Sevgi Mesajları-Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgi mesajları, sevgiliye güzel sözler, saf sevgi sözleri, sevgiliye sevgi sözleri, sevgiliye mesajlar, sevgiyi anlatan mesajlar gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye güzel sözler sizlerle;

Sevgi belki de bir gün tüm hayatımızı güzelleştirecek ve kötü olan ne var ise tek tek hayatımızdan silip atacak. Biz de o gün gelene kadar kendi içimizdeki güzelliği ve sevgiyi besleyeceğiz.

Sevginin daim olacağı ve içimizde uzun zaman yaşayacağı günler dilerim hepimize. Çünkü tüm ihtimallerin arasından en gerçek olan her zaman sevgi olarak kalacak.

Bazı insanlar sevginin biteceğini düşünür ve onun için mücadele vermekten vazgeçer ama bizim aramızdaki sevgi ne bitecek ne de tükenebilecek bir sevgi şekli. Bizim sevgimiz elbette ilelebet sürecek kadar kuvvetli ve o kadar da kıymetli bir sevgi.

Bir insanı düşün ki kimsesiz ve yapayalnız bir şekilde hayatını sürdürsün ve bir güzel kadın da düşün ki; onu sevgi ve aşk ile donatıp yeniden hayata bağlayabilmenin bin bir yolunu bulsun. Sevgiliye sevgi sözleri devam ediyor.

Her gün sevgi ile kuşanıp yeniden uyan ve her zaman da mutlaka beni hatırla. Çünkü ben her sabah, her öğlen ve de günün her saati yalnız seni ve içimde sana karşı olan hatta gittikçe de artan sevgimi düşünüyorum.

Sevgi aslında tüm hayatı güzelleştiren ve her şeyin olduğundan bile daha güzel gözükmesini sağlayan yegane şeydir ama şunu bil ki; eğer içimde sana karşı olan bu kuvvetli sevgi var olmasa bile sen hala benim için çok güzel ve çok da özel olacaksın.

Her sabah uyandığımda tek isteğim sevgilimin o güzel gözlerini bir an önce görebilme arzusudur. Sırf bunun için uyanır ve de sırf bunun için de aynı şevk ile yaşamaya devam ediyorum.

En güzel günler, en güzel anlar hatta en güzel zamanlar da hep seninle olsun ama sen sadece benim yanımda ol ki ben de senin tüm güzelliklerine özgürce bakarken aynı zamanda hayatıma da farklı bir heyecan ve mutluluk katayım.

Sevgi Mesajları

Sevgili mesajları sizlerle;

Sevginin daim olduğu bir dünya olmasını dilerim. Çünkü dünya yalnız sevgi ile güzelleşir ve sevgi olduğu sürece daha da iyi bir hale gelir.

Fark ettim ki benim meğer yaşama sebebim senmişsin. Hatta her sabah beni ayrı bir heyecan ile yeni güne başlatan da senmişsin. Sen benim en temel sevgi kaynağımsın.

Sevgi olduğu sürece insan yaşama tutunabilir ve hayata daha da bir sıkı sarılır hale gelir. Çünkü sevgi insanın en temel ihtiyacıdır aslında.

Sanma ki uzakta kalman sana olan sevgimi azaltacak ya da seni sevmem de bir sorun yaratacak. Hayır tam aksine ne kadar uzak olursan ol sen hep benim gönlümün baş köşesinde olacağın için sevgimde günden güne büyüyerek artmaya devam edecek. Sevgiliye mesajlar devam ediyor.

Sen bir insanın hayatında denk gelip gelebileceği en güzel şeysin hatta öyle ki sevgin ile seni gören herkesi en baştan hayata sarar ve daha mutlu bir şekilde yaşamaya teşvik edersin.

Saf Sevgi Sözleri

Saf sevgi sözleri sizlerle;

Dünya ne kadar sevgi ile dolar ve de ne kadar sevgi ile yaşamaya başlar ise suç oranları da aynı derecede azalır ve dünyadaki kötülükler de birer birer bitmeye başlar.

Eğer en baştan başlamak için bir şansım olsa idi ben ne hata yapmamaya ne de daha iyi biri olmaya çalışırdım. Eğer en baştan başlayabilsem sadece daha fazla sevgi dolu biri olur ve de sevginin gücüne daha fazla inanırdım.

Sevgi öyle kuvvetli bir şeydir ki, hiç iyileşeceğini dahi düşünmediğiniz yaralarınız iyileşir ve insan sevildiği sürece de bambaşka biri haline gelir.

Eğer bir insan seviliyor ise bunu gözlerine bakarak bile anlayabilirsiniz. Çünkü gerçekten sevilen ve o sevgiyi hisseden bir insanın gözleri parlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu