Venüs İkizler Burcunda (23 Temmuz- 18 Ağustos 2024)

VENÜS İKİZLER BURCUNDA: SEVİYORSAN SÖYLE… “Gönül, kendine benzeyen gönüle akar. Güzelliğin, aşkın ve maddiyatın temsilcisi Venüs, 23 Haziran- 18 Temmuz 2024 tarihleri arasında İkizler burcunda

Venüs İkizler Burcunda

     Venüs, 23 Haziran’da başlayacağı İkizler burcu yolculuğuna, 18 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu dönemde ilişkiler konusunda iletişim kanalları açılıyor. Platonik ilişkilerde açılma problemi çekenler için, içindekileri dökmenin tam zamanı!

Sosyal medya, basın-yayın ve eğitim sektörlerinde çalışan veya çalışmayı düşünenler, bu transitin pozitif etkisinde olacaklar. İnternet ortamında paylaşılan içeriklerle alakalı yeni düzenlemelere gidilebilir ve ifade özgürlüğü tartışmaları sık sık gündeme gelebilir.

Kardeşlerle, akraba ve komşularla bir araya gelmek, keyifli vakit geçirmek için ideal zamanlar. Aranızdaki küslükleri giderebilir, yakın çevrenize geziler düzenleyerek sosyalleşebilirsiniz.

Venüs İkizler, kripto para piyasasında güzel etkiler yaratabilir. İnternetten yapacağınız alışverişlerde abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Ticaretle uğraşanlar da bu dönemde kazançlarını arttırabilirler ve e-ticaret siteleri üzerinden satış yaparak daha büyük kitlelere ulaşabilirler.

Venüs İkizler Burcu

Venüs İkizler burcunda devam ettiği süreçte nasıl etkileneceğinizi öğrenmek için, yükselen burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.

Yükselen Koç: 23 Temmuz- 18 Ağustos arasında kardeşler, komşular ve yakın akrabalarla görüşmeler yapabilir, birlikte vakit geçirebilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirecek aktivitelere katılmak size iyi gelecektir. Eğitim hayatınızla alakalı olumlu etkiler var. Sınavlarınız güzel geçebilir, öğrendiklerinizi kazanca çevirebilirsiniz. Ticari işlerden kazanç sağlamanız mümkün.

Yükselen Boğa: Venüs İkizler, maddi konularda size destek veriyor. Kazancınızda artış olabilir, yeni para kazanma yöntemleri bulabilirsiniz. Alışverişlerde aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Burcum Ne Kendinizi değerli hissedeceğiniz, özgüveninizin artacağı bir dönem. Konforunuz için gerekli gördüğünüz şeyler almak isteyebilir, çok fazla yemek ihtiyacı duyabilirsiniz.

Yükselen İkizler: Venüs size güzel bir başlangıç yapma fırsatı sunuyor. Stilinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Kozmetik, giyim ve kuaför harcamalarınızda makul olmanız gerekli. Kendinizi ifade etme tarzınızla beğeni toplayabilirsiniz.

Yükselen Yengeç: Venüs iç dünyanızı aydınlatıyor, bilinçaltınızdaki problemlere ışık tutuyor. Dinlenme ve meditasyon yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Eski yaşanmışlıklarınızı yad etmeniz, eski sevgililerinizle ilgili haberler almanız mümkün. Hayır işleri için harcamalar yapabilir, fedakar davranışlarınızla beğeni toplayabilirsiniz.

Yükselen Aslan: Arkadaşlarla, sosyal ortamlarda tanıştığınız kişilerle güzel vakit geçirebilirsiniz. Venüs İkizler Burcunda Sosyal medya ve iletişim kanalları yoluyla arkadaş çevrenizi genişletebilir, gelecek planlarınızla ilgili size destek olabilecek insanlarla konuşabilirsiniz. İleriye dönük umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla adım atabileceğiniz bir dönem. Yeniliklere uyum sağlayacaksınız.

Yükselen Başak: Venüs İkizler transiti, kariyer yaşamınızda keyif alacağınız, patronlarınızla iyi ilişkiler kurabileceğiniz etkiler yaratıyor. İşinizden elde ettiğiniz gelir artabilir. İşyerinizdeki arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz ve projelerdeki başarınızla beğeni toplayabilirsiniz. Toplumsal statünüzde yükselme yaşamanız olası.

Yükselen Terazi: Venüs sizi yüksek öğrenim, seyahatler, uzaktan akrabalar ve inançlarla ilgili etkiliyor. Kendinizi geliştirmek, toplumda daha iyi konuma gelmek için eğitime, kursa başlamanız, sınavlara girmeniz mümkün. Seyahat ederek ufkunuzu genişletebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdakilere güzel biçimde aktarmanız hayranlık uyandırabilir.

Yükselen Akrep: Kredi ve borçlarla ilgili beklediğiniz haber sonunda gelebilir, rahatlayabilirsiniz. Eşinizin kazancında artış olması, mirasla ilgili olumlu gelişmeler yaşanması mümkün. Vergi ödemelerinizi aksatmamanız gerekli.  İkizler Burcu Madde ötesi konuları araştırmak ve bilgi edinmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Yay: İlişkilerinizde, evliliğinizde ve ortaklıklarınızda somut adımlar atmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle vakit geçirmek, konuşmak size iyi gelecek. İlişkinize yatırım yapmanız karşı tarafın takdirini kazanmanızı sağlayacak. Ortaklıklardan parasal gelir elde edebilirsiniz.

Yükselen Oğlak: Sağlık ve günlük rutinlerinizle alakalı pozitif etki sağlayacak bir transit 23 Haziran- 18 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşiyor. Yaşamınızı düzene sokmak amacıyla çalışmanız mümkün. Çalışma arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kuracaksınız ve detay gerektiren işlerde başarı gelecek. Sağlık ve beslenme düzeninize gereken özeni göstermeye başlayabilirsiniz.

Yükselen Kova: Venüs İkizler burcunda, sevgilinizle zaman geçirebileceğiniz, çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeleri beraberinde getirecek bir dönemi gösteriyor. Venüs İkizler Burcunda Hobilerinizle ilgilenebilir, yaratıcılığınızla beğeni toplayabilir ve hatta buradan gelir elde edebilirsiniz. Dikkatleri üzerinize çekmek ve şımartılmak bu aralar size iyi gelecek. Egonuzu okşayan iltifatlar duymaktan hoşlanabilirsiniz.

Yükselen Balık: Venüs bu süreçte sizi evinizi güzelleştirmeniz, ailenizle iletişiminizi güçlendirmeniz için destekliyor. Gayrimenkule yatırım yapabilir, evinizde tadilata girişebilirsiniz. Aile içinde problemler varsa, bunları çözmek için çaba harcayabilirsiniz. İçsel huzurunuzu sağlamanız, güvenlik ihtiyacınızın giderilmesi bakımından önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu