Burç Uyumu-Burçların Uyumu

Burç uyumu, burçların uyumu, yükselen burç uyumu, aşta en uyumlu burçlar, kanka burç uyumu, burç uyumu cinsellik, burç uyumu yüzdesi gibi soruların cevapları için aşağıda burç kısımlarını doldurunuz.

Burçlarınızı Seçin

Burç Uyumu

Burç uyumu güzel bir birliktelik için olmazsa olmaz konulardan biridir. Bilindiği gibi 12 adet burç vardır. Burçlar güneşin ve ayın durumuna göre oluşmaktadır. Gökyüzündeki gezegenlerin, ayın ve güneşin hareketine göre burçlarda değişimler yaşanmakta ve burçlar meydana gelmektedir. Her burcun kendine özgü özelliği bulunmaktadır. Kimi burçlar aşırı kıskanç olurken kimileri aşırı duygusal olur; kimileri şanslı olur iken kimileri de aşırı derecede midesine düşkün olur.

Hangi burç olduğunuzu öğrenmek için tıklayınız.

Görüldüğü gibi her burcun birbirinden çok farklı özelliği vardır. Kişilerin burcu doğduğu tarihe belirlenir ve kişilerde çoğunlukla hangi burç iseler o burcun özelliğini taşırlar. Burçlar insanların huylarına ve yaşantısına yön vermesinden ve kişiliğini belirlemesinde de büyük öneme sahip olmasından dolayı burç uyumu çok önemli bir konudur. Burçların uyumu her türlü konuda size bilgi verecektir. Arkadaşlık ve dostluktan tutunda burçların cinsellik uyumu konusuna kadar her türlü konuda size aydınlatacaktır.

Burcunuzu ve karşı tarafın burcunu yazarak aşta en uyumlu burçlar hangileri olduğunu öğrenebilir ve ilişkinizde sorunlu olan kısımları bulup kendinizi karşı taraf için daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Yükselen burç uyumu sayesinde doğduğunuz tarih ve saate göre yükselen burcunuzu bulabilir ve daha detaylı bir şekilde burç uyumu analizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca burç uyumu yüzdesi ile burçların aşkta, arkadaşlıkta ve iş hayatında ne kadar uyumlu olduğunu görebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu