Kenan Ece Kimdir-Kenan Ece Dizileri

Kenan ece kimdir, kenan ece dizileri, kenan ece kaç yaşında, kenan ece oynadığı filmler vb.. biyografi makaleleri için aliskanlik.com

Kenan Ece Kimdir

Yer almış olduğu projelerle adından sıklıkla söz ettirmekte olan Kenan Ece kimdir sorusu özellikle son dönemlerde sıklıkla sorulmaktadır.

Oyunculuğunun yanı sıra Kenan Ece özel hayatıyla da özellikle son zamanlarda sıklıkla araştırılan isimler arasında yer almaktadır. Avlu dizisinde yer alan isimlerden biridir. 24 Aralık 1980 tarihinde Dubai’de dünyaya gelmiş olan Kenan Ece sinema ve dizi projelerinde sıklıkla yer almaktadır. Galatasaray’ın eski futbolcusu olan Turgay Ece’nin de yeğenidir.

Kenan Ece Dizileri

Dubai’de dünyaya gelmiş olan Kenan ece dizileri özellikle merak edilen konular arasında eğitim hayatı da yer almaktadır. Avusturalya Lisesi’ne gitmiştir. 2004 yılında lise eğitimini tamamladıktan sonra Amerika’da Davidson College de tiyatro ve ekonomi eğitimi almıştır. Üniversite eğitimi boyunca çok sayıda farklı rolde oynamıştır. Mezuniyetinin ardından dört yıl kadar Dublin’de yaşamıştır.

Daha sonrasında Gaeity School of Acting ve Irish Film Academy de oyunculuk eğitimine devam etmiştir. İrlanda’da yayınlanmakta olan en köklü televizyon dizisi olarak bilinen Fairy City de 13 bölüm rol almıştır. Daha sonrasında ise İrlanda devlet Tiyatrosunda çalışmıştı. Kenan Ece oynadığı filmler içinde Türkiye’ye döndükten sonra ilk sinema projesi olarak Yüreğine Sor da rol almıştır. Son dönemde Avlu dizisinde aldığı rolle de izleyicilerden büyük beğeni toplayarak merak edilen isimler arasında yer almıştır. Keriman Halis’in erkek kardeşi olan Kenan Ece kaç yaşındadır diye düşünenler için 38 yaşındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu