Aslan Akrep Uyumu-Aslan ve Akrep Burcu Aşk Uyumu

Aslan akrep uyumu, aslan ve akrep burcu uyumu, aslan kadını akrep erkeği uyumu, akrep kadını aslan erkeği uyumu, aslan ve akrep burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Aslan Akrep Uyumu

Aslan akrep uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %30, Arkadaşlıkta %40, İş Hayatında %30

Aslan Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Aslan akrep uyumu genel olarak iyidir. Aşık bir Aslan kadını gururlu, cömert ve tutkuludur. Akrep ise sarıp sarmalar ve koruyucudur. Birbirlerinin kimyaları uyarsa gerçekten güçlü bir aşk yaşarlar. Her ne kadar hırçın ve hırslı görünseler de riskler olduğu kadar ödüller de fazladır. Aslan Kadını Akrep Erkeği Uyumu aslında birbirlerini anladıklarında harika olabilir. Akrep, Aslan’ın ışıltısına hayran kalır ve aslanı kendi gizemli çekiciliğiyle kendine çeker. Her ikisi de kıskanç ve sahiplenici yapıdadır. Bu nedenle bu ilişkiyi yaşarken bazı kurallar koymaları ve baskıcı tavırlarını azaltmaları gerekir. Bir güven kaybı yaşadıkları an bu iki aşık iki düşmana dönüşebilir. Yine de bu iki burç çok gururlu ve kendi güçlerinin farkında olduğu için samimi ve içten olmaya çalışır. Birbirlerinin ihtiyaçlarına iyi uyum sağlamışlardır; Akrep saygı ve aranmayı talep ederken, Aslan burcunun sürekli olarak takdir edilmesi ve iltifat duyması gerekir. Aslan kadını gösterişli olma eğilimindedir. Akrep onun bu tavrını takdir eder ve destekler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu

Her iki burcun da çok karakteristik özellikleri olduğundan, bu aşıkların gerçekten birbirlerini anlamak ve kabul etmek için çalışması gerekir. Akrep Kadını Aslan Erkeği Uyumu kimi zaman zordur. Aralarındaki ilişki tutkulu bir ilişki olacaktır. Güneş ego ve benlik hakkındadır. Güneş Aslan burcunu etkiler, sıcaklık ve ışık yayar. Aslan erkeği gerçekten de bu tür bir şevk ve coşku yayıyor. Akrep ise daha hırslı ve savaşçı bir ruha sahiptir. Birbirlerini derinlemesine anlamak için zaman ayırdıkları sürece, romantizmleri yüksek olur. Egolarını uzak tutabildikleri ve ilişkiye en yüksek önceliği verdikleri sürece, çatışmaları genellikle çözülebilir. Her ikisi de katı, kararlı ve değişime dirençli olabilir. Her ikisi de hedeflerine doğru çalışırken ısrarcı olma eğilimindedirler. Bir planları varsa, istediklerini elde edene kadar ona sadık kalacaklardır. Rekabet yerine aynı tarafta olduklarını anlamaları gerekir. Birbirlerine büyük bir bağlılıkları vardır. Bu ilişki içerisinde bir güven sorunu yaşamayacaklardır. İkisinin de çok güçlü ancak stratejik olarak farklı kişilikleri vardır.

Aslan ve akrep burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Aslan burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu