Boğa Oğlak Uyumu-Boğa ve Oğlak Burcu Aşk Uyumu

Boğa oğlak uyumu, boğa ve oğlak burcu uyumu, boğa kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve oğlak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Oğlak Uyumu

Boğa oğlak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Boğa Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Bu ilişkide her ikisi de uyum ve düzen ister. Bu nedenle de Boğa Kadını Oğlak Erkeği Uyumu oldukça mükemmeldir. Aynı şeylerden hoşlanır ve aynı şeyi isterler. Güçlü bir ilişki ahlakı vardır. Her ikisinin de güçlü yönleri benzerdir bu nedenle de bu ilişki aslında duran bir ilişki olarak görünebilir. Fakat yine de zaman testini geçer ve uzun yıllar sürecek bir ilişki halini alır. Bu işaretlerin her ikisinin de pek çok ortak noktası var, o kadar çok ortak noktası var ki, bu onların ilişkisinin en büyük gücü olur. Boğa ve Oğlak, hem adanmış, güçlü ve çalışkan oldukları, hem de gün kadar sadık ve güvenilir oldukları için birbirlerini çok iyi anlarlar. Boğa, güzel şeyleri seven çalışkan bir kişidir ve Oğlak buna hayran kalır ve Boğa burcuna bu güzel şeyleri sağlamak için çalışacaktır. Her zaman birbirlerine güvenebilirler. Oğlak erkeği boğa kadınının bu birlikteliğe getirdiği sıcak ve sevgi dolu enerjiyi sevecek ve bundan vazgeçmek istemeyecektir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Oğlak Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Birbirlerine bağlı ve sadık olmak bu iki burcun paylaştığı güzel bir özelliktir. Bu nedenle de Oğlak Kadını Boğa Erkeği Uyumu en üst düzeye çıkabilir. Beraber çalışarak maddi başarılarını arttırabilirler. Aralarındaki ilişkide tartışmalar çıktığında dayanabilecekleri birçok ortak fikir vardır. Boğa Burcu’nun, Oğlak Burcu’nun ahlakından ve ihtiyaç duydukları her şeyi sağlama arzusundan faydalanması gerekir. Oğlak kadını da boğa erkeğinin onu sarıp sarmalamasından sıkılmaması gerekir. Günün sonunda bu iki burç gerçekten iyi bir arkadaş olarak yıllarca sürecek bir birlikteliğe imza atabilirler. Birbirlerini çekici bulmalarının yanında aynı zamanda konuşacak bir sürü konuları vardır. Ortak zevkleri vardır ve genelde aynı yerlere gitmekten hoşlanırlar. Karakter olarak farklılıkları olsa da birbirlerinin sevgilerini karşılama ihtiyaçlarından dolayı iyi anlaşacaklardır. Onlar için hayattaki hedefleri her şeyden önce gelir. Boğa Burcu’nun sürekli olarak sevgi isteyen tavrı oğlak kadınının daha mesafeli duruşundan kötü etkilenebilir. Zaman zaman oğlak burcu gerçekleri yüze vurur ve bu boğa erkeğini hayal kırıklığına uğratabilir.

Boğa ve oğlak burcu aşk uyumu genel olarak çok iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu