Rüyada Bayrak Görmek-Rüyada Bayrak Öpmek

Rüyada bayrak görmek, rüyada bayrak öpmek , rüyada bayrak asmak, rüyada bayrak açmak, rüyada asker görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Bayrak Görmek

Rüyasında bayrak gören kişinin hayatında köklü değişiklikler olacağı, girişeceği bir mücadelede başarılı olacağı, sınavlarında başarı elde edeceği anlamlarına gelir.  Bir kişi rüyasında ait olduğu ulusun bayrağını görürse işlerinde kolaylık olacağı ve işini kendi başına yapma kudretine sahip olacağı anlamlarına gelir. Fakat rüya sahibi, rüyasında yabancı bir ulusun bayrağını işlerini yaparken mutlaka bir desteğe ihtiyacı olduğu anlamına gelir.  Rüyada dalgalanan bir bayrak görmek rüya sahibinin bir yakının kendisine ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüyada dalgalanan bayrak aynı zamanda rüya sahibi için kısmet olarak yorumlanır. Yerinde sabit ve hareketsiz duran bayrak ise zorluk ve zahmet çekileceğine işaret eder.

  • Rüyada Bayrak Taşıdığını Görmek

Bir kişinin rüyasında bayrak taşıdığını görmesi hayırlı işlere imza atacağı, çevresinin beğeni ve takdirini kazanacağı anlamlarına gelir.

  • Rüyada Bayrak Öpmek

Rüyada bayrak öpmek kişi için hayırlı ve güzel gelişmelere işaret eder.

  • Rüyada Bayrak Asmak

Rüyada bayrak asmak kıskanç insanlardan korunmaya ve onların şerrinden kurtulmaya işaret eder. Rüyada bayrak asmak aynı zamanda karışıklık yaşanan bir ülkede huzurun hâkim olacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Bayrak Ve Asker Görmek

Rüyada bayrak ve asker görmek kişinin yanlışlarını fark edip hatalarından ders almasına kendini düzeltmesine işaret eder.

  • Rüyada Bayrak Açmak

Rüyada bayrak açan kimse için bolluğa, berekete ve kazanca kavuşacağı söylenir.

  • Rüyada Kırmızı Bayrak Görmek

Rüyada kırmızı bayrak gören kişinin işlediği bir suçtan dolayı pişmanlık duyacağı ve tövbe edeceği anlamına gelir. Kişinin mutsuz bir evlilik yapacağı şeklinde de yorumlanır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu