Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır

Bacak inceltme kürü nasıl yapılır, zerdeçalla bacak inceletme kürü, elma sirkesi ile bacak inceletme kürü, ceviz ile bacak inceltme kürü vb.. zayıflama makaleleri için aliskanlik.com

Bacak İnceltme Kürü Nasıl Yapılır

Bacaklarını inceltmek isteyen kişiler, bacak inceltme kürü nasıl yapılır sorusunu sorabilir. İşte sorunuzun yanıtı…

Öncelikle bacak inceltme kürü nasıl yapılır sorusunun yanıtı için farklı cevaplar vermek mümkün. Farklı uygulamalar ile bacaklarınızın incelenmesi sağlanabilir. Kürler için hem gerekli malzemeler hem de nasıl yapılacağı konusunda bilgi verilmiştir. Siz de inceleyerek, kalınlığından şikayet ettiğiniz bacaklarınızın daha ince olması için uygulama yapabilirsiniz.

Zerdeçallı Bacak İnceltme Kürü

En çok tercih edilenler arasında zerdeçallı bacak inceltme kürü var. Uygulama için gerekli malzemeleri temin etmenizin hemen ardından, gereken uygulamalar yapılır. Bacakları eritmek, kilo vermek için kullanılan doğal malzeme olan zerdeçal, bacaklarınızı inceltme konusunda da sizlere fayda sağlayacaktır. Zencefil ve zerdeçal ile hazırlanan kür sayesinde, büyük ölçüde istediğiniz bacak kalınlığına ulaşabilirsiniz.

Malzemeler;

  • 1 çay kaşığı Zerdeçal
  • 1 çay kaşığı Zencefil
  • 4 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 çay kaşığı tarçın

Malzemelerin temin edilmeden sonra, bacak inceltme kürü yapılabilir. Verilen malzemelerin tamamını bir kaseye alarak karıştırmanız isteniyor. Yoğurdu ilk olarak karıştırıp, ardından diğer malzemeleri ekleyerek karıştırmanız gerekiyor.

Uygulama;

Hazırladığınız kürü akşam yemeğinden sonra yemeniz gerekiyor. Kürü yedikten sonra, herhangi bir şeklide bir şey yememeniz gerekiyor. Bunu bilerek hareket etmeniz durumunda, sorun yaşamadan bölgesel incelenme sağlanabilir. Kürden sonra 4 bardak su içmeniz öneriliyor. Daha çok içebiliyor olan kişiler için sınırlama olmayacaktır.

İki gün kür uygulanır, bir gün ara verilir.

Cevizli Bacak İnceltme Kürü

Malzemeleri son derece kolay olan bacak eritme kürleri arasında cevizli bacak inceltme kürü var. Kür için gereken malzemeleri temin etmenizin ardından uygulama konusunda sunulan tüyoları göz önünde bulundurup, bacak kalınlığınızın istenen şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı şeklide bacaklarınızın erimesi de sağlanmış olacaktır.

Malzemeler;

  • Bir su bardağı yağsız süt
  • Yarım çay kaşığı toz tarçın
  • 1 tane ceviz içi

Verilen malzemeler sütün içinde karıştırılıp 3 saat bekletilir. Cevizin ezilmesini sağlayarak sütün içinde karıştırın. Ardından tarçını ekleyin. Bu kürü sabahları içmeye özen gösterin.

Uygulama;

Karışımı gün içinde sabah saatlerinde tüketin. Vücudunuzun, metabolizmanızın alışmaması açısından önemli olan uygulamanın bir gün ara verilerek yapılması. Gün aşırı bir şekilde uygulama yaparak bu kür ile bacaklarınızın istenen kalınlığa gelmesini sağlayabilirsiniz. Bacak inceltme kürü uygulamaları son derece kolay. Siz de bu alanda uygulama yaparak, hızlı bir şekilde bacaklarınızın incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Elma Sirkesi ile Bacak İnceltme

Yapılan uygulamalar arasında, bacakların elma sirkesi ile incelmesi de var. Elma sirkesi aynı zamanda kilo verme konusunda destekleyici olacaktır. Bunun dışında direkt olarak kürü hazırlayarak, siz bacaklarınızın incelenmesi konusunda da gerekeni yapabilirsiniz. Kürü hazırlamak için gerekli malzemeler ile bir su bardağı ılık su, bir tatlı kaşığı dolusu bal ve iki tatlı kaşığı sirke gerekiyor. Bu malzemeleri temin etmenizin ardından karışımı yapın. Tüm malzemelerin karışmasını sağlayın. Doğru şekilde bir hazırlama olup, kullanılması sağlandığında elma sirkesi kürü basenler ve bacaklar için yağların erimesi konusunda hızlandırıcı etki yaratır.

Uygulama;

Kürün her gün uygulanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Önemli olan ise ek olarak gün içinde yarım saat hızlı tempo bir yürüyüş etkili olacaktır. Yürüyüş ile de desteklediğiniz kür sayesinde, kısa süre içinde bacaklarınızın incelmesi de sağlanmış olacaktır. Bunu göz önünde bulundurun ve siz de elma sirkesi ile bacak inceltme konusunda gerekeni yapmış olacaktır. Diğer kürleri de uygulamanız önerilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu