Ayrılık Mesajları-Duygusal Ayrılık Mesajları

Ayrılık mesajları, duygusal ayrılık mesajları, sevgiliye ayrılık mesajları, kızdan erkeğe ayrılık mesajı, severek ayrılık mesajı gibi  en güzel sözler için aliskanlik.com

Ayrılık Mesajları

Ayrılık mesajları sizlerle;

Ayrılık elbette acıdır ve bu ayrılık da elbette benim canımı yakar ama unutma ki, bu da diğer olan her şey gibi kalıcı değildir. Zaman, der susar beklerim ve bu acı da elbet bir gün sona erer.

Ayrılığın en acısını ve de en katlanılmaz halini yaşadım. Hatta öyle ki bu acı yalnız içimde değil tüm vücudumda ta kalbimden tut da baş ağrılarıma kadar her yeri etkiledi.

Dayanamadığın bir acı olur ise bir şekilde sabret ve sadece bekle. Çünkü bu şu an sana saçma gelse bile unutma ki, o acı mutlaka geçecek ve sen de mutlaka iyileşeceksin.

Her ayrılık aynı acıyı yaşatmaz sen de. Mesela bir annenin gidişi ile bir nankör sevgilinin yaptığı aynı şekilde canını yakmaz ama yine de neyin ne kadar acıtacağına maalesef ki sen karar veremezsin.

Eğer elimden gelse idi bu ayrılık acısını yaşamadan çok önce kangren olmuş o kolu ben keserdim. Hatta o acıyı başkası tarafından mecbur bırakılmadan kendim yaşar ve çoktan buralardan uzaklaşır giderdim. En azından gururum benim olurdu.

Ayrılığın en acı yanı onun artık olmayışını kabullenmektir. Sonra belki de bir Yıldız Tilbe şarkısı açarsın ev kendi kendine eski güzel günleri yad edersin.

Duygusal Ayrılık Mesajları

Duygusal ayrılık mesajları sizlerle;

Sen şimdi gittin ve yoksun. Ben ise burada yapayalnız halim ile sensizliğin nasıl olacağını ufak ufak deneyimliyorum. Ama daha şimdiden diyebilirim ki bu deneyim hiç hoşuma gitmedi.

Ne sana dön diyebilirim ne de artık ben sana dön diyebilirim. Öyle bir yerde bitti ve o güzel günler o kadar eskide kaldı ki sanki hiç sevmemiş gibi birbirini çok iyi tanıyan iki yabancı olduk birdenbire.

Çok güzel günler geçti, çok iyi zamanlar yaşadık ve de çok mutlu olduk. Ama şimdi senin en sevdiğin renkten çayını kaç şekerli içtiğine kadar bilmeme rağmen sen bana bir yabancı olur hale geldin.

Bu ayrılığın en acı ve de en hazin yanı aslında sensizlik ile tanışmak ev de buna alışmak zorunda kalmak. Ben bu acı ile nasıl başa çıkarım biliyorum ama alışmak zorunda olduğum gerçeği bir tokat gibi çarpıyor şimdi yüzüme. Ayrılık mesajları devam ediyor.

Ayrılık yalnız senin ya da benim değil, tüm insanların bir gün başına gelebilecek bir şey. Ama insan yine de bunu düşünüp de acısını hafifletemiyor ya da küçültemiyor.

Sevgiliye Ayrılık Mesajları

Sevgiliye ayrılık mesajları sizlerle;

Seni çok sevdim hatta bu sevgiden de ziyade sana öyle emek verdim ve öyle büyük fedakarlıklar yaptım ki senin için. Belki bir gün bu ayrılığı yaşayacağımı biliyor olsam yine de yapardım, çünkü ben sen gibi kuru sözlerle değil gerçekten sevdim seni.

 Bir ayrılık yaşadık biliyorum ve artık öyle uzun zaman geçti ki üstünden şimdi kabul ediyorum. Ama sana tek bir sorum var: Beni bırakma, diye ağlamandan günler sonra ya da beni sevdiğini söyledikten saatler sonra nasıl başka birine dokunabildin, bu nasıl içine sindi?

Sen pişman mısın bilmem ama ben pişman değilim. Çünkü bu ayrılığın yaşanması gerekiyordu. Ben seni gerçekten seviyordum ama sen ne sevilmeyi ne de sevmeyi bilmeyen yabani bir adamdın.

Eğer bir pişmanlığın varsa seni böylesine seven birine nankörlük yapmak olsun. Benim tek pişmanlığım ise sevgimi hak etmeyecek kadar böylesine alçak olan birine bunca zaman emek vermiş olmam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu