Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu?

Anahtar kelime araştırması sayfa dışı mı yoksa sayfa içi SEO mu? Sayfa içi SEO, anahtar kelime açısından zengin başlıkların, açıklamaların ve metin bağlantılarının kullanımı dahil olmak üzere web sitesi içeriğini Google araması için optimize etmeyi içerir.

Site dışı SEO, diğer web sitelerinden, makalelerden ve sosyal medya platformlarından web sitenize bağlantılar oluşturmayı içerir.

Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu?

Geri bağlantılar, herhangi bir web sitesinin çok fazla trafik çekmesi için en önemlilerinden biridir. Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu? Geri bağlantıların kalitesi önemlidir.

Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu?
Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu?

Böylece, konuk bloglama ile başlayabilir, bir bağlantı oluşturabilir, rakiplerinize geri bağlantılar, infografik gönderiler alabilir, bloglar, medya vb. gibi bazı iyi platformlarda iyi makaleler veya bloglar yazıp yayınlayabilirsiniz.

En güçlü geri bağlantılar, dofollow bağlantılarıdır.

Dofollow geri bağlantıları, web sitesinin SEO suları aracılığıyla geri bağlantı alan web sitesine geri bağlantı veren geri bağlantılardır.

Dofollow geri bağlantılarını bir güven oyu olarak düşünebilirsiniz. Bir site başka bir siteye giden bir geri bağlantıyı takip ettiğinde, Google’a (ve diğer arama motorlarına) siteyi belirli bir konuda kaliteli bir kaynak olarak onaylamasının uygun olduğunu söyler.

Dofollow geri bağlantıları, etkili SEO sinyalleridir ve arama motorları, Sayfa Dışı mı yoksa Sayfa İçi SEO mu? bir web sitesinin belirli bir konudaki alaka düzeyini ve otoritesini anlamak için bunları kullanır. En önemlisi Seo Uzmanı kişilerin bu konuda daha bilgili olduğunu ve bir uzmandan yardım almanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu