Rüyada Çarpılmak Görmek-Rüyada Çarpılmak

Rüyada çarpılmak görmek, rüyada çarpılmak ve dua okumak, rüyada çarpıldığını görmek, rüyada çarpılan birini görmek, rüyada çarpıldığını hissetmek gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çarpılmak Görmek

Rüyada çarpılmak görmek, kişinin yapacağı ufak bir yanlış hareketten ya da yanlış bir sözden sonra uzun bir süre pişman olması ve hatalarını idrak etmesi ile yorumlanır.

Rüyada çarpılmak ve dua okumak, kişinin sabırlı ve metanetli olacağına ayrıca da kendini her daim zorluklar karşısında hazırlıklı olacağına işaret eder.

Rüyada ağzının çarpıldığını görmek, kişinin uzun ve hayırlı bir ömrü olacağına, hayatını keyif ve de huzur içerisinde geçireceğine işaret eder. Hastalıklardan ya da sevdiği insanların hasta olmasından uzakta kalınca da daha iyi hissedeceği anlamlarını taşır.

Rüyada Çarpıldığını Görmek

Rüyada çarpıldığını görmek, kişinin afiyette olacağına, ferahlığa erişeceğine ve de sevdiği tüm insanların her daim onun yanında olup onun iyiliği için mücadele edeceğine işaret eder.

Rüyada cin çarpıldığını görmek, sevdiğiniz birinin sizin için geleceğine ve o kişinin gelmesi ile hem sizin hem de ailenizin ruh halinin değişeceğine ve herkese iyi geleceğine işaret eder.

Rüyada eşinin çarpıldığını görmek, kişinin manevi olarak onu yoran ve de üzen haberler alacağına ve bu haberlerden sonra da bir süre kendini toparlamak için mücadele etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada çarpılan birini görmek, kişinin kendisini üzen ve üzmek isteyen bir kişinin tüm bunlara rağmen onun çok yakınında olacağına ve de ona zarar vermek için fırsat kollayacağına işaret eder.

Rüyada Çarpıldığını Hissetmek

Rüyada çarpıldığını hissetmek, kişinin kendisinin iyiliği için onunla konuşan ve yardım etmeye çalışan bir kişinin sözlerine kulaklarını kapamasına ve bunları dinlemediği için de zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun çarpıldığını görmek, kişinin ebeveyn olmak için kendini fazla kastığı ve gerdiği için çocukları ile daha samimi olmayı kaçırdığına ve de bunun getirileri olarak çocuğu ile arasının açılacağına işaret eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu