İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak?

İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak? merak edilen konulara kısaca deyinmek istiyoruz. Ülkemizdeki vergilerden dolayı oldukça pahalı olan modelleri sizlere önceden tanıtmaya özen gösteriyoruz. Tüm detayları kısaca sizlere belirtmek istiyoruz.

İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak?
İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak?

İphone 14’De Bizleri Nasıl Bir Tasarım Bekliyor?

Tasarım tarafına baktığımda ise bu yıl Pro modelleri kendini öne çıkaracakmış. İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak? Artık ön tarafta yer alan ikonlaşan çenti , kamera için bir delik ve Face ID için de hap şeklinde 2. bir delik olması bekleniyor. Yani Özetke Huawei’nin Mate 40 Pro tasarımına benzetebiliriz.

İphone 14 Fiyatı Nekadar Olacak

İphone 14 Fiyatı Nekadar Olacak Fiyatlar modellerde farklılık göstermektedir. İphone 14 Modelinin 800 Dolar Olması Beklenirken,İphone 14 Pro Modelinin 1200 Dolar Olması Bekleniyor, İphone 14 modellerine yeni eklenen 14 Max’in fiyatı ise 900 Dolardan Başlıyor, İphone 14 Pro Max in fiyatı ise hâlen saha şüpheli.

İphone 14 Tahmini Ne Zaman Çıkacak?

İphone 14 Modelinin Eylül 2022’de Tanıtılması Bekleniyor.

İphone 14 Kamera Özellikleri

Kamera tarafında ise her yıl geliştirmelerle karşımıza çıkan Apple, bu yıl da kendini geliştirerek bir adım atacaklar. Geçtiğimiz yıl tanıttığı iPhone 13 serisinde özellikle pro modelinde hem lensleri hem de sensörleri büyüttü. Bu sene de 12 Megapiksel kullanmak yerine bir süre önce tasarım ve tescil çalışmalarının ortaya çıktığı 48 Megapiksel ana kameraya yer verecekler.

İphone 14 Özellikleri

Apple bu İphone 14 yeni serisinde işlemci kısmı birazcık karışık gibi duruyor iddiaya göre 14 Pro ve 14 Pro Max A16 Bionic Kullanılmışken 14 ve 14 Max, iPhone 13 serisinde kullanılan A15 Bionic veya bir dönem yapılan iyileştirme ile tabletlerde kullanılmış olan X serisine geçiş yapılarak A15X Bionic isimli çipi kullanıma sunulacak. Bellekler yükseltilerek 4 GB yerine 6 GB olacağını belirteyim. İphone 14 Özellikleri ve Tasarımı Nasıl Olacak? kısaca sizlere bilgiler verdik iyi bloglar. İphone 14 Özellikleri Oldukça iddalı olduğu belli oldu.

İphone 14
İphone 14

İlgilinizi çekecek bir makale : 2.El Cep Telefonu Satış Sözleşmesi

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu