Balık Balık Uyumu-Balık ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Balık balık uyumu, balık ve balık burcu uyumu, balık kadını balık erkeği uyumu, balık ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Balık Balık Uyumu

Balık balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %30

Balık Kadını Balık Erkeği Uyumu

Balık balık uyumu içim ilk bakışta mükemmel bir uyum gibi görülebilir. Bu ilişkide en temel sorun güven sorunudur. Çünkü her iki balıkta değişken bir yapıya sahip olduklarını ve güvenilmez olduklarını bilirler. Bu nedenle de birbirlerine güvenmekte oldukça zorlanırlar. Balık burçları çok kolay yalan söyleyebilir. İlişkideki güven sorununu çözmek için sık sık anlamlı bir iletişim kurmaları gerekir. Genellikle kapalı burçlardır. Pek çok yönden birbirlerine ilham olabilirler fakat yine de sorunlar bu ilişkinin peşini bırakmayacaktır.

Balık Kadını Balık Erkeği Uyumu zor bir uyuma sahiptir. Eğer aynı arkadaş grubuna sahip değillerse ya da ortak bir görüşü paylaşmıyorlarsa günlük olarak yavaş yavaş ayrı hayatlar yaşamaya geçebilirler. Eğer farklı hayatlar yaşarlarsa başka biriyle yakınlık kurma arzusu da gelişebilir. Yine de ikisi de aynı duygusal doğaya sahiptirler. Bir balığın duygusal hassasiyetini başka bir balıktan daha iyi biri anlayamaz. Aşklarının heyecan verici ve uzun süreli kalması için ne zaman birlikte olmaları gerektiğini veya ne zaman ayrı kalmaları gerektiğini tam olarak bilirler. İki Balık burcu birlikteyken asla sıkılmazlar.

Kesinlikle çok eğlenceli bir ilişkileri olur. Aynı konu hakkında buluşmayı başarırlarsa saatlerce sohbet edebilirler. İki Balık ilişkisi birbirine güvenmekte zorlanır. Değişken doğaları, ilişkilerini her zaman değiştirecek merak konusudur. Ancak yeterince sevgiyi ve hayata dair diğer her şeyi paylaşırlarsa, değişiklikleri idare edebilir ve birlikte kalabilirler. Çoğu durumda, partnerlerine ilham verme ve büyümelerine yardım etme içsel ihtiyaçları nedeniyle âşık olmayacaklardır. Kendilerinin buna ihtiyaçları yok çünkü zaten kendilerine ilham veriyorlar. Aralarında romantik bir aşk olduğunda, gerçek bir peri masalı hikayesi olabilir.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık burçları genel olarak duygusal ve bencil olarak düşünürler. Fakat aslında gerçek anlam derinliğini bulamadıkları için böyledir. Partnerlerinde gerçekten derin bir duygusal bütünlüğü görürlerse ona oldukça fazla bağlanırlar. İki balık burcu ilişkisi de aynı bu şekildedir. Aralarındaki sorunları çözmek için tek yapmaları gereken birbirlerini gerçekten dinlemeleri ve anlamaya çalışmalarıdır. Kendilerini düşünmek yerine karşılarındakine zaman ayırmayı ve bazı konularda ortak bir paydada buluşabilmeyi öğrenmeleridir.

Balık ve balık burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Balık burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu