Regaip Kandili Mesajları-Regaip Kandili Sözleri

Regaip kandili mesajları, Regaip kandili sözleri, regaip kandiliniz hayırlı olsun sözleri, dualı regaip kandili mesajları, regaip kandili resimli mesajları gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Regaip Kandili Mesajları

Regaip kandili mesajları sizlerle;

 

Rabbim tüm inananların ve tüm Müslüman kardeşlerimin kandilini mübarek eylesin ve bu hayırlı gecede ellerini semaya açıp da dua eden herkesin duasını kabul eylesin.

Çiçeklerin bile bir farklı açtığı bugünde her şeyin daha güzel olduğu, mübarekliğin hissedildiği ve de tüm güzelliklerin bile daha güzel olduğu bu mübarek günde herkesin kandilinin hayırlı olmasını dilerim.

Her akşam ayrı bir hüzün çöker her insana ama sen hiç üzüle, yine de el aç Yüce Yaradan’a, Allah vekildir tüm acı çekenlere. Tüm günahların affı ve acıların sonu ondadır. Hayırlı kandiller.

Bu kandil evlerinize bereket, sofranıza yiyecek, evinize huzur ve de tüm sevdiklerinize de mutluluk versin. Hayırlı kandilleriniz olsun dilerim. Regaip kandili mesajları devam ediyor.

Bu kandil gününde de dualarımız bir olsun ve bilerek ya da bilmeyerek yaptığımız ayrıca işlediğimiz tüm günahların affı için Yüce Yaradan’a hep birlikte dualar edelim.

İnsan yaşamı boyunca elbette Allah’a kulluk eder ve ona tevekkül eder ise Rabbim de onun affına sığınmasını kabul eyler ve de en günahkar kulu bile affeder. Kandiliniz mübarek olsun.

Allah’ım bu kandil hürmetine bana sana teslim olmayı nasip edecek bir kalp, doğruları söylememe imkan veren bir dil, dost doğru ve gerçek bir ahlak nasip et ki bizler de iyi bir kul olma yolunda ilerleyelim. Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili Sözleri

Regaip kandili sözleri sizlerle;

Ya Rabbi! Sen bizlere günahlardan kaçınmak için güç, doğru yolu bulmak için kudret ve senin yolundan ayrılmamak için akıl ver. Bu mübarek gecede tüm inanan kardeşlerimi ve de doğru yoldan şaşmış olanları daha hayırlısını bulmak için affeyle.

Allah’ım, bildiğim ve de bilemediğim tüm günahlardan kaçıp sana sığınır ve senden af dilerim. Bu kandilin hürmetine affedilmeyi bekleyen herkesi Allah’ın affetmesini ve hepimizi bağışlamasını nasip etsin.

Ey nimetleri bizler ile buluşturan Allah’ım, şükretmeyi bizlere nasip eyle ki bu mübarek kandilin yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle ve günahkar kullarından ayır bizi.

Allah’ın rahmeti ve de bereketi üzerinizde olsun. Gönlünüz mutluluk, sağlık ve huzur ile dolsun ve tüm inanan kardeşlerim, kandilimiz mübarek olsun.

Ya Rabbi! Sen hiç sesi çıkmayanları dahi işitir, ağrı ve acı çekenleri bilirsin. Hastalarımıza şifa ver Rabbim. Bu mübarek gece uğruna tüm bizlerin daha iyi bir insan olması için bizlere yol göster. Hayırlı kandillerimiz olsun.

Regaip Kandili Hayırlı Olsun Sözleri

Regaip kandili hayırlı olsun sözleri sizlerle;

Bu kandil tüm insanlık için hastalıklara şifa, sıkıntılara ferahlık ve affedilmeyi nasip et. Hayırlı kandilleri olsun tüm inanan Müslüman kardeşlerimin.  

Regaip aslında istemek demek, bizler de tüm fani kullar gibi Yüce Yaradan’ımızdan af dileriz, bağışlanmak isteriz, hastalarımıza şifa, zor durumda olanlarımıza bir yardım isteriz. Herkesin kandili mübarek olsun.

Rabbim gönlünüzde geçen her duayı eğer hayırlı ise kabulünü hayırlı değil ise de hayırlı olanını versin. Dilimiz ile söylediğimiz her güzelliği gönlümüzde yeşertsin ve de yaşatsın. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Bu değerli Regaip Kandili gecesi, Rabbim hepimiz için hayırlı olan ne ise onu yaşatsın ve bizim bile farkında olmadığımız günahlarımız dahil her hatamızı affeylesin. Hayırlı bir kandil olmasını diler büyüklerimin ellerinden öperim.

Semanın kapıları sonuna kadar açıldı ve bu mübarek gecede edilecek duaları bekliyor şu an. Bizler de bu mübarek geceyi en iyi şekilde değerlendirmeli ve yalnız kendimiz için değil tüm inanan ve Müslüman kardeşlerimiz için dua edip de pişmanlıklarımızı dile getirip affedilmeyi beklemeliyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu