Philips İşitme Cihazı Türleri Nelerdir? Philips İşitme Cihazı Nereden Alınabilir?

Philips İşitme Cihazı Türleri Nelerdir? Philips İşitme Cihazı Nereden Alınabilir? Philips işitme cihazı, bu tür cihazlarda en çok tercih edilen markalardan birisidir. İlaç veya ameliyat ile tedavisi mümkün olmayan işitme kayıplarında en çok aranan cihazlardan birisi olan Philips işitme cihazları, elbette ki piyasada tek tip olarak bulunmaz. Zira tek tip işitme kaybı yoktur. Farklı kişilerin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre piyasada farklı Philips işitme cihazı modelleri vardır.

Bu yazımızda sizlere farklı Philips işitme cihazı modellerinden bahsedip bu işitme cihazlarının hangi faktörlere göre birbirinden ayrıldığını anlatacağız. Böylelikle sizler de kendiniz için en doğru işitme cihazına nasıl karar vereceğinizi bilebilir, bütçenize cihaza yatırım yapabilirsiniz.

Philips İşitme Cihazı Modelleri Nelerdir?

Philips işitme cihazı modelleri; yerleştirilen yer, kanal, bant ve teknoloji seviyesi olmak üzere pek çok faktöre göre değişiklik gösterir. Philips kulak içi işitme cihazı olduğu gibi kanal içi işitme cihazları da mevcuttur.

Eğer siz de bir Philips işitme cihazı almayı düşünüyorsanız, başlangıç seviyesi olan bazı modeller şu şekildedir:

  • Philips Hearlink 2000 IIC-CIC-ITE Kulak İçi İşitme Cihazı
  • Philips Hearlink 2010 miniRITE T R Şarjlı İşitme Cihazı
  • Philips Hearlink 2010 BTE PP
  • Philips Hearlink 2010 miniRITE

Daha yüksek seviyeli Philips işitme cihazı modelleri için EMY İşitme Cihazları web sitesinde yer alan Philips İşitme Cihazları sayfasına göz atabilirsiniz.

Philips İşitme Cihazı Türleri Nelerdir?

Philips işitme cihazı ürünlerinin farklı tür ve modellerden oluştuğunu söylemiştik. Bunun sebebi ise insanların farklı şekilde işitme kaybı yaşamaları ve bu kayıplar için en efektif işitme cihazı türünün kişiden kişiye değişmesidir.

Philips işitme cihazı türleri, en temelde ikiye ayrılır:

  • Kanal İçi İşitme Cihazı (ITC)
  • Kulak İçi İşitme Cihazı (ITE)

Bu iki işitme cihazı türü arasındaki temel fark, yerleştirildikleri yerdir. Adından da belli olduğu üzere kanal içi işitme cihazı, kulak kanalının içine yerleştirilirken kulak içi işitme cihazı kulağın içine yerleştirilir.

Philips İşitme Cihazı Fiyatları

Philips markasının işitme cihazlarının son derece popüler ve gelişmiş olduğundan bahsetmiştik. Durum böyle olunca bu markadan işitme cihazı almak isteyenlerin akıllarına gelen sorulardan birisi, Philips işitme cihazı fiyatları olmaktadır. Fakat ne yazık ki bu sorunun tek bir cevabı olması mümkün değildir.

Philips işitme cihazı fiyatları, modellere göre değişiklik göstermektedir. Yani hoşunuza giden ve ihtiyacınızı eksiksiz bir biçimde karşılayacağını düşündüğünüz Philips işitme cihazı modelinin özelliklerine baktıktan sonra dilerseniz satış yapan firmayla görüşüp onlardan fiyat bilgisi isteyebilir, bütçenize uygun olup olmadığını görebilirsiniz.

Neyse ki birçok farklı cebe göre farklı Philips işitme cihazı modeli bulunmaktadır. Bu da demek oluyor ki gözünüze çok pahalı gözüken modellere para vermenize gerek olmadan cebiniz için daha uygun bir Philips işitme cihazı modeli bulmanız son derece kolaydır. Sadece biraz araştırma yapmanız gerekir. Zira fiyatlar, modelden modele değişebileceği gibi firmadan firmaya da değişebilirler.

Philips İşitime Cihazı Nereden Alınabilir?

Tabii ki günümüzde artık birçok farklı yerden Philips işitme cihazı alınabilmektedir. Lakin internette ve sokakta önünüze çıkan firmaların hepsinin güvenilir olup olmadığını bilmek mümkün değildir. Üstelik her yer aynı fiyatı vermez, aynı model için iki firma arasında çok büyük fiyat farkları olabilir.

Bütçeniz için Philips işitme cihazı modelini temin edebileceğiniz güvenilir yerlerden birisi EMY İşitme Cihazları firmasıdır. EMY İşitme Cihazları firmasından satın alım yaparak firmanın web sitesinde yer alan çeşitli kampanyalardan yararlanabilir, fiyata en iyi Philips işitme cihazı modeline sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu