Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu Fiayatları

Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu konusunda eğitimli eğitmenlerle birlikte bire bir eğitim alarak var olan kişisel yeteneklerini açığa çıkarmak ve gelişimlerini tamamlamak isteyenler için koçluk merkezimizde sizlere her türlü eğitimi vererek gelişiminizin tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Geçmişten bugüne sunmuş olduğumuz eğitimler doğrultusunda basın hayatında yerimizi alarak büyümeye devam ediyoruz. yaşam koşluğu Yaşam koçluğu konusunda en profesyonel eğitmenler ile birlikte hizmet sunuyor ve sizlere hedeflerinizin gerçekleşmesi noktasında ortak çalışma yürüterek yardımcı oluyoruz.

Yaşam Koçluğu Fiayatlar

Eğitmenlerimiz her türlü eğitim konusunda sertifikaya sahip oldukları için, alacağınız eğitimi hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluyoruz. Yaşam koçluğu konusunda aklınıza gelebilecek her türlü eğitimi sizler için veriyor ve bu sayede eğitimlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

7/24 İletişim Hizmeti
Koçluk eğitimi konusunda var olan potansiyelini açığa çıkarmak isteyenler için koçluk merkezimizde 7/24 iletişim hizmeti sunuyoruz. Telefon numarası ya da e-posta ile iletişim hizmeti sunduğumuz için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve koçluk eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgileri alarak eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Yaşam koçluğu konusunda sizlere en tecrübeli eğitimlerimiz hizmet sunmakta ve sizlere gerekli soruları sorarak var olan yeteneğinizin açığa çıkmasına yardımcı olmaktadırlar. Çünkü eğitmenlerimizin kendine özel yöntemleri olduğu için, yeteneklerinizin hızlı bir şekilde farkına varacak ve bu sayede gelişiminizi rahatlıkla tamamlayacaksınız.

Kurumsal Eğitim Hizmeti
Koçluk merkezimizde sizlere bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumsal eğitim hizmeti de sunuyoruz. Yaşam koçluğu konusunda çalışan ekip arkadaşlarımız yaptıkları işlerin farkında olduğu için sizlerle birebir ilgilenmektedirler. Sunmuş olduğumuz kurumsal eğitimler arasında;
• Beden dili
• İletişim koçluğu
• Toplam kalite yönetim
• Müşteri memnuniyeti ve koçluk
• Yönetici koçluğu sertifikasyon programı
yer alıyor. Sizde her türlü eğitimlerden yararlanmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden merkezimizle iletişime geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu