Rüyada Cımbız Görmek-Rüyada Cımbız İle Kaş Almak

Rüyada cımbız görmek, rüyada cımbız ile kaş almak, rüyada cımbız ile bıyık almak, rüyada siyah cımbız görmek, rüyada cımbız kaybetmek, rüyada cımbız almak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Cımbız Görmek

Rüyada cımbız görmek, hayatında kötüleri ve kötü insanları çıkaracağın anlamına gelir. Çevrende seni yoran ve üzen kişileri tek tek kısa süre içerisinde yaşamında çıkaracağına işarettir. Ayrıca rüyada cımbız hayatında yeni seçimler yapacağına bazı arkadaşlarınla tartışıp küseceğine de yorumlanır. Rahatsızlığınızdan şikayet edeceğinizi ve arkadaşlarınız tarafından suçlanacağınıza da işarettir.

Rüyada Cımbız İle Kaş Almak

Rüyada cımbız ile kaş almak, isyan ettiğiniz bir durum karşısında artık dayanamadığınız ve bu duruma baş kaldıracağınız anlamını içermektedir. Ayrıca gücendiğiniz insanlarla sohbet edeceğinizi ve onlarla sorunlarınızı çözeceğinizi gösterir.

Rüyada cımbız İle Bıyık Almak

Rüyada cımbız ile bıyık almak, aranızda tartıştığınız bir arkadaşlarınız ile konuşarak sorunların üstesinden geleceğiniz anlamına gelir.

Rüyada cımbız ile saçını çekmek

Rüyada cımbız ile saçını çekmek, iş gereği sizi rahatsız eden insanlarla aynı ortamda olacağınızı ve birbirinizi daha iyi tanıyacağınızı gösterir.

Rüyada Birden Fazla Cımbız Görmek

Rüyada birden fazla cımbız görmek, arkadaşlarınızla paylaştığınız sorununuza çözüm bulacağınız ve arkadaşlık ilişkilerinizin daha da güçleneceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Cımbız Görmek

Rüyada siyah cımbız görmek, kötü haberler alacağına ancak ailenden veya arkadaşlarından alacağın destek ile bu günleri atlatacağına işaret ediyor.

Rüyada Cımbız Kaybetmek

Rüyada cımbız kaybetmek,  hayatınızda önemli olan bir nesnenin kaybolduktan sonra sizi sıkıntıya sokcağına ancak iş arkadaşlarınız aracılığıyla bu durumu düzelteceğinizi gösterir.

Rüyada Cımbız Almak

Rüyada cımbız almak, kızdığın arkadaşınla tekrar barışacağına ve yakın arkadaşınızdan bebek haberleri veya evlilik haberleri duyacağınıza işarettir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu