Rüyada Ağda Görmek,Ağı Görmek,Ağırlık Görmek,Ağıt Yakmak

Rüyada ağda görmek, rüyada ağda yapmak, rüyada ağıl görmek, rüyada misafir ağırlamak, rüyada ağırlık görmek vb… rüya tabirlerini sizler için hazırladık.

Rüyada Ağda Görmek

Rüyada ağda yapmak ya da yaptırmak, sıkıntılardan çaba göstererek kurtulmaktır. Ağda ele yapışıp kalırsa, bir sorunu çözmek için gösterilen gayret boşa gidecektir. Eğer ağda vücuttaki tüylere yapışıp kalırsa büyük bir sıkıntı yaşanacağına işarettir. Ağda yaparken kendini görmekse tutkunun esiri olmak anlamına gelir.

Rüyada Ağıl Görmek

Rüyada görülen ağıl boşsa, hayatınızla ilgili her konuda kararsız bir dönemdesiniz demektir. Ahırda koyunlar varsa bol kazanç, servet sahibi olmak anlamına gelir. Bu aynı zamanda meslekte ilerlemeye de işarettir. Fakat ağıldaki koyunlar dışarı çıkıyorsa, yanlış kararlar ya da savurganlık nedeniyle servetinizi veya işinizi kaybedebilirsiniz.

Rüyada Ağırlamak

Rüyada misafir ağırlamak, bütün sıkıntılarını göze alarak bir sorumluluğu üstlenmek anlamına gelir. Misafirlerin görünümü iyi ise zahmetlerin karşılığı alınacaktır. Ancak çirkin ve kötü giyimli ise yanlış anlaşılmalar nedeniyle çabanız boşa gidecektir. Ayrıca kadın misafir ağırlamak işlerin sarpa sarmasına, erkek misafir ağırlama ise olumlu sonuçlara işarettir.

Rüyada Ağırlık Görmek

Rüyasında vücudunun ağırlaştığını gören, üst üste gelen dertlerden kendini güçsüz hisseder. Sorunlar karsısında çaresiz ve tek başına kalır. Ancak vücudunun ağırlaşmasına teslim olmayıp kurtulmak için çabalıyorsa, güçlenerek rahatlayacaktır.

Rüyada Ağıt Yakmak

Rüyada ağıt yakmak hayra yorulmaz. Bu alınacak çok kötü bir habere işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu