Rüyada Çanta Görmek-Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta görmek, rüyada kol çantası görmek, rüyada çanta almak, rüyada siyah çanta görmek, rüyada çanta hediye almak gibi rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek, kişinin geleceği ile ilgili bir rüyadır. Rüyada çanta gören kişi, gelecek hayatında huzur içinde yaşayacak, kendisi için iyi olacak kararlar verecek, güzel dostlara ve de hayırlı bir eşe sahip olacaktır. Ayrıca tüm emeklerinin karşılığını görecek ve alın teri ile kazandığı başarının tadını çıkaracaktır.

Rüyada kol çantası görmek, kişinin var ise sevgilisi ile birtakım sorunlar yaşayacağına işaret eder. eğer sevgilisi yok ve bir eşi var ise eşi ile ilgili ufak bir konunu büyüyüp ciddi bir tartışma haline geleceğine ve bu tartışmadan da iki tarafından ciddi anlamda zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta almak, kendi giyimine özen gösteren ve bakımlı olan insan anlamına gelmektedir. Kişi, kendi bakımına zaman ayırıyor ise, kıyafetlerini her daim temiz ev ütülü giyiyor ise ve de dış görünüşü ile ilgili bol bol düşünüyor ve emek harcıyor ise olmak istediğinde bile daha güzel bir görünüşe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada siyah çanta görmek, kişinin gerçekten gönlünden geçen ve emek harcayarak da hak ettiği olan mesleğine kavuşması şeklinde yorumlanır. Gönlünden geçen işe kavuşan kişi hem maddi olarak rahatlar eğer işsiz ise de yüksek maaşlı bir işe başlamak şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Hediye Çanta Almak

Rüyada çanta hediye almak, kişinin dışarıdan ona söylenen bir söze inanarak sevdiği bir insan ile arasının açılmasına işaret eder. Kişi çok samimi olmadığı bir kişi tarafından söylenen bir söze inanır ve de gerçekten arasında gönül bağı olan bir kişinin kalbini kırar, telafi edilmesi zor bir olay değildir lakin dışarıdaki insanların her söylediği sözü irdelemeden inanmak her daim zarar getirir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu