Akrep Kova Uyumu-Akrep ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Akrep kova uyumu, akrep ve kova burcu uyumu, akrep kadını kova erkeği uyumu, kova kadını akrep erkeği uyumu, akrep ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Akrep Kova Uyumu

Akrep kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu

Akrep kova uyumu ilişkisi oldukça karmaşık bir ilişkidir. İkisi de güvene ve dürüstlüğe önem verir. Fakat aynı zamanda iki dürüst ve açık sözlü bireyin birbirine güvenmek için büyük bir sorun yaşamaları bu ilişki için düşündürücüdür. Akrep burcu hayatı boyunca güçlü bir isyan içerisinde yaşar. Güzel giden ilişkide bile hırçınlaşabilir. Bu onun sevgiye ve güvene olan ihtiyacından kaynaklanır.

Akrep Kadını Kova Erkeği Uyumu yalnızca beraber iletişim kurmayı öğrendikleri zaman artacaktır. İnatçı kişilik özelliklerine teslim olmadıkları sürece güzel bir ilişki kurabilirler. Çünkü aklınıza gelebilecek her konuda saatlerce sohbet edebilirler. Tartışmalardan hoşlanmazlar fakat birbirlerini manipüle edebilirler. Akrep burcu partnerinin yaptığı her şeyi kontrol etme eğiliminden vazgeçerse daha mutlu olabilir.

Akrep, Kova burcunun yöneticisini yüceltir ve bu yüzden ilişkileri, her ikisinin de başarılı olma olasılığını artırır. Akrep sadece partnerinin entelektüel gücüne tapmakla kalmayacak, aynı zamanda fikirlerinin gerçekleşmesine de yardımcı olacaktır. Bir Akrep kadını ile beraberseniz sizi ileriye götüreceğinden emin olabilirsiniz.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Aralarında bir bağ kurmaları karmaşıktır. Kimi zaman birbirlerini anlamakta oldukça zorlanırlar. Bu ilişkide duygular ve tutku her zaman ön plandadır. İlişkilerindeki en zayıf halka, değişken doğalarıyla birlikte birbirlerine olan saygılarıdır. Aralarında aşk olursa, en tipik senaryo Akrep’in ilgisiz Kova burcu partnerine karşı takıntılı bir duygu karmaşasına düşmesidir. Kova burcunun duygusal özüne ulaşmak çok çalışma ve bağlılık gerektirir.

Kova Kadını Akrep Erkeği Uyumu birbirlerine inanırlarsa yükselebilir. Herhangi bir şey yapma zorunluluğunu hissettikleri anda, geri çekilmeye başlayacaklar ve gelişmekte olan herhangi bir duygu birdenbire bağlılık korkusu ve günlük yaşamın endişeleri ile birleşecektir. Duygusal dengeye ulaşmak istiyorlarsa,

Akrep çözülmeli, partnerlerinin asla kendilerine ait olmayacağını ve istedikleri zaman ayrılmakta özgür olduklarını anlamalıdırlar. Kova Burcu da aynı şekilde duygusal derinliklerle yüzleşme konusunda daha istekli olmalıdır. Akrep burcunun duygusal hallerini sürekli olarak anlamaya çalışmalı ve ona gereken güveni ve samimiyeti vermelidir.

Akrep ve kova burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Akrep burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu