Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme

İStory

Instagram Hikayelerini Gizlice İzlemenin Yolu: İStory, Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme, Instagram, İStory, İStory Uygulaması Son zamanların en çok kullanılan uygulaması olan Instagram, milyonlara ulaşmış kullanıcı sayısıyla günden güne daha çok tercih edilmeye devam etmektedir. Birden çok özelliği ile kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır. Aynı zamanda Instagram’ın bünyesinde birbirinden farklı amaçlar güden bölümler mevcuttur. Örneğin Reels adı verilen kısımda dünyanın her yerinden farklı yaş gruplarına mensup insanların, kendilerine özgü oluşturmuş olduğu video  içerikleri sergilenmektedir. Aynı şekilde DM (Direct Message) kısmında insanların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayan bir alan oluşturulmuştur.

Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme

Bir diğer kısım ise insanların herkese açık, sadece takipçiler veya sadece yakın arkadaşlar şeklinde ayarlamalarla yapabildikleri, 24 saat sonra kaybolan, öne çıkarmalar haricinde görülmeyen ve arşivde saklanan paylaşımlar yapabildiği kısımdır. Bu kısıma “hikaye” adı verilir. Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme Hikaye paylaşıldıktan sonra izleyenlerin listelenmiş hali  hikayenin alt kısmında verilir. Hikaye izleyenlerin listelenme sırasının neye göre yapıldığı tam olarak bilinmese de, genellikle listenin en başlarında iletişimde bulunulan kullanıcıların isimleri görülür. Bu hikayeler uygulama içinde izlendiği zaman kullanıcı adının liste içerisinde bulunmaması imkansızdır. Ancak  başka bir yolla gizlice Instagram hikayelerini izlemek mümkündür. İşte gizlice Instagram hikayelerini izlemenin yolu:

İStory İle Gizliden Hikaye İzleme

İStory
İStory

Instagram’ın bir özelliği olmayan gizli izleme özelliği, İStory adı verilen uygulama sayesinde gayet kolay ve ücretsiz bir şekilde kullanıma açıktır. Bu uygulama içerisinde sadece hikayeler değil aynı zamanda kullanıcı profilleri de gizli bir şekilde izlenebilmektedir. Ayrıca başka bir özelliğiyle yüzlerce takipçi arasında aranan profili rahatça bulabilmek için yapılmış pinleme bölümü bulunmaktadır. Uygulama içinde “pinned” başlığı altında ayrı bir bölümde ulaşmak istenen profilleri kolay bir şekilde bulabilmek mümkündür. Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme Kullanıcının profil fotoğrafına tıklandığı zaman fotoğrafın büyütülmüş halini görebilme ve biyografi kısmını aynı Instagram uygulamasında görüldüğü gibi görebilme gibi özellikleri de bulunmaktadır. Ancak kullanıcının “öne çıkanlar” gibi oluşturduğu bazı bölümleri görebilmek için premium satın alınması gerekmektedir.

İstory Uygulamasını Kullanabilmek İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

1 Uygulamayı İndirin

App Store üzerinden aratarak İstory uygulamasını bulun ve cihazınıza indirin.

2- Giriş İşlemlerini Yapın

Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi doğru bir şekilde yazdığınızdan emin olarak Instagram uygulamasına giriş iznini verin.

3- Kimliğinizi Teyit Edin

Telefon numarası aracılığıyla mesaj kısmına gelen kodu uygulamaya aktararak işlemi yapan kişinin siz olduğunuzu teyit etmelerini sağlayın.

Ardından İstory uygulamasını rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. İstory uygulamasında süre kısıtlaması veya gün içinde giriş kısıtlaması bulunmamaktadır. Instagram Sözleri İstenilen saatte uygulamaya girilebilir ve istenilen sayıdaki kullanıcı profilinde gizlice Instagram hikayesi izleme işlemi yapılabilir. Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme Premium özellik için üç farklı paket sunulmaktadır. Kendinize uygun olanı seçtikten sonra satın alım işlemlerini gerçekleştirerek daha fazla yetkiye sahip olabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve ücretsiz olan İStory uygulaması ile gizlice Instagram hikayesi izleme işlemini “ücretsiz deneme süreci” olmadan yapabilmeniz bu kadar kolaydır.

(Bu parça yalnızca bilgilendirmek amacıyla yazılmış olup uygulamanın kullanımına teşviki söz konusu değildir.)

Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme
Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu