Zerrin Tekindor Kimdir-Zerrin Tekindor Yaşı

Zerrin tekindor kimdir, Zerrin tekindor yaşı, zerrin tekindor hayatı, zerrin tekindor hakkında merak edilenler için aliskanlik.com 

Zerrin Tekindor Kimdir

Uzun yıllardır sinema, dizi ve tiyatro projelerinde yer almakta olan Zerrin Tekindor özellikle başarılı oyuncular arasında merak edilen isimlerden biridir.

1964 yılında Burhaniye’de dünyaya gelmiş olan Zerrin Tekindor kimdir? Gibi pek çok farklı konu hakkında izleyiciler tarafından merak edilen sorular bulunmaktadır.

Zerrin Tekindor Eğitim Hayatı

İlk ve orta öğretim eğitimini Ankara’da almıştır. Daha sonrasında 1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü bitirmiştir. Oyuncu 2003 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosunda tayin olmuştur. Çok sayıda farklı oyunda rol almıştır. Uzun yıllardır oyunculuk yapmakta olan Zerrin Tekindor hayatı hakkında merak edilen konulardan biride oynadığı dizi ve filmlerdir. Son dönemde Müslüm filminde rol almasıyla yeniden adı sık duyulan isimler arasında yer almıştır.

Zerrin Tekindor Hakkında

Dizi ve film oyunculuğunun yanı sıra günümüze kadar 16 adet resim sergisi açmış 56 yaşındaki Zerrin Tekindor kaç yaşındadır? Özellikle izleyiciler tarafından merak edilen konulardan biridir. Çetin Tekindor ile gerçekleştirmiş olduğu evliliğinden Hira adında bir oğlu bulunmaktadır. İstanbul’da gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar ile oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu