Rüyada Abdest Almak-Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada abdest almak, rüyada abdest alırken suyun kesilmesi, rüyada sıcak su ile abdest almak, rüyada soğuk su ile abdest almak, rüyada camide abdest almak vb.. rüya tabirleri için aliskanlik.com

Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak, hedefinize ulaşacağınızı ve maddi sorunlarınızın çözüleceğini gösterir.

Rüyanızda abdest almayı bitirmemek, amacınıza ulaşmak için zamana ihtiyaç olduğunu gösterir.

Rüyada abdest alamadığını görmek, değerli eşyalarınızdan birini kaybedeceğinizi ve o şeyi beklenmedik bir yerden yakında bulacağınızı gösterir.

Rüyanda abdest alıp namaz kılmak, tüm olumsuz, kötü mali sorunların üstesinden geleceğin anlamına gelir. Mali olarak rahatlayacaksınız.

Rüyada başkasının abdest aldığını görmek, borcunuzu ödeyeceğiniz ve rahatlık ve uyum durumuna ulaşacağınız anlamına gelir.

Rüyada hasta bir kişinin abdest aldığını görmek, boşanacağın anlamına gelir. Ancak bu durumdan sonra önünüzdeki engeller yıkılacak ve daha başarılı olacaksınız. Bekarsanız, işiniz nedeniyle arkadaşlarınızdan uzaklaşacaksınız.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüya sıcak su ile abdest almak, sağlık sorunu nedeniyle para harcanacağını ve sağlık sorunu olan kişinin hastalığı yeneceğini gösterir.

Rüyada soğuk suyla abdest almak, dertlerden ve yoksulluktan uzaklaşacağın anlamına gelir.

Rüyada camide abdest almak, arkadaşlarınızın sizden bahsettiğini, ancak bu sohbetler uygun olduğunu gösterir.

Rüyada abdest alırken suyun kesildiğini görmek, işinde veya okulunda başarılarının artacağını ve herkesin seni ilk sıraya koyacağını gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu