Aslan Başak Uyumu-Aslan ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Aslan başak uyumu, aslan ve başak burcu uyumu, aslan kadını başak erkeği uyumu, başak kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve başak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Başak Uyumu

Aslan başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %40

Aslan Kadını Başak Erkeği Uyumu

Aslan başak uyumu oldukça çekicidir. Başak erkeği ile beraber bu ilişkide oldukça gösterişlidirler. Aslan Kadını Başak Erkeği Uyumu ortak hedefleri olduğu için oldukça iyi ilerler. Takdir edilmeyi seven Aslan, son derece seçici bir Başak onlara âşık olduğunda onur duyar diyebiliriz. Başak bir toprak burcudur, bu yüzden düzen, güvenlik ve güçlü bir temele ihtiyaç duyarlar. Aslan ise tutkuları ve duyguları tarafından harekete geçirilen bir ateş burcudur. Birbirlerine oldukça zıt gibi görünseler de bu iki burç birbirlerini çekerler. Aslan ve Başak romantizmi hiç bitmeyecek gibi görünebilir. Yakınlaşmak başlangıçta Başak ve Aslan uyumu için zor olabilir. Tanıştıklarında birbirlerinden hoşlanmamış bile olabilirler. Çünkü ikisi de ilgi görmeyi sever ama karşılarındakine çok az ilgi gösterirler. İlk başlarda bu bir çatışma sebebi olsa da zamanla alışacaklardır. Aslan kadını dışa dönük, ilgi çekici ve oldukça sosyaldir, oysa Başak erkeği biraz daha yavaş ısınır, tam olarak kendini kaptırmadan önce gözlemlemeyi tercih eder.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Başak ve Aslan birlikteyken kimi zaman hırs savaşlarından bahsedebiliriz. Başak burcunun gizemli tavırları, ilgi görmeye alışkın olan Aslan erkeği için biraz yorucu olabilir. Herhangi bir zırhı kırmaya alışmış olan Aslan erkeği için bu bir meydan okuma olarak görülebilir. Bazı durumlarda Aslan kendi kabuğuna çekilebilir. Başak Kadını Aslan Erkeği Uyumu ortalama düzeydedir. Aslan güneş tarafından yönetilir yani sıcak, sevgi dolu ve iyimserdir, bu yüzden kolayca pes etmezler. Başak, iletişimle ilişkili gezegen olan Merkür tarafından yönetiliyor, bu da onların sorunları çözme yeteneğini gösteriyor. Her zaman iletişimde kalacaklar ve sorunlarını konuşarak çözeceklerdir. İkisi de göstermese de çok duygusaldırlar. Ilımlı yaklaşıldığı sürece üstesinden gelemeyecekleri sorun yoktur. Aslan ve Başak başlangıçtaki engellerini aşabilirlerse, her birinin yeni yollarla büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan çok heyecan verici ve zorlu bir ilişki keşfedebilirler. Başak kadını güvenli bir yer arama gayesindedir. Aslan erkeği ona bunu verecektir. Birbirlerine şans verip denge kurmayı denediklerinde güzel bir ilişki yürütebilirler.

Aslan ve başak burcu aşk uyumu genel olarak vasat düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu