Purinol SGK Tarafından Karşılanıyor mu?

Purinol Nedir? Ne İşe Yarıyor? Purinol SGK Tarafından Karşılıyor mu? İdrarda oluşan bakterilerin tedavi edilmesinde, tekrarlayan mesane iltihabı hastalığının önlenmesinde, Akut hale gelmiş ileri derecedeki enfeksiyonların antibiyotik ile  tedavisinden sonraki tedavilerde, kateterde oluşan tıkanmalarının azaltılmasında kullanılır. Purinol negatif gram pozitif organizmaları kaplamakta olan etkili ürünler ile vücutta oluşan enfeksiyonların önlenmesinde yardımcı olmaktadır.

Purinol SGK Tarafından Karşılanıyor mu?

Purinol SGK Tarafından Karşılanıyor mu? Probiyotiklerin devlet tarafından geri ödenen ilaç listesinde olduğundan Prunilaül SSK tarafından karşılanmaktadır. Prinol reçetelimidir? Normal reçete ile satılır. Reçeteli olarak alınacağı gibi, reçetesiz olaraktan eczanelerden satın alınabilmektedir. Purinol fiyatı ne kadar? Purinol efervesan tablet 140 gr ve  70 gr Purinol efervesan tablet eczanelerdeki perakende satış fiyatı ise, KDV dâhil 38. 20 TL’dir.

Purinol
Purinol

Web sitemizde birçok ilaçların sgk tarafından karşılanıp karşılanmadığı bilgiler yer alacak. Sgk tarafından karşılanan milyonlarca ilaçlar arasında olup olmadığı merak konusu Purinol SGK Tarafından Karşılanıyor mu? sorusuna cevap verdiğimizi düşünüyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu