Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu özellikleri, aslan burcu kadını-erkeği, aslan burcu aşk-sağlık-para-kariyer, aslan burcu tarihleri, aslan burcu aile hayatı, aslan burcu yükseleni

Aslan Burcu Tarihleri: 23 Temmuz – 22 Ağustos

♦Burç: Aslan                       ♦Parfüm: Tarçın                     ♦Özelliği: Düşünceli

♦Eleman: Ateş                   ♦Yöneticilik Seviyesi: Beş      ♦Yönetici Gezegeni: Güneş

♦Sloganı: İstiyorum          ♦Doğum taşı: Yakut               ♦Renk: Turuncu

♦Metal: Altın                      ♦Çiçek: Süs çiçekleri              ♦Anlaşamadığı Burç: Kova

♦Şanslı Gün: Pazartesi     ♦Şanslı Sayılar: 1, 4, 8            ♦Anlaştığı Burç: Koç-Yay

 

Aslan Burcu Özellikleri

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçları, iddialı, romantik ve inatçıdırlar. Aslan burcu özelliklerinin başında kararlı ve tutkulu olması gelmektedir. Becerikli ve onurlu yapıları vardır. Başarılarını kutlamaktan ve yalnızlığın tadını çıkarmaktan keyif alırlar.  Zengin ve güçlü insanlar tarafından büyülenirler. Aslan burçları ile tartışmak çok kolaydır çok çabuk sinirlenirler.

Önce sinirlenen ve etrafına ateş püsküren Aslan burçları bir süre sonra pişman olur ve yaptıklarını affettirmeye çalışırlar.

Aslan Burcu Olumlu Özellikleri: Aslan burçları, dürüst, motivasyonu yüksek ve sıcak kanlı insanlardır. Yenilikçi ve açık fikirlilerdir. Büyük işlere girişmekten hiç çekinmezler. Duygusal olarak güçlü ve ileri görüşlülerdir.

Enerjik, güvenilir ve kendine güvenen, Aslan burçları takım ruhuna çok iyi ayak uydurur ve çok iyi işler başarabilir. Ayrıca arkadaş canlısı olmalarından dolayı çok çevreleri tarafından çok sevilirler.

Aslan Burcu Olumsuz Özellikleri: Aslan burçları, kontrolü ve otoriteyi elinde tutmak için çaba sarf ederler. İnsanların kendilerini ifade etmelerine izin vermemeleri Aslan burçlarının en kötü özelliğidir.

Harika fikirlere sahip olduklarını ve karar verecek tek kişi kendilerinin olduğuna inandıkları için katı ve bencildirler. Bazen tembel ve isteksiz davranırlar. Aslan burçları inatçılıklarından vazgeçip çevresindeki insanların fikirlerini dinlemeye başlarlar ise hayatlarını daha da güzelleştirebileceklerdir.

Aslan Burcu Aşk

Aslan burçları enerjik ve tutkuludurlar. Tadını çıkara çıkara aşklarını yaşarlar. Tüm hayal güçlerini sevgilerini göstermek için harcarlar. Değişken ruh haline sahip oldukları için kimi zaman eşlerini de şaşırtırlar. Gerçek duygularını görebilmek için çok derine inmek gerekebilir. Aslan burcu aşk konusunda karmaşık duyguları ile meşhurdur.Aslan burçları, heyecanlı, hayatı hızlı yaşayan, enerjik ve hırslı kişilere ilgi duyarlar.

Bekar Aslan burçları, kendi hayatlarına odaklanırlar, karşı tarafın kendilerini çözmesi ve az da olsa kıskanılması çok hoşlarına gider.

Evli Aslan burçları, kimi zaman tutarsız davransalar da eşlerini mutlu etmek için çaba sarfederler ve eşlerini çok kıskanırlar.

Aslan Burcu Uyumluluğu

Aslan burçlarının anlaştığı en iyi iki burç Koç ve Yay burçlarıdır.

Koç burcu ile aynı arzulara sahipken, Yay burçlarının sakinliği ve doğallığı Aslan burçlarını kendine çeker. Aşık Aslan burçları eşlerinden anlayış ve arzu ister.

Aslan burçlarının anlaşamadığı burç ise Kova ve Yengeç burçlarıdır. Aslan burcu ile Kova burcu arasında liderlik ve baskın olma savaşı çok defa yaşanacaktır. Yengeç burçları ile de başta iyi geçiniyor görünseler de zamanla araları açılacak ve ortak nokta bulamayacaklardır.

Aslan Burcu Sağlık

Aslan burçlarının genel sağlık durumları iyidir. Korkusuz ve cesurlardır. Ciddi bir sağlık sorunu olmadıkça hastaneye gitmezler.

Aslan burçları kalp, sırt ve omurgasında rahatsızlık görünme olasılığı fazladır. En hassas ve en çok hastalanan organlarıdır. Gerginlik ve stresten uzak durmaları daha fazla sağlık sorunu ile karşı karşıya gelmelerine engel olacaktır.

Aslan Burcu Para ve Kariyer

Aslan burçlarının yapısında liderlik ve yöneticilik olduğu için çoğu zaman Aslan burçları kariyerlerinde rekabetçi bir ortamda bulunurlar. Hedefleri çok yukarıda olduğu için çok çaba gösterirler. Kariyer hayatlarında önemli bir yer tutar. Ailelerine zaman ayırmak için kendilerinden ödün verirler. Aslan burcu parayı çok sever ve çok da harcamak isterler. Bonkör yapılarından dolayı parayı tutamazlar.

Takdir edilmek ve yaptıkları işlerden maddi kazanç elde etmekten çok keyif alırlar. Ayrıca cömert ve borçlarına sadıklardır.

Aslan Burcu Aile Hayatı

Aslan burçları için aile hayatı çok önemlidir. Ailelerine kendilerini adarlar. Sevgi dolu ebeveynlerdir. Aslan burcu çocukları kararlı ve heveslilerdir ancak Aslan burcu gençleri ergenlik çağında öfke patlaması yaşarlar.

Yaşama hedeflerini belirler ve ailelerine güvenli bir yaşam alanı oluştururlar. Aslan burçlarının çocukları için yapamayacakları şey yok gibidir.

Aslan Burcu Dostluğu

Aslan burcu dostluğu aileden sonra ki en önemli olaylardan biridir. Aslan burcu dostluğunu kazanmak ömür boyu bir kardeş kazanmak gibidir. Aslan burcu bulunduğu arkadaşlık ortamında lider olarak tanımlanır. Arkadaşlarının yararı için her türlü zorluğu göze alabilir.

Aslan burçlarının çok sayıda dostu olmaz bir kaç tane çok samimi arkadaşı olur. Aslan burçları arkadaşlarını ailesinin içine pek sokmayı sevmez.

Aslan Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını, kadınsı, hevesli ve esprilidir. Bazen fazlası ile gösterişli ve kibirli de olurlar ancak çevresi tarafından güvenilir ve hoş görülü olduğundan toplumda en fazla aranılan kadın burçlarından biridir. Aslan burcu kadınları için cinsellik çok önemlidir ve eşlerinin mutluluğunu kendi mutluluğu sayarlar.

Aslan burcu erkekleri, güçlü hırslı ve inatçıdırlar. Sosyal yaşantıyı çok severler. Kendilerine bakım yapan Aslan burcu erkekleri için cinsellik hayatlarında ilk sıradadır. Ancak karmaşık duygu ve davranışlar sergileyebilirler. Kendi fikirlerine haddinden fazla önem verirler.

Aslan burcu duygularını ifade ederken zorlanabilir ancak çevrelerinden alacakları destek ile bu sorunu kısa sürede çözebilirler.

Aslan Burcu Takvimi

Aslan burçları takvimi 3 bölümden oluşur.

23 Temmuz -22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burçları 3 takvim aralığında yer alırlar.
23 Temmuz – 1 Ağustos  arasından doğan Aslan burçları,Güneş tarafından etkilenir.
2 Ağustos – 12 Ağustos arasından doğan Aslan burçları, Jüpiter tarafından etkilenir.

13 Ağustos – 22 Ağustos arasından doğan Aslan burçları , Mars tarafından etkilenir.

Aslan Burcu Yükseleni

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğan Aslan burcu yükseleni hesaplanırken doğum saati ve doğum tarihinin çakıştığı nokta baz alınmalıdır.

Doğum Saati 23 Temmuz- 1 Ağustos 2 Ağustos- 12 Ağustos 13 Ağustos- 22 Ağustos
00:00 Boğa İkizler İkizler
00:30 İkizler İkizler Yengeç
01:00 İkizler İkizler Yengeç
01:30 İkizler Yengeç Yengeç
02:00 Yengeç Yengeç Yengeç
02:30 Yengeç Yengeç Yengeç
03:00 Yengeç Yengeç Aslan
03:30 Yengeç Yengeç Aslan
04:00 Yengeç Aslan Aslan
04:30 Aslan Aslan Aslan
05:00 Aslan Aslan Aslan
05:30 Aslan Aslan Başak
06:00 Aslan Aslan Başak
06:30 Aslan Başak Başak
07:00 Başak Başak Başak
07:30 Başak Başak Başak
08:00 Başak Başak Başak
08:30 Başak Başak Terazi
09:00 Başak Başak Terazi
09:30 Başak Terazi Terazi
10:00 Terazi Terazi Terazi
10:30 Terazi Terazi Terazi
11:00 Terazi Terazi Akrep
11:30 Terazi Terazi Akrep
12:00 Terazi Akrep Akrep
12:30 Akrep Akrep Akrep
13:00 Akrep Akrep Akrep
13:30 Akrep Akrep Akrep
14:00 Akrep Akrep Yay
14:30 Akrep Akrep Yay
15:00 Akrep Yay Yay
15:30 Yay Yay Yay
16:00 Yay Yay Yay
16:30 Yay Yay Oğlak
17:00 Yay Yay Oğlak
17:30 Yay Oğlak Oğlak
18:00 Oğlak Oğlak Oğlak
18:30 Oğlak Oğlak Kova
19:00 Oğlak Oğlak Kova
19:30 Oğlak Kova Balık
20:00 Kova Kova Balık
20:30 Kova Balık Koç
21:00 Balık Balık Koç
21:30 Balık Koç Boğa
22:00 Koç Koç Boğa
22:30 Koç Boğa İkizler
23:00 Boğa Boğa İkizler
23:30 Boğa İkizler İkizler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu