Salı Günü Sözleri-Salı Sözleri

Salı günü sözleri, salı sözleri, salı mesajları, salı ile ilgili sözler, salı günü sözleri, hoşgeldin salı sözleri, güzel salı sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Salı Günü Sözleri

Salı günü sözleri sizlerle;

Bu güzel günde güneş nasıl sıcak ve de parıl parılsa sizin gününüz de aynı şekilde sıcak ve de parıltılar içerisinde geçmesin. İyi salı günleri yaşamanızı dilerim.

Ayağınıza hiç taş değmesin, yolunuza hiç engeller yerleşmesin, gözleriniz hiç yaşarmasın ve de kalbiniz hiç kurumasın. Güzel günleriniz olsun.

Yüzünüz nasıl gülücükler saçıyor ise kalbinizde aynı şekilde bu gülücüklere eşlik etsin ve de gülümsesin. Gününüz gülümsenin bulaşıcılığı ile diğer insanlara da yayılsın ve mutluluk hepinize bulaşsın.

Bugün sadece bir güne uyandığınızı sanıyorsunuz ama belki de bugün hayatınızın dönüm noktası olacak ve siz de bu kadar heyecan veren bir güne ne olduğunu hiç bilmeden uyandınız. O yüzden her şeye hazırlıklı olun ve yeni bir güne merhaba deyin.

Güzelliklerin tüm hayatınıza yayılacağı ve de sevginizi herkes ile tek tek paylaşabileceğiniz bir gün olmasını dilerim. Bol bol gülümseyin çünkü bulaşıcı olan en güzel şey gülümsemenin faydalarından siz de yararlanın.

Bu yeni bir gün olacak ve inanın, diğer tüm günlerden çok daha farklı ve de özel bir gün olacak. Yeter ki siz bu yeni salı gününe inanın ve geri kalan her şeyi o günün güzelliklerine bırakın.

Salı Günü Mesajları

Salı günü mesajları sizlerle;

Güzel bir salı günü uyandım, yanımda sen vardın, işte dedim o gün o gün seni sevmenin günüdür çünkü sen en güzel sevgiden bile daha güzelsin.

Umutların en güzel şekilde parladığı ve bizlerin de bu güzelliğe kapıldığı o güzel salı günlerinden birini yaşıyoruz hala. Bunun için daha dirayetli, daha inançlı ve de daha güzel bir gün yaşamamız dileği ile.

En az bir papatya kadar huzur dolu, bir gül kadar asil ve bir karanfil kadar hoş bir gününüz olsun. Her şeye rağmen hala dimdik hayatta yeni bir güne merhaba demeli ve bu yeni günün tadını doya doya çıkarmanızı dilerim.

Bugün aslında hiç farkında olmasanız bile çok güzel fırsatlarla karşılaşacağınız bol bol düşünmelisiniz. Çünkü insan ne düşünür ise hayatında da mutlaka karşısına o çıkar ve onun ile sınanır. Onun için bol bol pozitif şeyler düşüneceğiniz ve güzel olaylar ile karşılaşacağınız bir salı günü yaşamanızı dilerim.

İnsanların, düşündüğü şeylerin karşılarına çıktığı bir dönemde yaşadığımız sürece kendimize ve düşüncelerimize daha fazla dikkat etmeli ve bunları düzenlemek için uğraş göstermeliyiz. Şimdiden iyi ve güzel bir salı günü dilerim.

Salı İle İlgili Sözler

Salı ile ilgili sözler sizlerle;

Dilerim ki bugün çok daha güzel haberler ile uyanırsınız, duyduğunuz her söz sizi mutlu eder ve de motive eder ayrıca çok da güzel olaylar ile karşılaşır ve de mutluluğunuzu kat kat arttırırsınız. İyi bir salı günü yaşamanızı en içten dileklerim ile temenni ederim.

Yaşadığınız her iyi ya da kötü olayda Allah’a sığındığınız, ondan af dilediğiniz ve ondan merhamet dilendiğiniz bir gün olsun. İnşallah Rabbim sizleri hep hayırlı insanlar ve de hayırlı olaylar ile karşılaştırsın. Salı gününüz hayırlı ve de mübarek olsun.

Bol bol dua ettiğiniz, ibadetinizin tüm gün sizin ile olduğu ve de kıymetli insanlar ile karşılaştığınız, tüm gün Allah rızası için mücadele verdiğiniz bir gün yaşamanızı dilerim. Salı gününüz mübarek olsun.

Kazanın, belanın ya da her türlü engelin yolunuzdan çekildiği, tüm iyiliklerin hep bir şekilde sizi bulduğu ve de pek kıymetli günlerinizin olduğu bir salı günü yaşamanızı en içten duygularım ile dilerim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu