İyi Geceler Mesajları-Komik İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları, komik iyi geceler mesajları, etkileyici iyi geceler mesajları, sevgiliye iyi geceler mesajları, romantik iyi geceler mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

İyi Geceler Mesajları

İyi geceler mesajları sizlerle;

Sadece iyi geceler dilemek istedim çünkü sen benim hayatıma gelmeden önce her şey çok daha zordu ve ben gecelerden bile nefret ederdim. Oysa şimdi, geceleri daha fazla sevmeye başladım çünkü her gecenin sonunda bir sabah var ve ben seni o sabahlarda görüyorum.

Şimdilik geceler biraz zor ve acımasız olsa bile güzel sevgilim unutma; her gece uyumadan önce en son beni göreceğin ve benim de seni göreceğim günler çok yakında artık. Bunun için şimdilik bu zor gecelere katlanmak zorundayız maalesef.

İyi geceler hayatımda başıma gelen en güzel şey… Sen olduğun sürece bu hayat bile daha fazla katlanılası ve de çok daha güzel bir hale geliyor. Bunun için iyi ki geldin ve lütfen beni asla bırakma.

Sana iyi geceler diyeceğim ama biliyorum ki ayrı olduğumuz hiçbir gece bize iyi gelmeyecek ama biz yine de birlikte olacağımız zamanlar gelene kadar her geceyi sanki birlikteymişiz gibi ve de iyiymiş gibi geçireceğiz. Sevgiliye iyi geceler mesajları devam ediyor.

İyi gecelerin olsun dilerim çünkü sen iyi geceler yaşaması gereken bir insansın.

Benimle olduğun, yanıma geldiğin ve de hayatımda olup bana zaman harcadığın için gerçekten çok mutluyum. Bana nasıl iyi geldiğini ve de hayatımda ne kadar fark yarattığını sana saatlerce anlatsam bile bitiremem. Her şey için teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.

Dilerim ki gecelerin iyi olsun ve her gecenin bağlandığı sabah ve yeni bir günün de çok ama çok güzel olsun.

Komik İyi Geceler Mesajları

Komik iyi geceler mesajları sizlerle;

Dilerim ki; ömrünün kalan her gecesi en az bu gece kadar iyi olsun ve sen tüm hayatın boyunca en az bu gece olduğun kadar mutlu ol.

İnsan gece olduğu zaman biraz daha duygusallaşıyor ve hayatında olan olaylara daha da farklı bir bakış açısından bakabiliyor. O yüzden herkes hep gecelerin zorluğundan yakınır ama sen yine de tüm bunlara aldanma ve her geceni sanki son gecenmiş gibi keyifle yaşa.

Hayal ettiğin her şey rüyalarına girsin ve rüyalarında gördüğün o güzelliklerin hepsi de hayatında gerçekleşsin güzelim. Şimdi de sakin sakin uyu ve güzel bir uykuya kendini teslim etmenin güzelliğine bırak kendini. İyi geceler ve güzel uykular sana. Romantik iyi geceler mesajları devam ediyor.

Belki şu an yanında değilim ve de çok uzaklardayız ama unutma ki her gece uyuduğun gibi rüyalarına geleceğim ve biz tüm bu engellere rağmen rüyalarda buluşabileceğiz sevgilim, bunun için şimdi sana iyi geceler.

Artık bana bu kadar uzak olmanı ve sadece iyi geceler, deyip de uzaklaşmanı istemiyorum. Artık bana iyi geceler demekten vazgeç ve iyi bir gece yaşat.

Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Etkileyici iyi geceler mesajları sizlerle;

Bu gece en güzel gecen olsun ve sen de bu gece çok ama çok güzel bir uyku çek. Çünkü insan ne kadar iyi uyur ve uykusunu o kadar iyi yaşar ise ertesi gün de o kadar güzel bir gün yaşarmış.

Bu gece tüm yıldızlar senin için parlıyor ve bu gecenin tüm güzelliği de tamamen senin için hazırlanmış durumda. Çünkü belki haberin yok ama ben tüm geceyi sırf sen daha iyi uyu diye hazırladım.

Daha iyi bir uyku çekmen ve kendini ayrın daha dinç hissetmen için bu gece hem yıldızlar hem de ay senin için hazır. Sana ise sadece mışıl mışıl bir uyku çekmek ve de güzel bir gece yaşamak kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu