Kadın Sözleri-Kadın İle İlgili Sözler-Kadın Mesajları

Kadın sözleri, kadın mesajları, kadın ile ilgili sözler, kadınların değerini anlatan sözler, başarılı kadın sözleri, vazgeçen kadın sözleri, güçlü kadın sözleri gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Kadın Sözleri

Kadın sözleri ile kadınların hayatımızdaki yerini ve bizler için ne kadar önemli olduğunu belirtebiliriz. Kadınların değerini anlatan sözler ile bunu da gösterebiliriz. Başarılı kadın sözleri sayesinde hayatında başarı elde etmiş kadınlara övgüler yağdırabiliriz.

başarılı kadın sözleri

Konu kadın olduğu zaman herkes birçok şey söyler ama kadın, kadın olmanın zorluğunu ve değerini bilir.

Kadın dediğin, diye başlayan her cümle aslında ayrımcılığın ve ötekileştirmenin ta kendisidir.

Kadın olmanın zorluğunu ve kadın olarak yaşamanın aslında ne kadar kıymetli olduğunu keşke yalnızca kadınlar değil de herkes bilebilse.

Bir kadın, hayatı çok küçük yaştan itibaren öğrenir ve birden kadın oluverir.

Kadınlar olduğu sürece, kadınlar ses çıkardığı sürece ve kadınlar kendi haklarını savunduğunu sürece kimse kimsenin hakkını yiyip de ötekileştiremez.

Kadın kadının dostu olmadığı takdirde düşmanımız da bol olur.

Kimileri kahkaha atmasın kadın diyor kimileri de konuşmasın kadın diyor hatta kadın dediğin yerini bilsin diyorlar sürekli. Biz yerimizi bildiğimiz için kahkaha da atacağız, kendimizi de anlatacağız.

Kadınların hakkında kimin ne düşündüğünün ya da ne beyan ettiğinin hiçbir önemi yoktur. Çünkü yalnızca kadınlar kendi hayatları ile ilgili karar verirler.

Kadınlar, neyin nasıl olacağını ve hatta neyin nasıl olmayacağını çok iyi bilir. Bu yüzden bir başkasının yönlendirmesine ya da direktiflerine ihtiyaç duymaz.

Kadınlar hakkında görüş bildirmek kimsenin haddine değildir bu yüzden biri kadınlar diye bir genelleme yapmadan önce kendi hayatı ile ilgilenmelidir.

Kadın İle İlgili Sözler

kadınlarla ilgili sözler

Kadınlar ile ilgili sözler ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

Kadınlar bu dünyada var oldukça adalet için, eşitlik için, daha adil bir dünya için ve ötekileştirmenin olmadığı bir dünya için savaşma arzusu asla son bulmayacaktır.

Bir kadın bir başka kadının ancak ve ancak dostudur. Çünkü bir kadının hayatını, yaşadıklarını, acısını ve yaşayabileceği her türlü olasılığı en iyi bir kadın anlar. Kadın sözleri devam ediyor.

Bu ülkede her gün tükenmek bilmeyen cinayetler oluyor. Bu ülkede kadınlar saçma sapan sebeplerle öldürülüyor ve bunlar medyada farklı kılarlar donatılıp da servis ediliyor.

Kadın cinayetleri politiktir çünkü her konuda fikir sahibi olan ve bu milleti savunduğunu her fırsatta dile getiren insanlar bu konuda sessizler ve verilen cezalar insanın aklı ile dalga geçer gibi.

Bir kadın kocası yüzünden, sevgilisi yüzünden, akrabası yüzünden ya da hiç tanımadığı bir adam yüzünden öldürülebilir ama bizim tek dikkat ettiğimiz konu ise kadının hangi saatte nerde olacağı ve ne yapması gerektiği.

Kadınlar hakkında görüş bildirmekten vazgeçsek ve artık onların ne yapmaları gerektiğini söylemeyi bıraksak dünya herkes için daha yaşanılır bir hal alacak.

Bir ailede kadın mutsuz ise diğer bireyler de elbette bu mutsuzluktan payını alır çünkü kadın mutlu olur ise herkes mutlu olur.

Dünyada bir düzen, mutluluk, eşitlik, huzur ve refah olsun isterseniz kadınların seslerine duyun ve o seslerin daha gür çıkması için mücadele edin.

Kadın Mesajları

kadın mesajları

Vazgeçen kadın sözleri ile hayattan bunalanlara destek olabilir ve kadın mesajları ile yanlarında olduğumuzu gösterebiliriz.

Eğer kadınlar daha özgür olsa ve daha kendi iradeleri ile yaptıkları her davranış ayıp ya da günah denilen baskılar ile sindirilmese herkes tüm dünya arasındaki farkı anlar.

Kadın kendi yerini de bilir, nerede ne konuşması gerektiğini de bilir.

Kadın alınıp verilebilen ya da satın alabileceğiniz herhangi bir şey değildir. Kadın, evi kurmak zorunda olan ve kendi hayatını çocuklarına ve kocasına adaması gereken bir şey de değildir.

Kadın insandır. Kadın bir candır.

Bir kadına saygı duyman için illa senin annen, senin ablan, senin kardeşin, senin eşin, senin sevgilin ya da senin akraban olması gerekmez.

Kadının kadınlığını ölçebilecek herhangi bir kıstas ya da bir ölçü birimi yoktur. Nasıl davranışlara ya da karakteristik özelliklere sahip olur ise olsun kadın kadındır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu