Kova Balık Uyumu-Kova ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Kova balık uyumu, kova ve balık burcu uyumu, kova kadını balık erkeği uyumu, balık kadını kova erkeği uyumu, kova ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Kova Balık Uyumu

Kova balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %70, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu

Kova balık uyumu aralarında çok güçlü bir bağ vardır. Kesinlikle birbirlerine karşı sıkıcı olmayacaklardır. İlk bakışta birbirleriyle pek iyi ilgilenmiyorlar gibi görünüyor olabilirler aslında zamanla birbirlerini tanıyacaklardır. Biri oldukça romantik bir diğeri ise duygulardan kurtulmanın yolunu arıyor. Balıklar fazla bağlanmazsa bu ilişkide mutlu olabilirler.

Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu oldukça iyidir. İçkinin en büyük sorunlarından biri güven sorunudur. Değişken bir burç olan balık erkeği sürekli olarak değişim ve heyecan duymak ister. Eğer bu ilişkide heyecan ve yaratıcılık üst seviyedeyse ilişki uzun ömürlü olabilir. Balıklar hayal kırıklıklarıyla uğraşmak istemezler. Hayal kırıklığı olmaması için ilişkilerini bitirme noktasına bile getirebilirler.

Kova kadını istediği bu yeniliği balık erkeğine verecektir. Paylaşacak birçok duyguları vardır. Saatlerce konuşmaktan hoşlanırlar. Sürekli olarak yeni şeyler keşfetmeyi iki burç da oldukça sever. Hareketlidirler ve ikisi de birbirine güzel bir enerji verir. Kova burcunun zaman zaman partnerlerinin anlayacağı şekilde duygu gösterme yeteneğine ihtiyacı vardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Kova Erkeği Uyumu

Güven, bu ilişki için oldukça önemli bir konudur. İki burç da uçlarda yaşamayı severler. Yalanlarla örtülü bir ilişki olmayacaktır. Kova erkeği zaman zaman biraz agresif olabilir. Balık kadını ise onun agresifliğini yatıştıracaktır. Birbirlerine samimi düşüncelerini aktarıp güvende olduklarını hissettirmeye ihtiyaçları vardır.

Balık Kadını Kova Erkeği Uyumu ortalama diyebiliriz. Balıklar, Kova burcunun, yüzeyin çok altında yatan yumuşak tarafını anlarsa, doğruyu söylemekten kaçmayacaktır. Yakınlık bulunduğunda, Kova nihayet bağlılıktan kaçmayı bırakabilecek ve özgürlük eksikliği ile ilgili sorun otomatik olarak çözülecektir. Aralarındaki anlayış her zaman çok derinlere inmez ve birlikte çok eğlenebilirlerse de ilgilerini çeken aynı şeylere farklı yaklaşımları olacaktır.

Değer kavramları ve düşünce yapıları aynı olduğu için birbirleriyle kolayca bağlantı kurabilirler. Birbirlerinden fazla uzaklaşamazlar. Yalnızca bazı konularda sorunları çözme yöntemleri farklıdır. Bu farklılığı da kolayca aşabilirler. Sağlıklı anlayış ve güven bu ilişkinin temelini oluşturacaktır. Eğlenceye vakit ayırırlar ve geniş bir sosyal çevreleri vardır. Arkadaşlarının söylediklerinden zaman zaman etkilenebilirler. Bu nedenle balık kadını biraz daha az etkilenmeye özen göstermelidir.

Kova ve balık burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Kova burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu