Rüyada Fare Görmek, rüyada fare öldürmek, rüyada fare ısırması, rüyada fare yakalamak, rüyada fare sürüsü görmek, rüyada ölü fare görmek vb… rüya tabirleri...

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fareyi görmek, korku, uyuşukluk, önemsizlik ve atılganlık eksikliğini gösterir. Fare  ayrıca küçük hastalıklar geçireceğinize ve bu durumdan kurtulmak için zaman harcayacağınız anlamlarını da taşır

Rüyada ölü fare görmek, küçük sorunların sizi rahatsız etmesine izin vermediğiniz anlamına gelir. Ayrıca ölü bir fare çok uzun süredir göz ardı ettiğiniz veya ihmal ettiğiniz bir şey olduğununda da göstergesidir.

Rüyada fare öldürmek, hayatınızda ki sorunları başkalarını etkilediği ve karşı taraftaki insanların bu tarz sıkıntılardan bunaldığına işarettir.

Rüyada fare yemek, yaptığınız bir iş sonucu vicdanınızın rahat olmadığını ve bu durumdan dolayı vicdan azabı çektiğinizi gösterir. 

Rüyada Fare Isırması

Rüyada Fare Isırması

Rüyada fare ısırması, çok sevdiğiniz biri tarafından darbe yiyeceğinizi ve maddi kayıplar yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada farenin sizi kovalaması, önünüzdeki engelleri aşmak için ayağı kalkıp başlangıç yapmanız gerektiği ve fırsatlatı tepmemenşz gerektiğini dair işarettir. 

Rüyada fare sürüsü görmek, büyük tehlikeler ile karşı karşıya geleceğinizi ve bu durumun sizde kalıcı hasarlar bıracağına dair anlamlar taşımaktadır.

Rüyada fare yakalamak, uzun süredir planlanan bir işi sonuca bağlanacağı ve sıkıntılı bir sürecin soln bulacağına yorumlanır.

Yorum Yap

Yorum Yap