Rüyada Babaya Sarılmak-Ölmüş Babaya Sarılmak

Rüyasında babaya sarılmak, rüyasında hasta babaya sarılmak vb.. rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

  • Rüyada Babaya Sarılmak

Rüyada babasına sarılan kişi yıllardır içinden geçirdiği bir isteği yakın zamanda gerçekleşeceği anlamına gelir. Sevinçten gözyaşı dökeceği, çok mutlu olacağı söylenir. İslami açıdan anne ve babasına saygıda kusur etmeyen iyi bir evlat olacağı şeklinde yorumlanır. Hayatta olan babaya sarılmak yapılacak işte babanın desteği alınacağı, ailenin her zaman arkasında yer alacağı destek olacağı söylenir.

  • Rüyada Ölmüş Babaya Sarılmak

Rüyasında kişi ölmüş olan babasına sarılıyorsa bu durumda çok büyük sevaplar işleyip toplumun beğeni ve takdirini kazanacağına işaret eder. Kişinin geçmişe büyük bir özlem duyduğunun ve babayı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşadığını gösterir. İslami olarak kişinin babasına dua etmesi gerektiği söylenir. Yaşayan babasını rüyada ölmüş olan kişi geçmişte yaşadığı bir üzücü olayı yeniden yaşayacağı anlamına gelir.

  • Rüyada Hasta Babaya Sarılmak

Rüyada sağlık sorunu yaşayan hasta bir babaya sarılan kişi yakın zamanda derin bir acı yaşayacağına işaret eder. Hayatında ciddi bir çöküş olacağı söylenir. Maddi ve manevi sorunlardan dolayı kendini güçsüz hissedeceği anlamına gelir.

  • Rüyada Babaya Sarılmanın Psikolojik Yorumu

Rüyasında babasına sarılan kişi psikolojik olarak kendini yalnız ve güçsüz hisseder.  Özellikle çocukluk çağında baba sevgisinden yoksun olan kişi gerçek hayatta içine kapanık ve kırılgan bir yapıya sahip olurlar. Sorumlulukları ağır geldiği için kişi kendini hayatta ezilmiş hisseder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu