Geçmiş Olsun Mesajları-Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş olsun mesajları, geçmiş olsun sözleri, komik geçmiş olsun mesajları, arkadaşa geçmiş olsun sözleri, müdüre geçmiş olsun mesajı gibi en güzel sözler için aliskanlik.com

Geçmiş Olsun Mesajları

Geçmiş olsun mesajları sizlerle;

Elbette hastalık da sağlıkta biz hepimiz için var. Ve bugün çok sağlıklı olan biri bile yarın çok hasta olabilir ve şifaya ihtiyaç duyabilir. Ama sen tüm gücün ile bu hastalığı da atlattın ve biz kalan zor zamanları da senin kolayca atlatacağını biliyoruz. Çok geçmiş olsun, kendine çok dikkat et.

Öncelikle çok geçmiş olsun, yanında olamasak bile her zaman aklımızdasın ve her duamızda mutlaka sana da yer ayırıyoruz.

Kendine dikkat etmeyi sakın ha unutma, artık bünyen eskisinden daha hassas ve daha fazla bakıma ihtiyaç duyuyor ama sen yine de eskisinden daha iyi olacağını unutma ve kendine iyi bakmaya devam et. Çok geçmiş olsun, hızlıca iyileşmen dileği ile…

Dilerim eski güzel günlerine kavuşursun ve bir an önce daha sağlıklı olursun. Çünkü her ne kadar şu an seni yoruyor olsa bile bu hastalığın da geçici olduğunu sakın unutma. Bir gün tüm bunlar çok geride kalacak ve sen çok daha iyi olacaksın. Şimdilik çok geçmiş olsun. Komik geçmiş olsun mesajları devam ediyor.

Yanında olamasak bile hepimizin aklındasın. Biliyoruz ki, sen bu hastalığı da kolayca yeneceksin çünkü benim gördüğüm en güçlü kadın sensin. Sakın umutlarını yitirme ve daha dirayetli ol. Çok geçmiş olsun güzel kadın.

Hastalandığını duyduğum anda beri inan çok üzgünüm ama bu hastalığında çabucak yitip gideceğini ve seni rahat bırakacağını biliyorum. Şimdilik çok geçmiş olsun demekten başka bir şey elimden gelmiyor ama eski sağlığına kavuşman içinde bol bol dua ediyorum.

Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş olsun sözleri sizlerle;

Hayatın acımasız bir oyunudur bu, herkesi çok daha farklı konularda sınar ve seni de bu ara bu hastalık ile sınıyor. Ama sen sakın ümitsizliğe kapılma ve bu hastalığında bir gün sona ereceğini kendine sık sık hatırlat.

Dilerim ki bir an önce eski sağlığına kavuşursun hatta eskisinden bile çok daha fazla sağlıklı olursun. Şimdilik bunu dilemek ve sana güzel enerjimi göndermekten başka bir şey gelmiyor elimden. Çok geçmiş olsun, en kısa sürede daha iyi olmanı dilerim. Arkadaşa geçmiş olsun sözleri devam ediyor.

Sadece yaşanan iyi ve güzel günlerde değil tüm kötü zamanlarda da her zaman yanındayım. Hastalıkta da başak bir zor zamanda da asla yalnız olmayacaksın ev hiçbir şey ile tek başına mücadele etmek zorunda kalmayacaksın. Sadece şimdilik biraz mücadele gerek ve daha iyi olmak adına ufak bir savaş vereceksin. Yine de kazanacağından çok eminim.

Şimdi daha güçlü olmalısın ve yere daha sağlam basmalı ayakların. Çünkü hem bedenin hem sağlığın hem de bizler buna çok ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü güç iyi ve güzel zamanda değil asıl hastalık gibi zor zamanlarda kendini gösterir.

Müdüre Geçmiş Olsun Mesajı

Müdüre geçmiş olsun mesajı sizlerle;

Şu an kendini daha yorgun ve daha halsiz hissedebilirsin ama unutma ki; ne bu ağrıların bir ömür seninle kalacak en de çektiğin hiçbir sıkıntı sonsuza dek sürecek. Her şey inanamayacağın kadar kısa bir sürede geçecek ama sen yine de bu süreci olabilecek en az hasar ile atlatmak için mücadele ver. Çok geçmiş olsun, her zaman seninleyiz.

Lütfen kendine daha fazla dikkat ve bu hastalıktan bir an önce kurtul çünkü sen böyle olduğun sürece bizi de kendinden mahrum ediyorsun ve bu bizi inanılmaz üzüyor. Çok geçmiş olsun bir tanem, en kısa zamanda aramıza dönmeni bekliyoruz.

Öncelikle çok geçmiş olsun, dilerim en kısa zamanda bu hastalığı atlatır ve eski sağlığına kavuşmuş olarak tekrar görüşebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu