Boğa Başak Uyumu-Boğa ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Boğa başak uyumu, boğa ve başak burcu uyumu, boğa kadını başak erkeği uyumu, başak kadını boğa erkeği uyumu, boğa ve başak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Boğa-Başak Uyumu

Boğa başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %10

Boğa Kadını Başak Erkeği Uyumu

Bu ilişkide her iki tarafta zekâsını kullanacak. Boğa Kadını Başak Erkeği Uyumu oldukça yüksektir. Bu iki burç da saatlerce konuşup tartışabilirler. Konuşacak çok şeyleri vardır. Boğa kadını gününün nasıl geçtiğini, iş hayatını ve sıkıntılarını rahatlıkla paylaşabilir. Başak erkeği bunların hepsiyle ilgilenecek ve o da kendi düşüncelerini aktaracaktır. Her konuda saatlerce konuşabilir ve tartışabilirler. Bazı durumlarda Başak burcunun gereksiz ayrıntılara takılması boğa kadınını sıkıntıya sokabilir. Bu onu öfkelendirebilir ve sabretme konusunda oldukça başarısızdır. Sonuç olarak bu çok yönlü bir ilişkidir. Başak burcu sosyalleşmeyi seven bir kaşiftir. Boğa ise bu keşifleri incelemeye bayılır. İkisi de bu konular hakkında birbirleriyle konuşmaktan hoşlanırlar. Mükemmel bir ilişki yaşayabilirler. Bu ilişkide istenilen en fazla şey istikrarlı ve güvenilir olmalarıdır. Boğa kadınının hemen alevlenen ve değişen ruhsal yapısı başak erkeğini kimi zaman korkutabilir. Çünkü başak erkeği hayatı boyunca yanında duracak bir kadın ister. Başak ve Boğa’nın hayata benzersiz yaklaşımları vardır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Boğa burcunun Başak burcunun pragmatik gerçekçiliğine uyması zor olabilir. Başak, Boğa enerjisini kabul etmekte zorlanabilir. Başak, Boğa burcuna güvenli bir üs sunabilir ve onları hayalleri ve hırsları ile kaostan tutabilir. Boğa, Başak’ın gününe çeşitlilik ve yeni bir heyecan katabilir. Başak ve Boğa, bir filmi veya kitabı derinlemesine tartışarak birbirlerini eğlendirebilir, Başak ayrıntılara odaklanır ve Boğa, genel resim üzerine yorum yapar. Boğa, saf duygu tarafından motive edilirken, Başak daha çok bir düşünürdür. Birbirlerine olan aşklarının sağlam ve gerçek olduğuna dair güvence verdikleri sürece, uyumsuzlukları genellikle çözülebilir. Başak Kadını Boğa Erkeği Uyumu için her biri, diğerine, ilişkinin dışındaki şeylerden yararlanma özgürlüğü tanımada hiçbir sorun yaşamaz. Harika, tamamlayıcı bir etkileşim tarzına sahipler ve birlikte çalışmak konusunda hiçbir sorun yaşamazlar. Benzer yaşam tarzlarını keşfedebilirsiniz. Birbirlerine dünyaya yeni gözlerle bakmayı öğretebildiklerinde harika bir çift olurlar. Öğrenebileceklerini ilettikleri ve takdir ettikleri sürece, onlarınki istikrarlı ve mutlu bir ilişki olacaktır.

Boğa ve başak burcu aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Boğa burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu