2 Kasım-8 Kasım 2024 Haftalık Burç Yorumları

2 Kasım-8 Kasım 2020 haftalık burç yorumları, 2020 kasım ayı haftalık burç yorumları, 2-3-4 Kasım burç yorumları, 5-6-7 Kasım burç yorumları vb.. en güzel burç yorumları için aliskanlik.com

2 Kasım-8 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Burçların 2020 Kasım ayı haftalık burç yorumları ve 2 Kasım-8 Kasım 2020 haftalık burç yorumlarını okuyabilir ve burcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Koç Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Kısa bir süre boyunca hayatınızdaki bazı durumlar için artık harekete geçmenizi sağlayacak unsurlar olacak. Öncelikle finansal konular önem kazanacak. İşle ilgili yatırımlar, büyük bir ortaklık ya da hukuksal konularınız ile ilgili önemli bir farkındalık kazanacağınız ve uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz kararları verebileceğiniz durumlar söz konusu olabilir.

Bu ay en çok dış görünüşünüze ve iş hayatınıza yoğunlaşmak. Hem ilişkilerinizi hem de geleceğe yönelik yaşamınızı şekillendirecek bir ay sizinle olacak.

Boğa Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu ay her konuda acele etmek isteyecek ve beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha çabuk hareket edeceksiniz. Evliyseniz ya da bir birlikteliğiniz varsa duygusal dünyanızın bu ay iyiye gidecek. Gerçek olan hisleri görmezden gelmek ve akıllıca olanı yapmak kısmı sizi zorluyor olsa da artık yapılması gerekenleri yapma döneminin başladığını söyleyebiliriz.

Yeni hafta ile birlikte ilişkilerinizde daha ılımlı ve pozitif gelişmeler içine girebilirsiniz. İş bitirici yönünüz ve karizmatik yapınızla önünüze gelen teklifleri değerlendirebilir ve yaşamınız için önemli atılımlar gerçekleştirebilirsiniz.

İkizler Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Ruhsal anlamda cesur olmak isteyeceğiniz bu dönem sosyal çevrenizdeki kişiler sizlere çözemediğiniz sorunlarla ilgili güçlü destekler sağlayabilirler. Bu destekler ile yeni projeleri alabilir ve geçmişte onay alamayan bazı fırsatları yeniden değerlendirebilirsiniz.

İş birliklerinizde ya da iş ortaklarınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi sürekli bir şeyler yapıp sonuç alamayan biri olarak görmekten vazgeçin. Bu aralar kendinizi daha fazla kontrol etmeli ve dikkatli olmalısınız. Evliliğinizde ya da duygusal dünyanızda radikal kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yasal konular biraz daha ön planda olabilir.

Yengeç Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Eşiniz ya da sevgilinizle ortaklık anlamında yol ayrımlarına ilerleyebilirsiniz. Ya da ani bir takım iş birliği değişimlerine gidebilirsiniz. Yeni iş planları ve öneriler yaşantınıza renk katabilir. Özellikle sosyal çevreniz vasıtasıyla yetkili ve güçlü kişilerden destekler alabilir ve bu kişilerden size önemli görevler verilebilir.

Bu ay hiç beklemediğiniz kadar belki de yurt dışı ve ticaret gibi konular önünüze gelebilir. Umulmadık geziler sizi şaşırtabilir. Bazı konularda hayatınıza dair daha atak olacaksınız. Bu sizleri zor konuşmalar yapmaya itekleyebilir. Bazen olması gereken olur.

Aslan Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Çok zorlu deneyimlerden geçerlerken bile dört ayağının üzerine düşen insanlar vardır işte onlardan birisi sizsiniz.  Üste geliyor gibi anlayabilirsiniz fakat bu düşünceniz yanlış. Yavaş yavaş düzeliyor. Kendinize güvenli bir şekilde hareket ederek kişisel gelişiminizi hızlandıracaksınız. Çoğunlukla liderlik vasıfları ve kendi başınıza iş yapabilme kapasiteniz gelişmiş olduğu için elinizi attığınız her işte başarı sizinle.

Cesur ve güvenilir bir yapınız var. Fakat ilerleyen gereksiz riskler alma tehlikesi bulunuyor. Kişisel gelişiminize en büyük katkı, sosyal çevrenizle iletişim halinde olmak ve yeni beceriler edinmek için uğraşmak olacaktır. İlgi alanlarınız çok çeşitli.

Başak Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Son derece meraklı bir yapınız var bunu kullanmalısınız. Yeni bir hobi edinebilirsiniz veya yeni bir beceri geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bilgilerinizi paylaşmayı çok seviyorsunuz. Yeni şeyler öğrenmek ve başkalarına öğretmek sizin için bir tutku.

Aile bağlarımız güçleniyor duygusal olarak destek almak zorunda kalabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı koruyuculuğunuz artıyor. Fakat bazen insanlara fırsat vermelisiniz. Onlara fırsat verdiğinizde neler yapabileceklerini gördüğünüzde güveniniz artacak ve daha rahat edeceksiniz.

Terazi Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Başkalarının hislerine karşı duyarlılığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Aynı zamanda kendinize olan güveniniz de artıyor. Yoğun bir duygusal güvenlik ihtiyacınız var. Yakın ilişkiler kurup şansı yakalayacaksınız. Objektif bakabilmeyi artık öğrenmeniz gerekiyor.

Başkalarıyla paylaşım içinde bulunmayı özen gösterdiğiniz bir aya giriyorsunuz. Önemli durumlar karşısında kararsız kalabilirsiniz. Yaratıcılığınızı tetikleyen aktivitelere yönelin. Hayat dolusunuz ve bu enerjinizi özgürce sergilemek istiyorsunuz. İlgiyi üzerinize toplamaktan hoşlanıyorsunuz.

Akrep Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bazen kendinizi diğerlerinden daha üstün görmeye meyilli olabiliyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz. Çünkü çok itici oluyor. Ama yeni gelen ayla beraber iletişim becerileriniz güçlenecek ve sosyal çevreniz hiç olmadığı kadar kalabalık olacak. Başkalarına karşı anlayışlı davranacağınız bir döneme giriyorsunuz. Fakat bu aralar biraz dikkatiniz dağınık olabilir.

Başkalarının yaşadıklarından oldukça fazla etkilenebilirsiniz. Duyarlı ve hassas olan bu yapınız ilerde size sıkıntı çıkarabilir. Aile ve sosyal çevrenizdeki değişiklikler gündeminizde etkileyecek. Konuşma ve yazışmalar bu aralar oldukça yoğun. Gün içerisinde bazı fikirleriniz abartıya kaçabilir. Hafta başında aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Ay sonuna doğru iletişim yoğunluğunuz artıyor.

Yay Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Finansal konularda değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Kariyer planlarınızda kişisel yeteneklerinizi kullanarak fayda sağlayabilirsiniz. Haftanın başında ufak tefek şanssızlıklar yaşasanız da hafta sonuna doğru bu tam tersine dönecek. Hafta boyu hareketli zamanlar sizi bekliyor.

Gelecekle ilgili kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Bu aralar sosyal konular gündeminizde. Yeni ufuklara açılmak istiyor olabilirsiniz. Yeni yolculuklar, kısa tatiller, yurtdışı seyahati gibi şeyler planlarınız da olabilir. Hafta başında bazı engeller sizi bulacak. Fakat yine de siz bunların üstesinden geleceksiniz.

Oğlak Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Hareketli ve yoğun bir döneme giriyorsunuz. Hem aşk hem de iş hayatınızda oldukça yoğunsunuz. Bazı ailevi konular gündeminizde dolduruyor. Yazışmalar ve konuşmalar oldukça yüksek olacak. Bu aralar biraz güven eksikliği yaşıyor olabilirsiniz. Bu nedenle size yakın davranan kişilerin yanında olmak isteyeceksiniz. İsteklerinizi elde etme konusunda sabırsız olacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Dolambaçlı yollara başvurmak yerine direkt hedefe kitlendiniz. Yeni deneyimler yaşamaya hevesli olduğunuz bir ay var karşınızda. Karşınıza çıkan engelleri aşmak konusunda kararlı olacağınız bir zaman. Bazen huzursuzluklar olsa da kendinize güveniniz tam.

Kova Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Arkadaşlık ilişkileriniz oldukça kuvvetli. Harekete geçeceğiniz zaman başkalarıyla iş birliği içinde olmayı unutmayın. Arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde kendinize güvenin. Bu ay karar vermekte oldukça zorlanacağımız durumlar arasında kalabilirsiniz. Başkalarının ne düşündüğü sizin için çok fazla önemli değil fakat yine de yeni fikirlere açık olmalısınız.

Etrafınızdaki her şeyi dengede tutmaya çalışmak yerine birazcık kendinizi akışına bıraksanız daha iyi olacak. Her şeye müdahale edemezsiniz ve bazen bazı şeyleri değiştiremezsiniz. Onları olduğu gibi kabullenmek sizin de huzur bulmanızı sağlayacak. Arzular ve bilinçaltında istediğiniz şeyler bazen gerçekleşmeyebilir. Akıl ve bireyselliğinizle öne çıkıyorsunuz.

Balık Burcu 2 Kasım-8 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi özgürce ifade edebileceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Bu yönde enerjinizi kullanabilirsiniz. Bazen biraz asi ruhlu olabiliyorsunuz. Başkalarını kırmadan önce pişman olacağınız şeyler yapmaktan kaçınmalısınız. Yeni fikirler ve deneyimler bu hafta sizi heyecanlandıracak.

Uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler olumlu sonuçlanacak. Hayallerinizin peşinden giderken kararlı olacağınız zamanlara geldiniz. Oldukça değişken bir ruh haliniz var. Bu ay yavaş ilerlemek, beklemek ve bazı değişiklikler istediğiniz gibi hareket edememe söz konusu olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu