Aslan Terazi Uyumu-Aslan ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Aslan terazi uyumu, aslan ve terazi burcu uyumu, aslan kadını terazi erkeği uyumu, terazi kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve terazi burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Terazi Uyumu

Aslan terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Aslan Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Aslan terazi uyumu en çok hayatın bir macera olduğu konusunda anlaşırlar. Eğlenceli ve keşif dolu bir ilişki yaşarlar. Birbirlerini tamamladıkları söylenebilir. Seyahat etmeyi, yaratıcı aktiviteleri ve kendilerini geliştirmeyi severler. Genellikle ortak zevklere sahip olurlar. Aslan Kadını Terazi Erkeği Uyumu güçlü bir uyumdur diyebiliriz. Âşık olmak onları daha da canlı hissettirir. Aslan kadını kimi zaman eve kapanmak isteyebilir ama Terazi onu her zaman canlı tutmanın bir yolunu bulacaktır. Aslan sadıktır ama aynı zamanda çok talepkâr olabilir. Terazi erkeği kimi zaman baskıcı tavırdan bunalabilir. Yine de güçlü iletişimleri sayesinde her tartışmayı kolaylıkla çözeceklerdir. Terazi erkeği çok daha kolay bağlanır ve her zaman açık sözlüdür. Aslan burcu kimi zaman sırlar tutabilir. Terazi sevgi dolu bir partner olabilir, ancak çoğu zaman Aslanın istediği şekilde tam bağlılığı gösteremez. Gülmeye devam ettikleri ve farklılıklarını aştıkları sürece, bu çift uzun soluklu bir aşk yaşama şansını artırır. Birbirleriyle ve dostlarıyla iyi anlaşırlar. Genellikle sosyal kalmaya özen gösterirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Aslan erkeği, karşısında her zaman dürüst birini ister. Terazi kadını özgürlüğüne düşkündür. Birbirlerinin güvenlik duygusuna tam olarak dokunamadıklarında kıskançlıklar görülebilir. Aralarındaki sevgi güçlü bir iletişimle desteklenirse her zorluğu aşacak bir ilişkileri olur. Terazi Kadını Aslan Erkeği Uyumu genel olarak gayet iyidir. Güçlü bir benlik duygusuna ve kişiliklerine sahip son derece bilinçli iki birey olarak, inanılmaz bir anlayış geliştirebilirler. Birbirlerinin dünyalarına kolayca dahil olabilirler. İlişkilerinde sorun olabilecek tek şey, dış etkilere karşı duyarlı olmalarıdır. Başkalarının ne dediğini düşünmediklerinde daha kolay bir ilişkileri olacaktır. Yaratıcılığın gücü ve hayata aktif yaklaşımları onları birbirleriyle ilgilenmeye ve uzun süre çok iyi bağlantıda kalmalarına yardımcı olur. Yeni şeyler denemek ve keşfetmek onları heyecanlandırır. Böylece sürekli bir arada kalırlar. Ellerinden geldiğince sevgilerini göstermek, sevgilerini paylaşmak ve dürtülerine göre hareket etmek isteyeceklerdir. Eğer tartışma yaşarlar ya da çözemedikleri bir sorunla karşılaşırlarsa yavaşlama zamanının geldiğini anlamalı, evde kalmalı, hiçbir şey hakkında konuşmamalı ve sadece sessiz olmalılar.

Aslan ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu