Kahve İle Zayıflama Yöntemleri

Kahve ile zayıflama yöntemleri, kahveyi ile zayıflama diyeti, selülite karşı kahve, kahve selülite iyi gelir mi, En iyi zayıflama yöntemi vb.. zayıflama makaleleri için aliskanlik.com

Hemen hemen her kadın, görünüşüne özel önem verir ve olabildiğince mükemmel olmaya çalışır. Bu, cilt bakımından formda kalmaya kadar güzelliğin tüm yönlerini ifade eder. Çoğu kadının en temel ve önemli endişelerinden biri olarak kilo verme ve zayıf bir vücuda sahip olma sorununa değinebiliriz Bugün sizlere kolay ve etkili bir uygulama olan kilo vermek için kahve ile vücudu sarma yöntemi hakkında bilgiler vereceğiz. Ve elbette, bu sorunu çözmenin birkaç yolu var. Bu nedenle, incelmek ve kıvrımlı bir vücut hatlarına sahip olmak için farklı ve etkili bir yöntem öneriyoruz, sizde evde kolayca yapabilirsiniz.

Kahve ile Zayıflama Yöntemleri

Kahve ile zayıflama yöntemleri aşağıda belirtilmiştir. En iyi zayıflama yöntemleri sizler için hazırlanmıştır.

  • Kilo Vermek İçin Kahve İle Vücudu Sarma Yöntemi

Kahve ile vücut sarma yöntemi mükemmel bir vücuda sahip olmanın gerçekten yenilikçi ve çok etkili bir yolu! Bunu evde yaparsanız, her şeyi tamamlamak için birkaç saate ihtiyacınız olacak, ancak bu saatler gerçekten buna değer, çünkü sonuçlar memnuniyetten daha fazlası olacak. Kahveyi ile zayıflama diyeti sayesinde kısa sürede istediğiniz bedene sahip olma sizin elinizde.

  • Evde Kahve ile Vücut Sargısı

Bu kahve vücut sargısı tarifi, basitliği ve eşit derecede etkili sonuçlarıyla dikkat çekebilir. Kahve ile zayıflama yöntemleri arasında en iyi yöntemlerden biri olan bu yöntemde klasik kahve sargısını yapmak için, 10 gr öğütülmüş kahve, sıcak su ve bir streç filme ihtiyacınız olacak. Sarma sürecinin tamamı şu şekilde ilerlemelidir:
1. Az miktarda kahveyi sıcak suyla karıştırın ve macun kıvamında eşit bir karışım elde edene kadar iyice karıştırın. Karışım ılıyana kadar bekleyin, ve vücudunuzun sorunlu bölgelerine uygulayın. Ardından bu alanları streç filmle hızlıca sarın. Karışımı hem sadece sorunlu bölgelere hem de derinlemesine yağ yakımı için tüm vücuda uygulayabilirsiniz.
2. Alanları sardıktan sonra uzanmanız ve yaklaşık bir saat boyunca sıcaklığı tutacak ılık bir battaniyeyle kendinizi örtmeniz gerekir. Şimdi dinlenmenin ve hoş bir şeyler düşünmenin tam zamanı. Ayrıca ilginç bir kitap okuyabilir veya en sevdiğiniz filmi izleyebilirsiniz.
3. Yaklaşık bir buçuk saat sonra karışımı çıkarabilir, ılık suyla durulayabilir ve ardından nemlendirici krem kullanabilirsiniz. Ayrıca bu işlemden hemen sonra, cildin durumunun daha yumuşak ve pürüzsüz hale geleceğini fark edeceksiniz.

  • Selülit Karşıtı Kahve Sargısı

Bu, birçok bayanın karşılaştığı sinir bozucu güzellik problemiyle savaşmak için kullanabileceğiniz başka bir süper kolay sarma tekniğidir. Kahve selülite iyi gelir mi sorusunun cevabını burada bulacaksınız. Selülite karşı kahve uygualam yöntemleri;
1. Öncelikle en sevdiğiniz kremadan bir çorba kaşığı almanız gereken karışımı hazırlamanız, içine 4 ampul kafein eklemeniz ve ayrıca bezelye büyüklüğünden fazla olmayan bir miktar kırmızı biber merhemi eklemeniz gerekir. Bu merhem konusunda çok dikkatli olmalısın, çünkü çok büyük oranlarda alındığında cildi tahriş edebilir.
2. Hazır olan karışım cilde hafif masaj hareketleri ile uygulanmalı ve streç film ile dikkatlice sarılmalıdır. Daha da iyi bir sonuç için üzerine selülit önleyici taytlar veya sıcak tutacak pantolonlar da giyebilirsiniz. Üç saat kadar böyle kalmanız gerekir, bu süre zarfında istediğiniz herhangi bir aktiviteyi yapabilirsiniz, bu süreçte bir şeyler yemeye veya içmeye izin verilmediğini unutmayın. Süre dolduktan sonra filmi çıkarabilir, karışımı ılık suyla yıkayabilir ve nemlendirici veya besleyici bir krem uygulayabilirsiniz.
Bu yöntem içerdiği kırmızı biber ve kafeinin cilde derinlemesine nüfuz etmesi ve üzerinde büyük etkisi olması nedeniyle oldukça etkilidir. Bu tür kahve ile streç film sargıları, iki ay boyunca haftada yaklaşık 1-2 kez yapılmalıdır ve harika sonuçlar sizi şaşırtacak!

  • Evde Kahve ve Kil Vücut Sargısı

Kozmetikte kullanılan kil, cilt üzerinde kesinlikle büyük bir etkisi olan sihirli üründür ve onu kahve ile birleştirirseniz, avantajları daha da artacaktır. Bu nedenle, kil ve kahve sargısı yapmak için yapmanız gerekenler:
1. Kil ve kahveyi eşit oranlarda karıştırın, ardından yoğun ve eşit bir karışım elde edene kadar sıcak su ekleyin.
2. Karışımı cilde eşit olarak uygulayın ve sonunda bir battaniye ile kaplayarak bir filmle sarın. Daha sonra karışımı cildinizde 2-3 saat kadar bekletin. Bu tür bir sargı işleminden sonra çok pürüzsüz, yumuşak ve elastik bir cilde sahip olacaksınız ve bu sargı, selülitten ve yağlardan mucizevi bir şekilde kurtulmanıza da yardımcı olacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu