Başak Başak Uyumu-Başak ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Başak başak uyumu, başak ve başak burcu uyumu, başak kadını başak erkeği uyumu, başak ve başak burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Başak Başak Uyumu

Başak başak uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %10

Başak Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak başak uyumu için aynı burçtan bir kişiye âşık olmak kolaydır. Bu ilişkide ilk görüşte aşktan bahsedilebilir. Birçok ortak noktayı paylaştıkları için kolayca birbirlerinden etkilenebilirler. Başak Kadını Başak Erkeği Uyumu sevgileri ve tutkularıyla ilham verecektir. İlk başta her şey mükemmel gibi görünürken bu ilişkiyi sürdürmek biraz zor olabilir. Bunun nedeni de ortak noktalarının yanında aynı hataları da yapmalarıdır. İlişkilerinin uzun sürmesini istiyorlarsa ilk etapta onları birbirlerine bağlayan şeyleri her zaman hatırlamalıdırlar.

Birbirlerinin güçlü ve zayıf yönlerini iyi bilirler. Bu nedenle de diğerini incitecek bir şey yapmamayı öğrenmeleri gerekir. Başak burçları genel olarak mükemmeliyetçi, telaşlı ve yargılayıcı olabilir. Eğer bu özelliklerden birini herhangi bir kişide görürseniz onun başak burcu olduğunu düşünebilirsiniz. Aynı zamanda bu kişiler tembellikten hoşlanmazlar ve çok düşüncelidirler. Üretken bir burç olduğu için bu ilişkide sıkılmak diye bir şey söz konusu olamaz. Bazen kendilerine karşı da çok eleştirel yaklaştıkları için cesaret kırıcı olabilirler. Bu burç arasındaki uyum ikisi de aynı niteliklere sahip oldukları için uzun vadede iyidir.

Birbirlerine karşı olan güveni kolayca inşa edebilirler. Her ikisinin de iletişim yönü oldukça güçlüdür bu nedenle birbirlerine ihtiyaçlarını ve arzularını kolaylıkla anlatabilirler. Her şeyi sözlü ifade etmeyi severler ve konuşarak çözme taraftarı değiller. Bu ilişkide tartışma çok az olacaktır. Genellikle her şey konuşarak çözüme ulaşacaktır. İkisi de oldukça gerçekçidir. Genellikle doğru zamanda doğru şeyi yapma konusunda iyidirler. Yeni ortamlara uyum sağlamakta zorlanabilirler. Birbirlerine her zaman destek olurlar.

Bununla birlikte, Başak ve Başak uyumluluğu, birbirlerini daha derin bir düzeyde anlamaya ve bireysel sorunlarını çözmede birbirlerine yardımcı olmaya çalışsalardı daha da iyi olurdu. Birbirlerine zaman ayırmalı ve aslında uyumda kalmaya odaklanmalılar. Sevgilerinden asla şüphe etmezler. Duygularına ve yaşam tarzlarına saygılı oldukları sürece bu ilişki uzun sürecek bir ilişkidir. Görüşlerini önemsemeli ve fikirlerine saygı göstermediler. Katılmasalar bile desteklemekten vazgeçmemelilerdir. Aile kurmaya hazır olduklarında bir evlilik planlayabilirsiniz. Genellikle doğru zamanda doğru şeyleri yapma konusunda oldukça iyidirler.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Başak ve başak burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Başak burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu