Kova Kova Uyumu-Kova ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Kova kova uyumu, kova ve kova burcu uyumu, kova kadını kova erkeği uyumu, kova ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Kova Kova Uyumu

Kova kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Kova Kadını Kova Erkeği Uyumu

Kova kova uyumu ilişkisi heyecanlı olacaktır. Birbirlerini tam olarak anlayacaklar. Özgürlük duygusu ve samimiyet ihtiyacı her ikisinde de eşittir. Birbirlerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilirler. Yine de onları farklı bir şekilde yönlendirebilecek başkalarına ihtiyaç da duyabilirler. Bu nedenle çok uzun süreli bir ilişkidir diyemeyiz.

Kova Kadını Kova Erkeği Uyumu karışık bir uyuma sahiptir. Kova burcunun iki temsilcisi arasında her zaman ilginç bir bağ vardır. Sessizce birbirlerinin düşüncelerini zihinsel düzeyde başka hiçbir burcun ulaşamayacağı şekilde anlarlar. İletişimleri bu nedenle mükemmeldir. Birbirlerini adeta hissederek anlayabilirler. Güvenleri tam bir özgürlük temeli üzerine inşa edilir. İkisinin de yalan söyleme gibi bir ihtiyacı olmaz çünkü birbirlerini yakından tanırlar.

Kova burcu genel olarak çok duygusal bir burç değildir fakat ilişki içerisinde duygusal olmayacağı anlamına gelmez. Sevgilerini paylaşmayı severler. Çok fazla romantik olmasalar da yine de sevdiklerini mutlu etmeye çalışırlar. İlişkinin başlarında birbirlerini arkadaş olarak tanımak isteyebilirler. İlerleyen zamanda birbirlerini tanıdıkça bu ciddi bir ilişkiye dönebilir. İkisi de aynı değerlere ve fikirlere sahiptirler. Belki başkalarının gözünde biraz bencildirler, ama birlikteyken bunu gerçekten düşünmezler. Yeterince ilginç, yeterince eğitici veya yeterince heyecan verici olduğu sürece her yere gidebilir ve her şeyi yapabilirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Eğlenmeyi severler ve sürekli olarak bir aktivite planlıyor olabilirler. Etrafınızda organizasyon yapan birilerini görüyorsanız muhtemelen onlar kova burcudur. Hareket halinde olmayı severler ve etrafındakilere de bu enerjiyi yayarlar. İkisinin çift olarak sosyal çevreleri oldukça gelişmiştir. İçlerinde muhalefet taşıyan bir burç olarak, herhangi bir Zodyak burcunda birlikte olmaları genellikle kolay değildir ama kendilerini anlayabilecek bir burç varsa o da başka bir Kova burcudur.

Birbirlerine gerçekten saygı duyarlarsa, birbirlerinin hayatındaki diğer şeyleri de anlamayı öğrenmeleri için büyük bir şans yaratmış olurlar. Bu iki sevgilinin birlikte kalma şansı büyük çünkü birbirlerini herkesten daha iyi tanıyorlar. Birbirlerine bir şans vermeli ve gerçekten anlayış göstermeliler. Her ikisi de değişken burçlardır. Bu nedenle hemen her yerden sıkılıp ayrılabilirler. Fakat iki kova burcu da zaten bunun farkındadır. Bu nedenle birbirlerine fazla bağlanmamaya gayret gösterebilirler.

Kova ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Kova burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu