diğer insanlarla ilgili çok meraklıdır. Konuşkan ve arkadaş canlısı bir yapıya sahiptir. Mantıklı düşünebilme yeteneği çok gelişmiştir. İnsan ilişkilerinde mantığı ile hareket etmek istese de genelde duyguları ile hareket eder.

Mantığı ile hareket ettiği zaman doğru davranışlar sergileyeceğinin her zaman farkındadır. İkizler burcu erkeği çok cana yakın bir insandır. Beğendiği insan ile ilgili güzel sözler le etkileyebilir. İlişkilerde akılcı konuşması, bilgi ve birikimi ile dikkat çeker. Zorlu durumlar karşısına çıktığı zaman pratik çözümleri ile dikkat çeker. Bu erkeğin ikizler burcu özellikleri arasında en dikkat çekici olanıdır.

 İkizler Burcu Kadını Değişime her zaman açıktır. Bulunduğu ortamdan çok çabuk sıkıldığı için sürekli bir ortam arar. Bu genelde hayatına giren insanlar içinde geçerlidir. Dost canlısı olmasının yanında bu sıkılgan yönü onu çok sık ikileme düşürür. Akıllı ve zeki olması ile dikkat çeker. Ne istediğini çok çabuk bilir.

Yengeç Burcu (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Özellikleri Yengeç burcu 23 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğan bireylerin burçları olmaktadır. Yengeç Burcu Yengeç burcu olan kişiler genellikle hayatlarının her alanında aşırı derece alıngan, duygusal, hassas oldukça fazla düşünceli olmaktadır. Ayrıca yengeç özellikleri arasında sorumluluk duygularının yüksek olması konusu yer almaktadır.

Karşısında ki kişilerden sürekli anlayış ve hassasiyet bekleyen yengeç burcu kararlı olmaktadır. Diğer özellikleri arasında ise iyi bir dost olmaları yer almaktadır. Hangi Burç Yengeç  Fiziksel ÖzellikleriYengeç burçları genel olarak beyaz tenli, uzun boylu yuvarlak yüzlü olmaktadır. Yengeç Burcu Zayıf Yönleri Çok duygusal ve hassas özelliğe sahip olan yengeç burçları bu özellikleri yüzünden kendilerini yıpratmaktadır. Duygusal hayatında endişe ile birlikte kıvranarak kendini acındırma özelliğine sahip olmaktadır. Burcum Ne Güven konusunda oldukça dikkatli olan yengeç burcu bu yüzden çok fazla arkadaş seçiminde dikkatli olmaktadır. Yengeç Burcu Güçlü Yönleri Sevdikleri ve güvendikleri kişilere sıkı sarılan ve sahip çıkan yengeç burcu iyi ve kotu gün dostu olmaktadır. Son derece koruyucu özelliğe sahip olmaktadır. Aile yapısına oldukça önem vermektedir.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Aslan Burcu
Aslan Burcu

Aslan Burcunun Özellikleri 12 burçtan beşincisi olan aslan burcu her yılın 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşir.  Sembolü: Aslan Elementi: Ateş Yönetici Gezegeni: Güneş Renk: Turuncu, sarı, altın sarısı Uğurlu Taşları: Akik, kehribar, oniks, topaz taşı ve kaplangözü  Aslan Burcu Özellikleri Sabit burçlardan biri de aslan burcudur. Birçok aslan burcu doğuştan sanatçı ve liderdir. Cana yakınlığı ile bilinir. Aynı zamanda hayat doludur. Her zaman gülmeye ve güzel vakit geçirmeye çalışır. Aslan Kadının ÖzellikleriAslan burcu kadını cana yakın ve sevecendir. Duygularını açıkça gösterebilir. Burcum ne Sevdikleri kişiye karşı eğlenceli, sadık ve cömert olurlar. Tüm ilişkilerinde lider rolünü üstlenmek ister. Aslan Erkeğin Özellikleri  Aslan erkeği aşık olduğunda çokça hediye verir ve bu hediyelerin çoğu pahalı hediyelerdir. İltifat almayı sever. Bulunduğu ortamda ilgi odağı olmayı sever. Enerjik, neşeli ve çocuksudurlar. Yükselen Aslan Burcu Yükseleni aslan burcu olan kişiler sevecen ve iyi niyetli insanlardır. Çevreleri tarafından saygı gören insan olmayı isterler. İdealleri çok yüksektir.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu
Başak Burcu

Başak Burcu Tarih : 23 Ağustos- 22 Eylül Başak Burcu Yükseleni Titiz, çalışkan ve disiplinli olması en dikkat çeken özelliklerinden biridir. Detaycı oluşu nedeni ile yaptığı her işte çok fazla yorulur. Disiplinli bir çalışma alışkanlığı vardır. Başak Burcu Erkeği Çalışkan olması başak özellikleri arasında en dikkat çekenidir. Çok büyük bir iş yükü olur ve çok dakiktir.

Titiz yönleri ve eleştiri yapmayı sevmesi onu en çok zorlayan detaylardan biridir. Titiz olması nedeniyle kendi hayatı ve çevresinde ki insanların hayatını kolaylaştırması ile bilinir. Burcum Ne Hayatında ki insanların tavsiyeye ihtiyacı olduğunda ilk başvuracakları kişi başak erkeğidir. Başak Kadını Bu burca sahip kadınlara bir şey beğendirmek genelde çok zordur.

Aynı burçta ki erkeklerle çok iyi anlaşır ve çok uyumludur. En küçük kusurları ve detayları görebilecek bir zekaya ve dikkate sahiptir. Çoğunlukla bu detaylar içerisinde kendini boğulmuş hissettiği olabilir. Seçim yapmak onun için tam bir işkence haline gelebilir. Kuruntu ve evhamları ile bilinen bir burçtur. Kendi düşüncesi dışında bir düşünceye önem vermez. Hangi burç, benim burcum ne gibi aradıklarınız sizlerle.

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi Burcu
Terazi Burcu

Terazi burçları hava grubu elementi olan, doğum tarihi 23 Eylül ile 22 Ekim olan kişileri kapsayan burçlardan oluşmaktadır. Bu burç türü oldukça pozitif yönetici gezegeni Venüs ve şanslı günü cuma olan burçtur. Aynı zamanda terazi burcu kişilerin şanslı sayısı altı, uğurlu taşı ise pembe ve kuvars olmaktadır. Fiziksel özellikleri bakımından oldukça beğenilen aynı zamanda son derece güçlü yapıları vardır. Genellikle terazi özellikleri taşıyan kadınlar ve erkekler aynı zamanda uzun boylu ve ince yapılı olmaktadır.

Kilo almaya oldukça müsait olan bu burçlar çevresindeki kişiler tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir. Terazi Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Terazi burcu kadını oldukça entelektüel, fazlası ile nazik ve gerçekçidir. Burcum ne Aynı zamanda dikkat çekici özelliği sayesinde herkes tarafından etkileyici bir görüntü yapısı vardır. Bunun yanında adaletli sosyal ve aşık oldukları kişilere fazlasıyla bağlıdır. Terazi Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Oldukça dayanışmacı bir o kadar kararsız ve eğlenmeyi çok seven bir kişiliği vardır. Bunların yanında terazi burcu erkeği sevmeyi ve sevilmeyi çok sevmektedir. Oldukça mantıkçı olan bu burcun erkeği gülümsemeyi çok sevmektedir.

Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep Burcu
Akrep Burcu

Akrep Burcu Tarih: 24 Ekim-22 Kasım Akrep Yükseleni Akrep burçları, genel özellik olarak mücadeleci bir yapıya sahiptir. Mücadeleci olmanın yanında pes etme huyları yoktur. Başarılı olamadıklarını düşündükleri konu üzerine gitmeyi severler. Hırslı bir yapıları vardır. Burcum Ne Pes ettiğini düşündüğü anda küllerinden yeniden doğma özelliği her zaman geçerlidir. AkrepErkeği Akreperkeği genellikle çekiciliği ile bilinir. Şeytan tüy de denilebilecek kadar gizemli ve dikkat çekicidir. Sezgileri sayesinde çok güçlü bir yapıya sahiptirler. Güven duygusunu hissetmek ister. Akrep Kadını Akrep burcu kadınları çok sık güven problemleri yaşarlar. Çok güvenilir bir karaktere sahip olmalarının yanında zıt olarak çok zor güvenirler. Akrep burcu özellikleri çok net bir şekilde görünür.

Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)

Yay burcu
Yay burcu

Yay burcunun döngüsü her yıl 22 Kasım ile 21 Aralık arasında gerçekleşir. Dürüst, tarafsız, kararlı bir o kadar merhametli olan yay özellikleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur.Yay Özellikleri Tartışmayı çok seven, araştırma ruhu öne çıkan yay burçları her konuda bilgi sahibi olmaya önem verir. Cesareti yüksek olan yay burçları tavsiye vermeyi çok sever. Burcum Ne Yakın ilişkilerinde özgürlük ve deneyimi ön planda tutan yay burcu her iki tarafında deneyim kazanmasını ister.Yay Burcu Kadını Oldukça titiz olan yay burcu temizliğe oldukça fazla dikkat eder ve gerekli önemi gösterir. İyimserlik onlar için oldukça önemli olup yardım sever yapıda olmaktadır. Bulunduğu ortama neşe katmayı seven yay burcu arkadaşlıkları oldukça fazla olmakta ve herkes tarafından sevilmektedir.

hangi burç
hangi burç

Burç Nasıl Hesaplanır?

Burçlar konusu uzun zamandır popüler olmakla beraber en çok merak edilen Burcum Ne başlıklar arasındadır. Burç Hesaplanır? Peki, burç nedir? Gökyüzü çok eski medeniyetlerden beri merak konusu olmuştur. İnsanlar birçok olayı gökyüzüne bakarak yorumlamış ve gökyüzünden ilham almıştır.

Astroloji evreninde sayıları 12 tane olan burçlar insanın karakterini ve kaderini anlamak amacıyla yol gösterici olarak çok eskilerden beri kullanılırlar. İnsanın doğum saati ve doğum tarihi o tarihteki gökyüzünde bulunan gezegen konumları esas alınarak çeşitli astrolojik hesaplarla hangi burca mensup olduğunu hesaplanabilir. Bu tarihler önceden belirlenmiştir. Burcum Ne Doğum tarihini bilenler açıklamış olduğumuz listeden burçlarını öğrenebilirler.  Ateş Grubu Burçları Nelerdir? Aslan, koç ve yay ateş grubu burçlarıdır. Toprak Grubu Burçları Nelerdir? Başak, boğa ve oğlak toprak burcudur. Su Grubu Burçları Nelerdir? Balık, akrep ve yengeç su grubu burçlarıdır. Hava Grubu Burçları Nelerdir? İkizler, terazi ve kova burçları hava grubu burçlarıdır. Burcum ne , Hangi burç, Burç Öğrenme , Burç sorgulama, gibi tüm öğrenmek istediklerinizi sizlere sunduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu