Oğlak Kova Uyumu-Oğlak ve Kova Burcu Aşk Uyumu

Oğlak kova uyumu, oğlak ve kova burcu uyumu, oğlak kadını kova erkeği uyumu, kova kadını oğlak erkeği uyumu, oğlak ve kova burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Oğlak Kova Uyumu

Oğlak kova uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %40

Oğlak Kadını Kova Erkeği Uyumu

Oğlak kova uyumu ilk bakışta ikisi de birbirinden farklı özelliklere sahip burçlar olarak görülebilir. Örneğin oğlak burcu daha geleneksel bir burçtur ve kova burcu tam tersidir. Fakat aralarındaki çekim aynı şeyi söylemiyor. Oğlak ve kova birbirini çok iyi şekilde tamamlayabilir.

Oğlak Kadını Kova Erkeği Uyumu oldukça iyidir. İki burç birbirlerine duyacakları saygı ile çok iyi arkadaş olabilirler. Ve bu arkadaşlıktan uzun sürecek kaliteli bir ilişki kurulabilir. Birbirlerine oldukça fazla güvenirler. İkisi de oldukça sağlam inançlara sahiptir. Asla hata yapmaktan hoşlanmazlar ve yalan söylemezler. Bu nedenle birbirlerine güven sorunu yaşamazlar.

Kova burcu sorumluluk almaktan çekinmez ve oğlak bunun bir parçası olmayı sever. Birbirlerine gerçekten değer vereceklerdir. Diğer insanların söyledikleri onların aklını çelemez. İlişkilerinde her zaman kendi kararlarını verirler. Biri oldukça heyecanlı biri de keşfetmeyi çok seviyor. İkisi de birbirini tamamlayan mükemmel bir uyum sunuyor. Ailelerine gerçekten bağlıdırlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Kova Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Birileriyle aslında entelektüel bir ilişki kurarlar. Dışardan bakıldığında birbirlerine karşı uzak, soğuk ya da sessiz gibi görünebilirler. Fakat ilişkinin içerisinde oldukça mutludurlar. Birbirlerine sürekli olarak yeni şeyler katarlar. Bu ilişki ilk olarak kalıcı bir arkadaşlıkla başlamıştır. Genellikle arkadaşlıktan doğan uzun süreli bir ilişkidir.

Kova Kadını Oğlak Erkeği Uyumu birbirlerine inanırlarsa artacaktır. Oğlak burcu ile Kova burcu arasındaki ilişkinin duygusal tarafı da oldukça güçlüdür. Bir Dünya burcu olarak Oğlak, duyguların fiziksel ve pratik bir şekilde gösterilmesine ihtiyaç duyar. Bu nedenle, yalnızca kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurdukları için genellikle bencil olarak tanımlanırlar. Oğlak burcu sınırlara değer verir ve Kova özgürlüğe değer verir. İlişkilerinin yüzeysel değil daha derinden ele almaları gerekir.

Eğer kişiliklerini daha derinlemesine ele alırlarsa gerçekten birbirlerine değer verirler. İkisi de sadakate önem verir bu nedenle de güven konusunda birbirleri hakkında sorun yaşamazlar. İlişkilerini her zaman bir sonraki adıma taşımanın yolunu bulurlar. Kova kadını, Oğlak burcunun hayatında ihtiyaç duyduğu değişikliği yapmasına ve yeni bir şeye yönelmesine yardımcı olabilir.

Oğlak ve kova burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Oğlak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu