Başak Balık Uyumu-Başak ve Balık Burcu Aşk Uyumu

Başak balık uyumu, başak ve balık burcu uyumu, başak kadını balık erkeği uyumu, balık kadını başak erkeği uyumu, başak ve balık burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Balık Uyumu

Başak balık uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %40, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Başak Kadını Balık Erkeği Uyumu

Başak balık uyumu karmaşık duygusal yapıları vardır. Birbirlerine güvendikleri sağlıklı bir ilişkiye sahip olmak isterler. Fakat kendilerinden de emin olmaları gerekir. Kolayca birbirlerine yalan söyleyebilirler. Bu ilişkide herhangi biri yalan söylerse her ikisi içinde sorunlu bir ilişkiye dönüşür. İkisi de bir miktar gizliliğe önem verir.

Başak Kadını Balık Erkeği Uyumu yalnızca birbirleriyle konuştuklarında artar. Diğeri ile ilk tanıştıklarında ikisi de çok farklı olduklarını düşünebilir. Hatta ilişkiye başladıklarında bile hiçbir ortak zevkleri olmayacağına inanırlar. Fakat ne kadar benzer olduklarını ilişki ilerledikçe ve birbirlerini tanıdıkça anlayacaklardır. İkisi de sohbet etmeyi çok sever ve konudan konuya atlar var. Başak burcu çok ayrıntılı ve analizcidir.

Balık erkeği bu analizlere sabırla yaklaşabilir. Başak kadınının kendi iç dünyasında çatışmaları vardır. Hiçbir zaman hiçbir konuda yeterince iyi olmadığını düşünür. Balık erkeği onu duygusal şefkatiyle saracak ve onun iç çatışmalarına destek olacaktır. İlişkilerinde bir tartışma yaşadıklarında bunu iletişimle çözeceklerdir. Çünkü her iki burç da konuşmaktan hoşlanır. Tartışmalardan kaçınmaya çalışırlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Balık Kadını Başak Erkeği Uyumu

Balık ve başak ilişkisine bakıldığında oldukça güçlü bir ilişki görebilirsiniz. Önceleri çok fazla anlaşamasalar da zamanla birbirlerini tanıyacak ve birbirlerinin hayatını yükselteceklerdir. Balık kadını başak erkeğine her zaman destek olacak ve onun başarılı olmasını sağlayacaktır. Başak erkeği de balık kadınını zaman zaman eleştirerek de olsa kendini geliştirmesini sağlayacaktır.

Balık Kadını Başak Erkeği Uyumu hissettiklerini birbirlerine aktarabilirlerse mutlu olacaklardır. Zodyak’ta Başak’ın duygusal derinliklerini Balık’tan daha iyi uyandıracak başka bir burç yoktur. Aralarındaki anlayış mükemmellik noktalarına ulaşabilir ve bu her ikisinin de muhtemelen başka kimseyle bulamayacağı bir şeydir.

Etraflarındaki kişiler konusunda çok fazla beklenti oluşturmamaları önemlidir, çünkü kimse gerçek hayatta bu gereksinimleri karşılayamaz. Bu burçların her ikisi de esnekliğe, birinin uyum sağlama ve değiştirme becerisine değer verecek ve kesinlikle mutlu olacaklardır. Tartışmalarının faydalarını anlayacak kadar uzun süre birlikte kalırlarsa, aralarındaki sevginin bu yaşamda bulabilecekleri tek gerçek aşk olduğunu keşfedebileceklerdir.

Başak ve balık burcu aşk uyumu genel olarak kötü düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu