Yengeç Terazi Uyumu-Yengeç ve Terazi Burcu Aşk Uyumu

Yengeç terazi uyumu, yengeç ve terazi burcu uyumu, yengeç kadını terazi erkeği uyumu, yengeç kadını terazi erkeği uyumu, terazi ve yengeç burcu aşk uyumu vb.. burç uyumu makaleleri için aliskanlik.com

Yengeç Terazi Balık Uyumu

Yengeç terazi uyumu genel olarak şöyledir.

Aşkta: %60, Arkadaşlıkta %30, İş Hayatında %20

Yengeç Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Birbirlerine karşı oldukça saygılı ve sevecendirler. Yengeç kadını da terazi erkeği de hassas bir yapıdadır. İç kargaşalarından kurtulurlarsa ve birbirlerini anlarlarsa bu güzel bir ilişki olabilir. Yengeç Kadını Terazi Erkeği Uyumu ortalama bir uyumdur diyebiliriz. Birbirlerini bazı tavırlarını ilgisizlik olarak yorumlayabilirler. Yengeç kadını ilgiyi sever ve alıngan bir tavrı vardır. Terazi erkeğini için çözümlerden biri işleri yavaş almak olabilir. Onları biraz kendi alanlarında bırakmak her tartışmadan sonra biraz alan açmak iyi olacaktır. Terazi sürekli olarak Yengeç burcunu organize etmek isteyebilir. Yengeç kadını işleri ağırdan almak konusunda hassastır. Bu nedenle bazı konularda Terazi onu desteklemeli ve planlamalarında yardımcı olmalıdır. İlginin merkezinde olmayı sevecektir. Yengeç, Terazinin sunduğu şefkate önem verir. Birbirlerini tamamlayıcı özellikleri vardır. Terazi erkeği adaleti savunur ve Yengeç kadını her zaman adaletli olacaktır. Birbirlerine güvenleri tamdır ve dürüstlükten hoşlanırlar. İkisi de dürüst kişilerdir. Bu ilişki evlilikle sonuçlanırsa muhtemelen ömür boyu olacaktır. Birbirlerine yakınlardır ve anlarlar.

Burcum ne merak ediyorsanız tıklayınız.

Terazi Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yengeç erkeği, karşısında her zaman dürüst birini ister. Terazi kadını, adaletli ve her zaman dürüst dur. Bu ilişkide güven oldukça yüksektir bu nedenle de ömür boyu sürebilir. Bazı küçük tartışmalar yaşanabilir. Bu çatışmalardan birisi değişken ruh hallerinden kaynaklanabilir. Eğer karşılıklı güvensizlik baş gösterirse bu ilişkinin sonlanmasına neden olur. Terazi Kadını Yengeç Erkeği Uyumu iyidir. Terazi kadını bir yalan yakalarsa bile onun için bu büyük bir sorundur. Rutinleri severler ve evde vakit geçirmekten hoşlanırlar. Genel olarak ortak ilgi alanlarına sahip olmasalar bile aynı duyguları hissedebilirler. İkisi de oldukça şefkatlidir. Birbirlerine anlayışla yaklaşacaklardır. Bu ilişki evliliğe doğru giderse muhtemelen sonsuza dek sürecektir. Bir güven temeli oluşturmada başarılı olurlarsa, ilişki derinleşir ve daha fazla katman ortaya çıkar. Sürprizleri seven terazi kadını, yengeç erkeği tarafından sürekli olarak şımartılacaktır. Yengeç erkeği romantizmden hoşlanır ve bunu sık sık dile getirir. Küçük sürprizler ve kutlamalar bu çift için sıradan şeyler haline gelebilir.

Yengeç ve terazi burcu aşk uyumu genel olarak orta düzeydedir.

Yengeç burcunun diğer burçlar ile uyumu için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu