Rüyada Cila Görmek-Rüyada Cila Yapmak

Rüyada cila görmek, rüyada cila yapmak, rüyada cilacı görmek, rüyada mobilya cilalamak, rüyada tahta cilalamak, rüyada evi cilalamak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cila Görmek

Rüyada cila görmek, çevrenizde sizi kıskanan insanların olduğunu ve bunların sizin hakkınızda dedikodu yaptığını gösterebilir. Çevrenizde size haber getirecek olan bir arkadaşınızın size getirdiği haberin gerçek olmayacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyada cila çevrenize söyleyeceğinizi kötü sözlerden dolayı sonrasında pişman olacağınız anlamı da vardır.

Rüyada Cila Yapmak

Rüyada cila yapmak, senin hakkında ortaya çıkan bir iftiranın yalan olduğu için uğraşacağına ve ilerleyen günlerde bunun bir iftira olduğunu ispatlayacağın anlamına gelebilir. Ayrıca kötü sözler ve sıkıcı konuşmaların olacağı anlamı da vardır.

Rüyada Cilacı Görmek

Rüyada cilacı görmek, çevrenizde size yalan sözler verecek biri olacağını göstermektedir. Ayrıca bu kişinin sizin başarısızlıklarınız hakkında dedikodu yaptığını da gösterebilir.

Rüyada Mobilya Cilalamak

Rüyada mobilya cilalamak, çevrenizde ki huzur bozan insanların sizin cesaretinizi kırıcı laflar edeceği bazı konuşmalara şahit olacağınızı gösteriyor. Ayrıca çevrenizdeki yaşlı insanlardan tavsiye alacağınızı gösterir.

Rüyada Tahta Cilalamak

Rüyada tahta cilalamak, iyi sözlere ve duygusal yaşantıya işarettir. Çevrenizdeki insanlardan iyi sözler duyacağınıza ve bu durumdan dolayı mutlu olacağınıza yorumlanır. Ayrıca sevdiğiniz kişi ile ilgili güzel duygulara da işarettir.

Rüyada Evi Cilalamak

Rüyada evi cilalamak, hayatınızın bazı alanlarında gereğinden fazla ayrıntılara takıldığınızı ve bu durumun sizi üzdüğüne işaret etmektedir. Ayrıca sosyal hayatınızdan sizi yoran insanları çıkarmanız gerektiğini de göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu