Aslan Aslan Uyumu-Aslan ve Aslan Burcu Aşk Uyumu

Aslan aslan uyumu, aslan ve aslan burcu uyumu, aslan kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve aslan burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Aslan Uyumu

Aslan aslan uyumu genel olarak şöyledir.

Aslan aslan uyumu Aşkta: %50, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Aslan Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Genel olarak iki aslan Aslan uyumu konusunda bu iki burcun ilişkisi iyidir. Özellikle birbirlerine iltifat etmekten hoşlanırlar. İkisi de güçlü karakterlidir ve göz önünde olmayı severler. Liderlik özelliklerinden dolay birbirlerini baskılayabilirler.

Aslan Kadını Aslan Erkeği Uyumu Genel Özellikleri

Aslan Kadını Aslan Erkeği Uyumu sevgileri ve gösterişleriyle ilham verecektir. Bu ilişkide patron olma ihtiyaçlarının üstesinden gelebilirlerse, başarılı bir ilişki yürütmeleri mümkün görünüyor. Sadakat ilişkinin olmazsa olmazıdır. Birbirlerine güvenmekte asla sorun yaşamazlar.

Aslan her zaman sadık bir eş ve sevgilidir. Bağlılıkları yüksektir. Bunu dengede tutup baskı kurmadan yönetmek önemlidir. İkisi de baskıdan hoşlanmaz. Her iki burç da çok sosyaldir, nasıl iletişim kurulacağını bilir ve her zaman birlikte eğlenir. Bu eğlenceli ve sosyal çift ara sıra kafa karıştırabilir, ancak birbirlerinden çok şey öğrenebilirler. Her ikisi de ateş işareti olduğu için, bu ilişkinin oldukça duygusal ve dramatik bir yönü var.

Son derece inatçı bir yapıları vardır. Bu kalıcı ve uzun süreli bir ilişki olacaktır; ancak tutkuları ve bireysel kişilikleri nedeniyle, birbirleriyle iletişim konusunda sorun yaşayabilirler. Bu güçlü kişilikler rekabet nedeniyle çatışabilir. Bu, her zaman haklı ve kontrollü olma ihtiyacının yanı sıra bir tartışmaya neden olabilir. Ego savaşlarını bırakarak birbirlerine odaklandıklarında sevgileri daha güçlü olacaktır.

İlişkide yaşanacak sorunların başında doğru olma ihtiyacı gelir. İkisi de güçlüdür ve karşısındakinde hakimiyet kurmak isterler. Aslan burcu ile şimdiye kadar sohbet eden herkes, harika bir mizah anlayışına sahip olduklarını bilir. Doğal olarak komiktirler ve her zaman başkalarını güldürmeye çalışırlar. Aslan burçları en yakın arkadaşları ve aileleri için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Fedakâr ve naziktirler.

Kimseyi kırmak istemeyen duygusal bir tarafları vardır. Aslanların diğer burçlardan çok daha fazla bir güven havası vardır. Karşılarındaki kişiye güven verirler. Bu nedenle iki aslan burcu ilişkisinde güven ve sadakat sorunu yaşanmaz. Gerçekten, yapmak istedikleri tek şey iyi vakit geçirmek gibi görünebilir. İki Aslan burcu birbirinin enerjisiyle beslenir. Onların ilişkisi her zaman hareketli ve eğlenceli olacaktır.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Aslan ve aslan uyumu ve iki burcun aşk uyumu genel olarak iyi düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu